Jump to content

Výstup do b.c Mount Everestu a jiné krásné kopečky

Recommended Posts

Božemôj... A tejto cháske sa ja rozpisujem o trendoch v konštrukcii hifi ultralajt búnd?! Gumené mundúry na vás! Tie neprekopnete ani krompáčom a pred sračkami v škarpe vás ochránia dokonale :D

• Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Předevčírem jsme se konečně odhodlali k výstupu na Grimming. Zespoda už jsme ho měli dost, tak bylo na čase se podívat nahoru. Nejsem žádný horolezec a lezl jsem zatím jen tam, kam se dalo dojít (even

Krasny vylet, velka zavist! Grimming je poradny kus kopce, tim, jak roste v podstate z roviny, je to prevyseni uz docela zaprah ... takze to rozhodne neni zadarmo. Tusim je tam snad nekde nahore I nej

Krásný jste to měli :-) Vodu je určitě lepší na konci výstupu vylejvat, než aby po cestě došla. Ona pak ta dehydratace přichází vskutku rychle při velké námaze a je to mazec, během půl hodinky dokážeš

To už bude skoro na hromadnou objednávku.😂

@African jak jsi psal o tom Pinguinu, mám od nich membránovou Gelantos softshelku a rozlepili se mi ty pásky, co jsou přes švy, kolem límce a v kapuce. Dá se to opravit/přelepit nebo už ne? Koukal jsem, že dělají i "servis".

A taky tam mají pěkný bundy...

Edited by cema
Před hodinou, wawrik napsal:

Božemôj... A tejto cháske sa ja rozpisujem o trendoch v konštrukcii hifi ultralajt búnd?! Gumené mundúry na vás! Tie neprekopnete ani krompáčom a pred sračkami v škarpe vás ochránia dokonale :D

Tata vzdycky rikal, vsichni horolezci chlastaji, aj Messner. 

Před hodinou, cema napsal:

To už bude skoro na hromadnou objednávku.😂

@African jak jsi psal o tom Pinguinu, mám od nich membránovou Gelantos softshelku a rozlepili se mi ty pásky, co jsou přes švy, kolem límce a v kapuce. Dá se to opravit/přelepit nebo už ne? Koukal jsem, že dělají i "servis".

A taky tam mají pěkný bundy...

Jop, zavolej přímo klukům do Náchoda na obchod, servis dělají v pohodě ;)

Před hodinou, nickolas napsal:

Na Alpsport maji HP Protector 5.0 za 7693,-. No prece to tam nenecham!

Dobrá volba 👍 Já musím vzít kalkulačku do ruky a udělat si v těch financích trochu pořádek, no a pak se uvidí, ale tohle je prozatím vítěz. Pokud by tedy pasoval na mé atypické tělo formátu malého šimpanze :lol:

6wgBeS (1).jpeg

Edited by African

No ja taky nejsem extra vystavni typ ;) Ale zmeril jsem se uplne vsude a podle tabulky HP (maji ty miry u kazdeho hadru podle strihu) a velikosti pindika, by mi to melo sednout 👍 Prinejhorsim vratim...

před 17 minutami, nickolas napsal:

No ja taky nejsem extra vystavni typ ;) Ale zmeril jsem se uplne vsude a podle tabulky HP (maji ty miry u kazdeho hadru podle strihu) a velikosti pindika, by mi to melo sednout 👍 Prinejhorsim vratim...

