Přejít na obsah

RADO Jubilé-originál nebo fake?


Doporučené příspěvky

Zdravím, omlouvám se že otravuji, a opět s dotazem, ale podědil jsem hodinky RADO a netuším jestli jsou origo či nikoli. Vzhledem k tomu po kom jsou tak bych fake nepředpokládal ale nechci se ztrapnit u Dušáka. Na normální nošení mám Speedmastery Mark IV, kupodivu i přes jejich váhu a rozměry jsem si na ně zvykl ale k obleku se moc nehodí. Moc děkuju předem za rady a názory. Tom

post-9899-066014900 1334310364.jpg

post-9899-070516400 1334310376.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli to dělá ta fotka, ale celej ciferník mi příjde nakřivo. Tak nějak obecně se mi to nezdá. To číslo na dýnku se vyskytuje na netu na x různejch modelech na stránkách s fejkama. IMO to originál není, ale ruku do ohně za to nedám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník eleven

Co to je SWISS 071? Ještě nikdy jsem nic takovýho neviděl. A navíc, myslel jsem, že na všech švýcarských hodinkách je psáno pouze SWISS MADE. Takže mi teď běží v hlavě několik myšlenek.

 

1. Je to originál, swiss 071 tam je správně. (Pak co to znamená?)

2. Je to fake, ale na originále tohoto modelu opravdu je napsáno swiss 071. (Pak co to znamená?)

3. Je to fake, žádný takový model Rado nevyrábí. (Pak nemá cenu se ptát, co znamená swiss 071)

4. Ale pak teda přece ještě.. Jak to je s tím swiss made? Jaké jsou k vidění varianty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník eleven

No, to jsem mohl, ale až tak moc mě to asi nezajímalo. Jen jsem myslel, že pro někoho, kdo to bude vědět, bude odpověď otázkou dobré vůle a dvou minut času. A mohlo to být třeba zajímavý i pro někoho dalšího. A vše na jednom místě. Ale jinak mi to bude fuk.. Já si nikdy Rado kupovat nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šroubky kvůli zjištěni originality ani oddělávat nemusíš, vzhledem k tomu že mají křížovou hlavu. :thumbsdown_anim:

 

Číňani naštěstí mají jednu "národní slabost": vždycky totiž "nejlíp vědí co je pro zákazníka to správné"... :whistling:

(...a hromada "outsourcovačů" už si na tom natloukla držku)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...