Přejít na obsah

Vyclívací pošta Praha: Podezření na padělky od Pokémona ????


Pavel34

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Přesně tak, oni nemusí dokazovat nic, jen čekají až to dokážeš ty (faktura...).

Jedny z těch kubsonových jsou pro mojí maličkost. V neděli to bude měsíc co na ně čekám.

Bláhově jsem si to maloval, že by to mohlo dorazit mezi svátkama :-(

Už ani nevím, jak mají taková monstra vypadat :-)

je to fakt pech :( mrzi me to - zitra jim zas volam..

Šmarjá, to nebyla výčitka, jen jsem chtěl říct kolegovi, že nad věcí jsou oni...

Ty za to nemůžeš, pětky pro přítelkyni umíš za týden :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, oni nemusí dokazovat nic, jen čekají až to dokážeš ty (faktura...).

Jedny z těch kubsonových jsou pro mojí maličkost. V neděli to bude měsíc co na ně čekám.

Bláhově jsem si to maloval, že by to mohlo dorazit mezi svátkama :-(

Už ani nevím, jak mají taková monstra vypadat :-)

je to fakt pech :( mrzi me to - zitra jim zas volam..

Šmarjá, to nebyla výčitka, jen jsem chtěl říct kolegovi, že nad věcí jsou oni...

Ty za to nemůžeš, pětky pro přítelkyni umíš za týden :-)

On je i plastický chirurg? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to fakt pech :( mrzi me to - zitra jim zas volam..

Šmarjá, to nebyla výčitka, jen jsem chtěl říct kolegovi, že nad věcí jsou oni...

Ty za to nemůžeš, pětky pro přítelkyni umíš za týden :-)

On je i plastický chirurg? :D

:-))))))))

...ale musel jsem si to přečíst ještě jednou a pozorně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj, 17. ledna jsem vydražil u Pokemona Sporty 5 - Atlas. Do dnešního dne nic nedorazilo. Ani se neozval, že něco odesílá. Jiní prodejci ( u jiného zboží ) mi vždy zaslali email, že zboží odesílají. Zarazila mne i trochu iniciativa zmiňované pošty. Mám proto dotaz, jak se vlastně dozvím, že mi ty hodinky případně někdo zadržuje a zkoumá? Resp. po jaké době doporučujete začít pátrat po hodinkách a vlastně kde ( kam se obrátit, abych zjistil kde se zásilka nachází - obchodník, pošta , celnice apod. ) Pro úplnost, jsem z Jižních Čech. Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

posta posila upozorneni doporucenym dopisem, nekdy volaji - kdyz je na baliku tel. a jednou mi dokonce prisel postfax :) ano i to existuje.. fax co vam prinese postacka :D

jinak mi tam zase zkoumaji dalsi seika..

Tak doufám Kubsone, že to nejsou ty moje objednané z ebay ze dne 28.1.2007 :o).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

posta posila upozorneni doporucenym dopisem, nekdy volaji - kdyz je na baliku tel. a jednou mi dokonce prisel postfax :) ano i to existuje.. fax co vam prinese postacka :D

jinak mi tam zase zkoumaji dalsi seika..

Tak doufám Kubsone, že to nejsou ty moje objednané z ebay ze dne 28.1.2007 :o).

ne, dal bych hned vedet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, 17. ledna jsem vydražil u Pokemona Sporty 5 - Atlas. Do dnešního dne nic nedorazilo. Ani se neozval, že něco odesílá. Jiní prodejci ( u jiného zboží ) mi vždy zaslali email, že zboží odesílají. Zarazila mne i trochu  iniciativa zmiňované pošty. Mám proto dotaz, jak se vlastně dozvím, že  mi ty hodinky případně někdo zadržuje a zkoumá? Resp. po jaké době doporučujete začít pátrat po hodinkách a vlastně kde ( kam se obrátit, abych zjistil kde se zásilka nachází - obchodník, pošta , celnice apod. ) Pro úplnost, jsem z Jižních Čech. Díky za radu.

Podívej se do spam listu. S velkou pravděpodobností tam mail nalezneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky kubson,safi a hlavně pan socka. O víkendu něco v angličtině zplodím a zkusím pokemona trochu vyzpovídat. Je to divné, email od něj není ani ve spamu, ale kladný feedback mi už pokemon dal. Jaké máte zkušenosti s dobou doručování zásilek od pokemona, resp. jakou kurýrní službu používá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...