Jasný. Já beru zpravidla přes eshopy M a L najednou, abych neobjednával na dvakrát, ale kolikrát prostě nejde ani jedna. Tilak, Mammut mi poslední dobou nejde, tam už to ani nezkouším. Mammut mrzí protože ho mám rád a vcelku dost hadrů od nich mám k plné spokojenosti. Millet gaťky přijdou zítra, tak snad to dopadne....Jinak mám 170cm, krátký nohy a 75kg spíš v pupku, takže nic moc na hadry, ale Millet musím zaklepat poslední dobou pasuje. Dej vědět jak jsi dopadl :cheers:

Edited by African

Neboj, pochlubim se ;)

S tema velikostma je to na dalku blby. Obzvlast kdyz ma jeden pupek. Loni jsem kupoval Primaloftku od North Face a jejich gate. Rikam pani, bude to XL nebo XXL, jsem tlustoch. No a bylo to nakonec L. Kdybych to bral pres net, nikdy bych L nevzal, ani kdyby to podle tabulek sedelo. Neveril bych tomu. Jenze ted je to s osobnim nakupem dost blby a kdovi kdy otevrou. Navic ta sleva je hezka, co si budem. Vyzvednu si to pristi tyden na prodejne a kdyz to bude blby, rovnou to tam necham. Nejsou to trenky, vyzkousim si to i v podchodu. 

@nickolas Jestli ti to pomůže, na mých 179 cm a 87 kg mi L bylo malé (prsa, průramky) v XL jsem se ale ztrácel celkově. 

@African S tím Mammutem to mám stejně, chtěl jsem zimní minulý rok a nešlo to. Nějak proměnili střihy nebo výrobce.... Nebo jsme hezčí 🙂 

před 4 hodinami, DavidLC napsal:

@nickolas Jestli ti to pomůže, na mých 179 cm a 87 kg mi L bylo malé (prsa, průramky) v XL jsem se ale ztrácel celkově. 

@African S tím Mammutem to mám stejně, chtěl jsem zimní minulý rok a nešlo to. Nějak proměnili střihy nebo výrobce.... Nebo jsme hezčí 🙂 

Jsem kecal s klukama s Hudy, když byli na představení nové kolekce již před dvěmi lety a to už Mammut jel pecky pro atlety, což znamená pro extrémně vyzáblé postavičky odpovídající výšce. Musel bych mít tak o 10kg méně, aby mi ty hadry šli, je tedy pravda, že podle tabulek je to má zdravá váha :D

před 56 minutami, African napsal:

Jsem kecal s klukama s Hudy, když byli na představení nové kolekce již před dvěmi lety a to už Mammut jel pecky pro atlety, což znamená pro extrémně vyzáblé postavičky odpovídající výšce. Musel bych mít tak o 10kg méně, aby mi ty hadry šli, je tedy pravda, že podle tabulek je to má zdravá váha :D

Pak ať se přejmenujou na Užovka :default_biggrin:

Tak jsem to nevydrzel a pro bundu si zajel uz dneska. Hned jsem ji tam vyzkousel a nakonec to neni XL, ale L. A vlezu se do ni i s primaloftkou uplne perfektne. Akorat teda nesmim moc pribrat 🤣

Bunda je pocitove fakt super. 

178/90

Tlustoch. Jeste nedavno jsem potreboval vsechno XXL, proto jsem ted neduverivej k tomu L. Za poslednich par let se mi dari trochu hubnout, takze se vracim k normalnim velikostem. Ale hezky pomalicku, polehoucku :D

před 7 hodinami, quest987 napsal:

Na YTB dobrej podcast od Brocast s Radkem Jarošem.

https://youtu.be/wz0UqnFGUIU

Díkas, vypadá to na příjemný pokec, ale budu muset tak na třikrát, je to vcelku dlouhý 👍

To nickolas: Tak paráda, že ti to dopadlo. Mě přišli ještě další dvoje gatě, ani jedny nebyli, tak jsem zajel osobně taky a vybral znova Pinguiny, konec konců jsem s nimi byl velmi spokojený ;) Není nad osobní vyzkoušení.... 

https://www.pinguin.cz/alpin-l_pants

Uz jsem bundu otestoval na lesni prochazce. Jsem nadsen! Velikost, funkcionality - kapsy, kapuce, vetrani, vsecko perfekt. 
Akorat zena rikala ze jsem jebly, jak jsem se furt oblikal, vyslikal, zapinal, rozepinal... 🤣