Přejít na obsah

Hodinky pro me...


Rimsy

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ctenari, jake mas hamiltony? Jaky mas kaliber, zajima me presnost, spokojenost..

X-Wind, na ocelovém tahu, ETA 7750, fotky už tady někde jsou na "nových přírůstcích".

 

Spokojenost naprostá !!!!!!! Nezkoumám až tak denní přesnost, ale je okolo + 5s, asi.... Pokud se Ti líbí velké, těžké, ocelové hodinky s chronografickými funkcemi, tak doporučuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Sice vyberove rizeni stale bezi, uz uz jsem koketoval s myslenkou Omega Seamaster za cca $1200, nebo Tag Heuer Aquaracer, ale kdyz to tak vidim, OLLECH & WAJS za cenu 1/4 v podstate uplne stejny kalibr, solidne vypadajici tah i pouzdro... Tak se ptam, kde je ta pridana hodnota? Cim vic prolejzam web, tak si rikam, ze kOupit si hodinky za 20- 30tis s naprosto stejnyma strevama mi neprijde jako dobry napad..Co si myslite vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice vyberove rizeni stale bezi, uz uz jsem koketoval s myslenkou Omega Seamaster za cca $1200, nebo Tag Heuer Aquaracer, ale kdyz to tak vidim, OLLECH & WAJS za cenu 1/4 v podstate uplne stejny kalibr, solidne vypadajici tah i pouzdro... Tak se ptam, kde je ta pridana hodnota? Cim vic prolejzam web, tak si rikam, ze kOupit si hodinky za 20- 30tis s naprosto stejnyma strevama mi neprijde jako dobry napad..Co si myslite vy?

Tak až vytvoříš po projití webu užší výběr (tvoř bez ohledu na cenu !!!), tak prolez i kamené obchody a osahej si položky užšího výběru "naživo". Pak si na svou otázku odpovíš a objednáš......

Na webu všechno vypadá mírně jinak, něco lépe, něco hůře, viz jiné vlákno "Mido x Hamilton". Už vícero členů tohoto fora vyrazilo pro vybranou značku a odcházelo s jinou, protože ta z webu vybraná pak na ruce vypadala zcela jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

https://zodiacwatches.com/images/browse/pdp...full/ZO2310.jpg

nektere zase nejsou zcela to prave orechove,

Ahoj,

 

chtel bych se zeptat, ty Zodiac jsou vazne nejaky hrozny..krom toho, ze jsou Quartz? Vazne uvazuji nad jejich koupi..nema te je nahodou nekdo? Prijde mi to tradicni znacka za docela rozumne penize.. / a hlavne me ta znacka dost oslovila ani nevim cim....-( /. Delaji i automaty, ale po mych zkusenostech s nimi asi budu volit neco podobneho...za dalsi pripadne navrhy bude vdecen..

Male bych zapomnel - muj vyber je: Zodiac ZO2301 + bych dokoupil kaucuk remen nebo jeste vaham nad

ZO2116

ZO8000 - automaty

 

hezky vecer

DaJe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fortis B 42 Marinemaster https://www.watch.de/cgi-bin/bilddetails.pl...ID=43446&lang=2

Mete nekdo zkusenost s nakupovanim u Häffnera? 795E je velice slusna cena, kde by mohl byt hacek?

Kde by mohl být háček, to nevím, taky na ně koukám. I poštovný má celkem rozumný - 25 Euro. Jen přemýšlím, jestli je vzít od něj za cca 24k nebo v klidu v Česku, kde se dá vyjednat sleva na cca 28k a mít to úplně bez problémů, s veškerým servisem a bezproblémovou zárukou. Já se tedy zatím kloním spíš nákupu v Česku, ty 4 tisíce není takový rozdíl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...