Přejít na obsah

Výstup do b.c Mount Everestu a jiné krásné kopečky


Doporučené příspěvky

Spíš si odvykni na to že jsi tam dříve létal z Prahy levněji. Prostě je to fakt.

Ale mrkni na Viden, s Qatarem letime v listopadu za 22, kdyz si to ale spočítám co pro tu Vídeň musím udělat, neplacené volno navíc, cesta atd...tak by bylo jednodussi letět z Prahy za 28 (aspoň pro mne)
Dělám to vlastně jen kvůli tátovi aby to bylo levnější :)

Jinak ty vídeňské lety jsou časově prakticky stejně jak pražské, krásné to navazuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Vlcak1980 napsal:

Spíš si odvykni na to že jsi tam dříve létal z Prahy levněji. Prostě je to fakt.

Ale mrkni na Viden, s Qatarem letime v listopadu za 22, kdyz si to ale spočítám co pro tu Vídeň musím udělat, neplacené volno navíc, cesta atd...tak by bylo jednodussi letět z Prahy za 28 (aspoň pro mne)
Dělám to vlastně jen kvůli tátovi aby to bylo levnější :)

Jinak ty vídeňské lety jsou časově prakticky stejně jak pražské, krásné to navazuje...

Tak létal jsem za 14, takže dvojnásobek prostě nedám 😅 Nevím co se tam odehrálo, protože ostatní destinace v řádu tisícovek, třeba JAR ze 14 na 15, NZ z 27 na 30, Pákistán z 16 na 18, ale dvojnásobek nechápu, jsem si jist že je to nějaká přemrštěná cena přechodná. Ale všechno špatné pro něco dobré, konečně třeba mrknu někam jinám, nějak jsem na tom Nepálu ujel a trochu se tam zasekle 😆 Spíš to vidím příští rok třeba na ten Pákistán... škoda že kamarád který se tam vyznal a už jsme to měli plus mínus nalajnované před týdnem exnul a tím pádem reset.... sám jsem trochu na vážkách se tam vydat. Uvidím, ale K2 a vlastně Karakoram jako takový musím aspoň jednou za život vidět. Co plánuješ s tatou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Prochy68 napsal:

Přemýšlím jestli jsem byl vůbec tolikrát na Sněžce, asi ne 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlím jestli jsem byl vůbec tolikrát na Sněžce, asi ne 
Ja urcite ne, protoze jsem mel obdobi kdy jsem se ji cilene vyhybal kvuli lidem. Ale u Ripu bych to mozna dal

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady to je strašný a úplně zbytečný průser 🥴 Když jsem lezl Drachenwand tak mi tam místní borci u pifka vyprávěli drsný příběhy co se na té stěně každé léto odehrává. Přideje autobus dvaceti lidí, na hromadu jim vyhází tunu praletého vybavení, které většina lezců vidí poprvé v životě a hurá nějákým způsobem nahoru za selfíčkem....ajajaj....

https://www.horydoly.cz/tragedie/smrtelna-nestesti-ceskych-turistek-budou-potrestana.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, African napsal:

Tady to je strašný a úplně zbytečný průser 🥴 Když jsem lezl Drachenwand tak mi tam místní borci u pifka vyprávěli drsný příběhy co se na té stěně každé léto odehrává. Přideje autobus dvaceti lidí, na hromadu jim vyhází tunu praletého vybavení, které většina lezců vidí poprvé v životě a hurá nějákým způsobem nahoru za selfíčkem....ajajaj....

https://www.horydoly.cz/tragedie/smrtelna-nestesti-ceskych-turistek-budou-potrestana.html

Ja to cetl vcera, jen si rikam, jakou musi mit ten pseudo pruvodce naturu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...