Přejít na obsah

Vyclívací pošta Praha: Podezření na padělky od Pokémona ????


Pavel34

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

>safi:

Neboj, to byla jen "pesimistická verze" z možných scénářů - určitě vám to dobře dopadne :)

Doufam :-) no ale i tak se to porad vyplati vuci prodejcum v CR. I kdyz to procli a daji DPH, tak porad clovek usetri cca 40% ceny hodinek a to uz za to stoji. :-) Navic hodne modelu u nas ani neni :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já abych se těmhle nervákům vyhnul (clo, DPH, potencialní faky, rvačka s celníkem...), ze zásady nakupuju výhradně v zahraničních kamenných obchodech v Tax Free pásmech.

Sleva cca 30%.

Vyjímečně též v českých, když se slevou ruší sortiment konkrétní značky, či rovnou celý obchod (povedlo se mi 3x).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pevne doufam ze to nemuzou...jinak by me asi zavreli za ublizeni na zdravi, nebo neco horsiho :)

ještě by ti přidali podle §151 t.z. napadení veřejného činitele :)

To uz by me rovnou obesili... jak Saddama :D A pak by si na mejch hodinkach zatancovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Jak to vlastne dopadlo ? Chci nakupovat :)

Ani se neptej. Skoro všichni členové fóra, kteří nakupovali hodinky v cizině byli zatčeni. Víc v tuto chvíli není známo. :lol: :lol: :lol: Zkus se podívat večer na zprávy televize Nova. :lol: :lol: :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si na balíky nechávám napsat GIFT a hodnotu cca 30USD. I když to rozbalí jak mi dokážou, že to má jinou hodnotu. Když je to dárek tak je logický, že jsem to neplatil a tudíž nemám ani doklad s cenou. V tomto případě by měli uvedenou cenu respektovat, nebo se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, oni nemusí dokazovat nic, jen čekají až to dokážeš ty (faktura...).

Jedny z těch kubsonových jsou pro mojí maličkost. V neděli to bude měsíc co na ně čekám.

Bláhově jsem si to maloval, že by to mohlo dorazit mezi svátkama :-(

Už ani nevím, jak mají taková monstra vypadat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť na zásilce je uvedena její cena, tak jakou cenu chtějí ještě prokazovat? Jaký pak má smysl, aby tam odesilatel psal hodnotu zboží (dárku)? Navíc když jde o dárek tak je snad jasný, že jsem to neplatil a tudíž nemám ani fakturu, to si pak cenu stanový sami.

Je mi jasný, že oni mají nakonec vždycky pravdu, ale uvedenou cenu na zásilce by měli akceptovat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, oni nemusí dokazovat nic, jen čekají až to dokážeš ty (faktura...).

Jedny z těch kubsonových jsou pro mojí maličkost. V neděli to bude měsíc co na ně čekám.

Bláhově jsem si to maloval, že by to mohlo dorazit mezi svátkama :-(

Už ani nevím, jak mají taková monstra vypadat :-)

je to fakt pech :( mrzi me to - zitra jim zas volam..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť na zásilce je uvedena její cena, tak jakou cenu chtějí ještě prokazovat? Jaký pak má smysl, aby tam odesilatel psal hodnotu zboží (dárku)? Navíc když jde o dárek tak je snad jasný, že jsem to neplatil a tudíž nemám ani fakturu, to si pak cenu stanový sami.

Je mi jasný, že oni mají nakonec vždycky pravdu, ale uvedenou cenu na zásilce by měli akceptovat :(

Vis kolik lidi tady si nechava podhodnocovat zasilky a psat na ne GIFT? A celnici nejsou az takovi pitomci ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...