Přejít na obsah

Kuchyn od koho?


Doporučené příspěvky

  • po měsících...
před 5 minutami, jovani napsal:


preco nie ORESI? :o
rozmyslam nad novou linkou, a chcem si u nich nechat spravit navrh ;)
prave maju “az” 45% zlavy

Já jen jestli jsi si všimnul že reaguješ na osm let starý příspěvek?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, sorry jestli to vyznělo blbě, s redesignem fóra občas skáčou vlákna na začátek. Jinak v rodině dvě kuchyně od Oresi, jedna velká asi 6 let a jedna paneláková rok a obojí v pohodě, včetně celého procesu, pokud to pomůže jako reference :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zkušenost s Oresi: vše zrovna v akci, která zrovna končí za pár dní, takže honem honem podepsat smlouvu, jinak to bude mnohem dražší. Vzhledem k tomu, že jsem ve stejnou dobu oslovil víc výrobců, tak jsem okamžitě zjistil, že ta jejich "akce" je v podstatě normální cena. V porovnání s ostatními nabídkami i tak byla o něco vyšší a jejich "neakční" ceny pak byly naprostý nesmysl. Zkrátka u mně to dopadlo tak, že jsem si vybral kuchyň v lakovaném provedení (Sykora), která byla jen o něco málo dražší, než prakticky stejná sestava v laminovaném povrchu v Oresi. Troufnu si říct, že podobný systém při lovu zákazníků Oresi praktikuje běžně. Nedávno jsem potkal kamaráda, který taky řeší kuchyň a taky měl zrovna štěstí na akci v Oresi. Tak jsem ho rovnou poučil, aby se pro sichr podíval i jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...