Přejít na obsah

Vyclívací pošta Praha: Podezření na padělky od Pokémona ????


Pavel34

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No mě tam taky drží dvoje levný Seika, jedny jsou pro člena tohoto fóra. Na druhou stranu mi prošly zase dvoje za cca 400 USD. Je to kocourkov bez pevných pravidel založený na náhodě a osudu, kdy je potřeba v začátku roku vždy vykázat jakousi činnost a tu náležitě zaprotokolovat. Takže bych to zase tak nedramatizoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak vypada samotne rizeni? Muzou mi hodinky pak znicit? Nebo mi je nakonec jenom procli + dph?

Ano, můžou nařídit úřední likvidaci (určitě s viděl v TV z vietnamské tržnice....)

Ano to znam:-) jen tak uvazuju jestli se nemuze stat, ze by mi nove Seiko Spirit ktere objednavam, rozjezdili pred myma ocima buldozerem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

absolvoval uz nekdo celou tuhle porceduru (podezreni z padelku)? neni tady nekdo kdo se vyzna v souvisejicich predpisech? nebo nekdo kdo ma zname na celnici? :)...

Jak vypada samotne rizeni? Muzou mi hodinky pak znicit?...

Vítejte v říši "Velkého EU Bratra". Zde je pracovní hypotéza:

 

- Aby si celníci udrželi práci, ale zároveň nemuseli nic dělat, rozhodli se zřejmě aplikovat metodu "presumpce viny".

- Všechny zásilky hodinek budou apriori považovány za padělky a zadrženy. Bude jen na příjemci, aby prokázal opak.

- Pokud toho nebude během 10 minutového předvolání schopen, celník mu před zraky rozšlape originál Breitle a vydá mu oficiální certifikát, že to byly faky... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...