Přejít na obsah

Doxa SUB


Návštěvník km.kmk

Doporučené příspěvky

před 20 hodinami, Ace84 napsal:

Teda, že by to tady začalo žít? :)

 

před 19 hodinami, sashator napsal:

Fotky jsou starší, ale abych tu jen nekafral, tak je nasypu i tady. Musím říct, že i za ty dva roky mě žluťásci baví pořád stejně

Ta žlutá je fantastická, to je šajn!

Jo takhle sehnat původní Divingstar - ale těch asi moc nebude a už vůbec ne za rozumnou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 293
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak Divingstary jeste obcas jsou ale Poseidon Diving Stary to je unobtainium jak jsem se docetl :D jinak u tehdle by me teda srala ta lumi, na druhou stranu nic co by relume nevyresil, synchron korunka je taky nesehnatelna.

 

2017 jedny u bukowskiho:

https://www.bukowskis.com/en/auctions/600/51-doxa-by-synchron-sub-300t-divingstar-swiss-t-poseidon-wristwatch-43-mm

Upraveno uživatelem Exiztence
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, sashator napsal:

To je skoro nemožný, Divingstarů bylo opravdu jak šafránu. Ale zrovna před týdnem se jedny Synchron na WUS objevily

Ta lumi je skutečně dost sežraná.

Líbí se mi, že hodinky prodává na "beads of rice tahu nebo tropicu dle vlastního výběru". Nějak si neumím představit, že by si někdo vybral tropic, který se dá přecijen sehnat, když ten rýžový tah samotný se sehnat snad ani nedá, a jestli ano, tak za raketu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, michalval napsal:

Ta lumi je skutečně dost sežraná.

Líbí se mi, že hodinky prodává na "beads of rice tahu nebo tropicu dle vlastního výběru". Nějak si neumím představit, že by si někdo vybral tropic, který se dá přecijen sehnat, když ten rýžový tah samotný se sehnat snad ani nedá, a jestli ano, tak za raketu.

ten BoR je generic, ne Doxovej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Divingstary jeste obcas jsou ale Poseidon Diving Stary to je unobtainium jak jsem se docetl  jinak u tehdle by me teda srala ta lumi, na druhou stranu nic co by relume nevyresil, synchron korunka je taky nesehnatelna.
 
2017 jedny u bukowskiho:
https://www.bukowskis.com/en/auctions/600/51-doxa-by-synchron-sub-300t-divingstar-swiss-t-poseidon-wristwatch-43-mm

Za 2k je to ultradeal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 5. 2020 v 16:22, Exiztence napsal:

Me ty moje hodně svítí, i po nasvícení bleskem chvíli září, přitom bych se vsadil ze je to tritium a ne relume.

Vypadá to, že to je původní. I když ty tritiový čáry občas jdou nakřivo vůči těm černým. Ale řekl bych, že to je vidět u každého druhého kousku.

Na těch mých to tedy kupodivu  sedí bez mezery, ale to je spíš výjimka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, michalval napsal:

Vypadá to, že to je původní. I když ty tritiový čáry občas jdou nakřivo vůči těm černým. Ale řekl bych, že to je vidět u každého druhého kousku.

Na těch mých to tedy kupodivu  sedí bez mezery, ale to je spíš výjimka.

jj to že jsou křivé beru jako indikátor toho že je to původní :D většina je křivá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady zajímavý článek, bohužel jen v angličtině.

Píše se tam mimo jiné, že Sub 300t byly první hodinky, které měly jednosměrně otočnou lunetu (navíc s vygravírovanou dekompresní stupnicí) a tah s potápěčskou extenzí.

(že by Rolex Submariner 5512 nebo 5513 neměl jednosměrně otočnou lunetu??)

Obě tato technická řešení se stala podmínkou pro všechny potápěčské hodinky certifikované podle normy ISO 6425.

 

doxa-divers.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
před 19 minutami, michalval napsal:

Kurňa, to je nádhera. Pouzdro je taky renovované? Jsou jako nový. :thumbsup_anim:

Jj, pouzdro bylo v minulosti spatne prebrousene a na mistech se prekryvaly brusy ruznych smeru, tak je lehce prebrousene aby zustaly hrany ostre, na lunetu se nesahalo jelikoz je v hezkem stavu s patinou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...