Přejít na obsah

Hodinky na sportovišti


Marfael

Doporučené příspěvky

Jelikož jsem zarytý sportovec a sport mám opravdu velice rád,myslím,že samostatné vlákno pro hodinky u sportu který s nima provozujete,si zaslouží.

 

A docela mě i zajímá,jaké hodinky si na sport berete,jestli levnější kousky,nebo i ty nejlepší:-).

 

Nevím,jak se tohle téma tady ujme,kolik je tu sportovců,ale za zkoušku to stojí a na takové fotky se já osobně velice rád podívám!

 

Bohužel zatím nemám nic nafoceno,tak to tu nemůžu pokřtít,ale budu rád za každé přidáné fotoPosted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

palec hore za kluky

a kde je zvysok?

 

Zbytek je tady, ale už bez Géček. Čekal jsem na ty kliky kdysi 3 měsíce, než mi přišly z Německa a od té doby je to moje srdcovka, ostatně jako celý bike, je to už hrozný vrak, ale nemám to srdce ho vyměnit.

post-5318-027628300 1334093176.jpg

Upraveno uživatelem Chorche
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelilož moje hlavní sportovní vyžití tvoří horská cyklistika,tak jsem si speciálně na kolo pořídíl jedny CASIA SGW 100.

Výhodou je pro mě textilní pásek - nepotí se mi pod ním ruka jako u gumy.

Pěkně čitelné za jízdy :eek: ,žádné kdovíjaké zbytečné funkce,200m voděodolnost(když občas spadnu na nějakém brodu do vody :snorkle: ),kompas,když se ztratím v lese a teploměr,to abych věděl kdy mi má být zima.

Dokonce jsem našel nějaké foto z výjezdu na Kraalický Sněžník.

post-13000-004833000 1334142715.jpg

post-13000-065691900 1334142735.jpg

post-13000-021914300 1334142749.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní fotky.Jen bych uvítal,kdyby u každé fotky bylo uvedeno jaké hodinky to jsou,já osobně né všechny poznám,ikdyž pro většinu zvás je to asi brnkačka:-).

 

Jinak teda vidím,že hlavními sportovními hodinkami jsou zatím Casia,což ale asi není až takové překvapení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dřív jsem vozil sporttester od Polaru, ale kromě toho, že jsem si nikdy nezvykl na hrudní pás, mě štvalo, že na něj musím dávat pozor - malá vodotěsnost, velký displej náchylný na poškrábání atd... Takže jsem ho prodal a koupil si G-Shock Mudman a jsem maximálně spokojen - člověk se o ně vůbec nemusí bát . . . a to se konečně dostávám k pointě tohoto příspěvku ... proto asi Casia zatím vedou, za málo peněz hodně nezničitelné muziky :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako Sect

 

2009 Breitling SuperOcean Heritage

 

 

2010 Breitling SuperAvenger BlackSteel

 

 

2011 Rolex Submariner 16610LV

 

 

Tak vidím,že ty rozhodně nebereš ty levnější kousky:-).Navíc pohoršils Casiím jasné prvenství:-).

 

Edit:Mimochodem,tos měl co další jízda jiné hodinky,nebo to jsou 3 lyžařské akce?Posted Image

Upraveno uživatelem Marfael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...