Přejít na obsah

J.Maskaľ, Hodiny ? Šperky


Almi

Doporučené příspěvky

Ahojte,

 

moja skúsenosť je síce staršieho dáta, ale podelím sa o ňu s touto predajňou v Košiciach, kde je možné kúpiť hodinky rôznych značiek ako Omega, Breitling, IWC, Longines, AP, Tag Heuer, Zenit a ďalšie.

Asi pred rokom som zháňal svoje Longines HQ a skúšal som komunikovať prostredníctvom mailu, no do dnešného dňa mi neprišla od nich žiadna odpoveď.

Píšem hlavne preto, že už aj moji dvaja známi majú tú istú skúsenosť.

No holt, asi im mojich cca 1000? za nákup nestálo ani za slušnú odpoveď.

 

Písal som v znení, že mám seriózny záujem a pýtal sa na dostupnosť.

 

Tak toľko moja skúsenosť, vlastne už sme traja :)

Upraveno uživatelem Almi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Tak ako píšete, komunikácia slabá, predavačky nevedia o hodinkách absolútne nič len že ktoré sú quartz a ktoré automaty, ceny premrštené a obchod stále prázdny. Asi majú svoju klientelu a z toho žijú.Pri mojej požiadavke automaty do 1500 ? !!! mi pani ponúkla omegy, že tie sú kvalitné a veľa ľudí ich kupuje ked som jej jemne naznačil že konkrétny ponúknutý model stál 2780 ? mi povedala že radšej treba došetriť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kedysi som tam šiel na poradu, v očakávaní, že mi pomôže v rozhodovaní = vyskúšať, pokecať a táák. Dojem bo,taký 50 na 50. Predavačky niekedy doslova tápali, ale záchranca katalóg je vždy poruke. Tak to bolo napr. u Tag Heuer.

 

Naopak vcelku dobrá debata s predavačom (majitelom?) o Longines Lindbergh. Jediné čo mi tam veľmi vadilo, že boli doslova ako môj tieň, takže čumendu si nebolo možné vychutnať intímnejšie :).

 

Myslím, že z pohľadu aké kusy tam majú, mohli by si niečo o nich riadne našprtať a navnadiť zákazníka, lebo argument, že to budú hodinky do konca života, možno zaberie, ale je to málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pridam moj dnesny zazitok. Sem tam sa v tomto obchode zastavim, popozeram co maju nove. Ponuku maju siroku, personal prijemny. Dnes som mal na ruke Zenith Captain Central Second. Krasne oblekovky s Elit strojcekom. Cena 4300 Eur. Prisla rec na moznu zlavu, po nej cena 4080 Eur. Viem, ze na chrono24 sa daju kupit za 3100-3500 Eur. Chapem, ze v kamennom obchode cena musi byt z viacerych dovodov vyssia, ale 1000 Eur rozdiel je dost. Co ma ale dostalo, bol nasledny rozhovor s panom majitelom. Zhrniem to do par viet. V prvom rade, nie je podla neho mozne, aby sa tie Zenithy predavali na nete za tu cenu, co som uviedol a urcite to mozu byt iba fejky. Lebo na chrono24 sa predava vela fejkov. A 3100 Eur nie je ani jeho nakup. Po druhe v USA nie su znackove svajciarske hodinky lacnejsie, ako v EU. Bol tam osobne sa pozriet a ceny su o 20% vyssie ako u nas. Po tretie, nezoberie na zarucnu ani pozarucnu opravu hodinky, ktore na karte nemaju vypisany datum predaja a predajcu. Je to pre mna taky zazitok, o ktory som sa musel s vami podelit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pan majitel nevie trosku keca s tymi fejkami, ale to musi, ved prevadzkuje kamenny obchod. On razi celkovo svojraznu strategiu, vacsinu hodiniek ( okrem TH, Omega a breitling) ma v limitovanych ediciach za neskutocne palky.

neviem teda, kto to kupuje, ale asi niekto ano. Najvacsiu zlavu, co sa mi tam kedy podarilo vybavit bolo 8% myslim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam je to rozdíl 500 Eur a třeba je to bezpečnější nez si objednat hodinky a čekat jakej přijde balík a co v něm bude.

No, rozdiel je trocha väčší, napríklad na chrono24 som našiel toto, predávajúci je Nemec a Trusted Seller. Hodinky sú nafotené. Dodanie 3-5 dní

 

http://www.chrono24.de/zenith/captain-central-second--id3027949.htm?dosearch=true&goal_suggest=1&picnum=0&query=Zenith+Captain+Central+Second&resultview=list&searchexplain=1&sortorder=1&tab=pics&urlSubpath=%2Fsearch%2Findex.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem tam párkrát, dvakrát jsem se konkrétně ptal na možnou slevu u hodinek, o které jsem měl zájem a byla mi nabídnuta sleva 3% v případě platby v hotovosti, což mě vcelku pobavilo...sám nechápu, jak se v Košicích při strategii jakou zmiňuje Huhu vůbec dokážou uživit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne ponúkol 5,3 % v tomto prípade.

Byl jsem tam párkrát, dvakrát jsem se konkrétně ptal na možnou slevu u hodinek, o které jsem měl zájem a byla mi nabídnuta sleva 3% v případě platby v hotovosti, což mě vcelku pobavilo...sám nechápu, jak se v Košicích při strategii jakou zmiňuje Huhu vůbec dokážou uživit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, rozdiel je trocha väčší, napríklad na chrono24 som našiel toto, predávajúci je Nemec a Trusted Seller. Hodinky sú nafotené. Dodanie 3-5 dní

 

http://www.chrono24.de/zenith/captain-central-second--id3027949.htm?dosearch=true&goal_suggest=1&picnum=0&query=Zenith+Captain+Central+Second&resultview=list&searchexplain=1&sortorder=1&tab=pics&urlSubpath=%2Fsearch%2Findex.htm

No ok, chapu. Trusted seller nic neznamená, ja bych na to nemel odvahu. Tim neříkám, ze ceny u AD jsou super výhodný :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...