Přejít na obsah

Vyclívací pošta Praha: Podezření na padělky od Pokémona ????


Pavel34

Doporučené příspěvky

Ahoj kolegové nadšenci,

Vyclívací pošta Praha 120 mi zadržela dvoje Seika od Pokémona ze Singapuru pro podezření na padělky. Je to můj první nákup od něj z http://stores.ebay.com/WATCHES-LIMITED . Protože ho tady na fóru mnoho z Vás doporučuje, věřil bych spíš tomu, že se mýlí na celnici. To mi ale zásilku minimálně hodně zdrží.

Máte někdo podobnou zkušenost?

Co si o tom myslíte?

Dík

 

 

 

 

opraven odkaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hmm, tak to je teda něco. Podle čeho vlastně celníci získají to jejich "podezření"? Zalistujou v nějakým katalogu, nebo se hluboce zamyslí, jestli už někdy něco takového viděli, nebo jak? Ať to vysvětlí, odůvodní a sdělí postup jak to hodlají řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou od 1.ledna nějaké změny v celním systému? Jednou jsem se s dovozem auta z USA trefil zrovna do doby, kdy začaly platit nějaké nové předpisy. Nikdo z celníků netušil co a jak se má proclívat a já měsíc čekal, než se to naučili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se stává každoročně, že až s příchodem nového roku se pracovníci celního úřadu učí novoty. Dlouhé čekací doby jsou zapříčiněny updatem programů pro výpočet cla. Vím to od kamoše, který na celnici pracuje.

P.S. Na to častější vyclívání a kontrolu zásilek si budeme muset zvyknout. Celníků je totiž příliž mnoho na tak málo práce, která jim po vstupu do EU zůstala. To víte nezaměstnanost ve státě se musí nějak řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak ted jsem tam taky volal a pry ze taky podezreni z padelku a pry jsem dneska uz treti kdo vola!! minimalne se to bude resit pres nemecko? (kua proč?) a minimalni zpozdeni 14dnu... jako k tomu asi neni co dodat..

Zítra se tam stavím, tak se možná dozvím víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Německu se to děje už delší dobu a speciálně u hodinek Seiko.

Na všechny individuálně dovezené hodinky Seiko se kouká jako na potenciální padělky a prý si to vymínilo německé zastoupení Seika. I když se pak pokaždé ukáže, že to padělek není, tak to je přinejmenším zdržení a opruz pro kupujícího.

To je asi hlavní důvod, proč se to děje. Otrávit lidi, aby si příště zakoupili hodinky u autorizovaných prodejců.

Těm parazitům na úřadech je jedno, že to stojí zbytečně čas a peníze, ti nejsou placeni od výkonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Německu se to děje už delší dobu a speciálně u hodinek Seiko.

Na všechny individuálně dovezené hodinky Seiko se kouká jako na potenciální padělky a prý si to vymínilo německé zastoupení Seika. I když se pak pokaždé ukáže, že to padělek není, tak to je přinejmenším zdržení a opruz pro kupujícího.

To je asi hlavní důvod, proč se to děje. Otrávit lidi, aby si příště zakoupili hodinky u autorizovaných prodejců.

Těm parazitům na úřadech je jedno, že to stojí zbytečně čas a peníze, ti nejsou placeni od výkonu.

Ano, v tuto chvíli si myslím, že je to přesně tento důvod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli takhle nepěkně utnou přísun hodinek z asie, bylo by třeba najít nějakého levného prodejce v EU - otázka je: existuje vůbec takový? já jsem před nějakým časem kupoval seika z anglie a vyšlo to velmi dobře ale ten prodejce z ebay zmizel.. víte o někom?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli takhle nepěkně utnou přísun hodinek z asie, bylo by třeba najít nějakého levného prodejce v EU - otázka je: existuje vůbec takový? já jsem před nějakým časem kupoval seika z anglie a vyšlo to velmi dobře ale ten prodejce z ebay zmizel.. víte o někom?

...třeba to nebude nakonec tak hrozný, uvidíme :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si delaji pr***, dejte pak vedet jestli vam naparili clo a DPH, protoze jestli jo, tak je to hodne v hajlzu. Ja posilal freddymu (21jewels) pred 2ma dnema svoje Seika na opravu, takze se vsadim ze na ceste zpet se me to taky zasprcne na celnici :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamaradovi takhle blokují na celnici seika z 21jewels už asi měsíc. Mají podezření na fake a budou to řešit přes Německo. A to jsem mu ten web doporučil, sakra :(

 

Prý mu nějaká slečna z celnice volala, že ty hodinky musely stát nejmíň 16 tis. a on, že prodejní cena v ČR je asi 7 a pul tis, on je koupil na 21jewels za 3 a pul... Já to nechápu, člověk si najde sám cestu k levnějšímu zboží a tahle ho musí omezovat, je to bordel!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...