Přejít na obsah

Kuchyn od koho?


Doporučené příspěvky

Tak tu mam jeste jednu prosbu. S novym bytem pribejvaj nove starosti. Budu muset udelatnovou linku. Jake kuchynske studio zvolit. S dobrym pomerem cena vykon?

Hanak by byl super, ale asi mimo moje moznosti.

Takze rad uvitam taktez rady.

Dodam, ze bych to rad resil v Praze. Nepotrebuji linku se spotrebici ty jiz mam nakoupene.

Rozpocet idealne co nejnizsi, rozhodne na ukor kvality cca 60? Je to realne?

Ikea, Sconto se mi moc nelibi, Oresi pry spatne nevim.

Predm diky

 

Milos

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme si nechali udělat kuchyň zde a jsme moc spokojeni. Urcitě ho nědo v Praze dělá. Skříňky i po 3 letech provozu v pořádku, vše funguje jak má. Doporučuji minimálně zvážit. Kuchyňská linka je dlouhodobá investice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré kuchyně dělá Sýkora, čas od času mívají i výprodeje kuchyní ze studia, které jsou prakticky nepoužité a cca. za polovinu ceny. Nebo pokud znáte šikovného truhláře, dělám ve firmě Jaf Holz, jsem schopný nechat profesionálně nařezat a ohranit jakýkoliv dekor lamina a truhlář by pouze navrtal panty a kuchyň smontoval (prodáváme i dvířka a pracovní desky). Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oresi je polsko. resil jsem kuchyn pred necelym rokem a dneska bych rekl, ze ty studia, co delaj z drevotrisky jsou vicemene na stejne urovni... na tom neni co zkazit. :-) ... kuchyn z masivu, to uz je jina. tam je hodne dulezity doporuceni ...

sektorova kuchyne z ikey nemusi byt spatna, rozhodne vyjde za dobrou cenu, ale chce to trochu DD (dodelej doma) .., :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré kuchyně dělá Sýkora, čas od času mívají i výprodeje kuchyní ze studia, které jsou prakticky nepoužité a cca. za polovinu ceny. Nebo pokud znáte šikovného truhláře, dělám ve firmě Jaf Holz, jsem schopný nechat profesionálně nařezat a ohranit jakýkoliv dekor lamina a truhlář by pouze navrtal panty a kuchyň smontoval (prodáváme i dvířka a pracovní desky). Petr

 

Prozradíš jaká jsi pobočka? Jestli u Tebe náhodou nenakupuju? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechali jsme si skoro před rokem dělat novou kuchyň od Oresi a veliká spokojenost. I montáž probíhala v cajku. Oba pracovníci makali jako šrouby a musím říct, že i precizně (hlavně spojování pracovní desky a vyřezávání přesně do okenního víklenku. Takže můžu vřele doporučit Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výborná zkušenost s IKEA jako se zbožím. Pozor ale na montáž kuchyně, která nemá s IKEA společného absolutně nic, i když je v Prahé na ČMostě nabízena. Nutný instalatér (voda, odpad), elektrikář (zásuvky, osvětlení) a truhlář (sesazení desek a montáž dříví).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni do Kika. Narozdil od Ikey se ty jejich kuchyne daji libovolne menit, nejsi svazan predem nastavenymi tvary apod. a dizajnove je to velmi blizko studiim s cenou dvojnasobnou..

 

KIKA = póvl. Taky osobní zkušenost, zase s jinou kuchyní.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě(a to jsem od fochu,ale už je neděláme) je si nechat udělat nabídku v nějakém kuchyňském studiu.Nechal jsem si dělat linku asi před 2 lety a vyšla mě na nějakých 80 tisíc i se spotřebiči(cca 25 tis).Záleží co tam chceš mít a na velikosti.Nevím jak se pohybují ceny dnes,ale dříve to bylo cca 10tis za metr.Co se týče kika,asko,ikea atd,tak kvalitu moc nečekej.Korpusy(skříňky)jsou za hubičku,nejdražší jsou pojezdy,kování,dvířka a doplňky)drátěný program

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechali jsme si skoro před rokem dělat novou kuchyň od Oresi a veliká spokojenost. I montáž probíhala v cajku. Oba pracovníci makali jako šrouby a musím říct, že i precizně (hlavně spojování pracovní desky a vyřezávání přesně do okenního víklenku. Takže můžu vřele doporučit Posted Image

 

Tak to ti závidim. Já u žádný kuchyně nikdy neviděl takový prasárny jako u Oresi, podle mě to jsou prasata a neumí to.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono právě záleží docela na těch montážnících :smile_anim:

 

Možná jo. Ale objednat si kuchyňskou linku a doufat, že přijede správná parta? Nasrat. A jejich dvířka polepená fólií se po 4 letech rozlepují a praskají, takže to není jen o montážnících, ale i o tom, že neumí udělat pořádně dvířka.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oresi je polsko. resil jsem kuchyn pred necelym rokem a dneska bych rekl, ze ty studia, co delaj z drevotrisky jsou vicemene na stejne urovni... na tom neni co zkazit. :-)

to si piš že na tom je co zkazit... čím méně je něco na očích, tím větší snaha některých kuchyňářů odrbat to - tím myslím nábytkové kování. Dělám v tom řadu let a není pant jako pant, není šuplík jako šuplík... blbé je že normální člověk těžko pozná, zda truhlář použil solidní osvědčené řešení nebo čínskou napodobeninu (ano, i v kování jsou fejky)

 

a konec konců i z dobrých materiálů dokáže parta pitomců udělat horror

 

Edit obecně je dobré rozlišit prodejce kuchyní (Oresi třeba prd vyrábí, vozí to z Polska v demontu) od výrobce kuchyní... třeba Sykora a Hanák mají v ČR fabriky, ale jednáš se studiem, ne přímo s chlápkem co ti řekne "jo, je to atyp, ale umíme to udělat"

 

relativně "malý" zakázkový truhlář je často (bohužel ne vždy) lepší než prefabrikované "slavné" značky

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím, jestli to nebylo tím, že jsem byl po celou dobu s nima, ale opravdu to zmákly na výbornou....pečlivá práce Posted Image

 

víš ono firma Oresi položila na lopatky spoustu truhlářů, kteří se vykašlali na vlastní dílnu a shánění zakázek/peněz a raději se "překvalifikovali" na montážní party právě pro Oresi

Oresi má velmi slušné kování, slušné deskové materiály, ale je třeba mít štěstí na montážníky a "logistiku" - aby ti to nemontovali na třikrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...