Přejít na obsah

Doxa SUB


Návštěvník km.kmk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 293
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mně to přijde právě dobrý. Obecně s gumou ála ISOfrane problém nemám. O délku a šířku se taky nestrachuju. Designově me to vyhovuje. Asi se hecnu a těch 110GBP do toho dám. Možná požádám Ježíška. :))) 

image.png

Upraveno uživatelem Ace84
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neříkám že ne. konkurence se ale snaží posouvat,což u Doxy tak moc neleti. Neříkám,nové 2stovky a třeba v chronu,pěkný. Ale na tištěný cifr,Etu a nově lepší tah i sponu,no nevím. Momentálně mám doma Eterna KonTiki diver 44mm a co se týče zpracování,tak se to nemůže rovnat.
Dle mého byl vrcholem model 5000T. Doxa je má srdcovka,mám 4tej kus,ale posun moc nevidím a ty ceny co se teď za ně dávají jsou opravdu mimo
Toť jen subjektivní názor.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se Isofrane vždycky líbil (ten origo), kvalita super, ale jsou hrozně široký, což se hodí tak na tuňáky. Když už, tak spíš tropic. Přemejšlim, že zkusim jeden od Sofie z cheapestnato, zázrak nečekám, spíš to chci zkusit a pak kdyžtak pořídit origo tropic

Saso,
Ja mam tenhle jakoze vintage a jsem s nim hodne spokojenej: https://www.cheapestnatostraps.com/collections/tropic-watch-straps-and-rubber-watch-bands/products/vintage-tropic-2-0-tpu

Za me nej tropic co jsem zatim mel. Neni tak hamatnej, je lehkej a pohodlnej.
Pro srovnani, kupoval jsem par zuludiver tropicu z watchgecko. Tam je to zpracovani jinde, je tam o dost vic gumy a remen pusobi o dost kvalitneji, nez od Sofie. ALE je prave o dost tuzsi, uplne dobre mi nesedel na ruce a pusobi moc moderne a ne tak, jak by tropic mel. Takze jsem ho vubec nenosil a nakonec prodal s jednema hodinkama.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, AndyAaron napsal:


Saso,
Ja mam tenhle jakoze vintage a jsem s nim hodne spokojenej: https://www.cheapestnatostraps.com/collections/tropic-watch-straps-and-rubber-watch-bands/products/vintage-tropic-2-0-tpu

Za me nej tropic co jsem zatim mel. Neni tak hamatnej, je lehkej a pohodlnej.
Pro srovnani, kupoval jsem par zuludiver tropicu z watchgecko. Tam je to zpracovani jinde, je tam o dost vic gumy a remen pusobi o dost kvalitneji, nez od Sofie. ALE je prave o dost tuzsi, uplne dobre mi nesedel na ruce a pusobi moc moderne a ne tak, jak by tropic mel. Takze jsem ho vubec nenosil a nakonec prodal s jednema hodinkama.

Tak přesně ten jsem myslel. Děkuju tedy za info a objednám ho. Zkusim i ten s dírama, ten se mi taky bude hodit. Máš pravdu, že watchgecko je zpracováním super, ale ta tuhost by mi vadila. Přemýšlel jsem i o origo, ale tam mi zase vadí ta hrana a cena na vyzkoušení je taky už taky zbytečně vysoká

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Safryš, tady ty starý Doxy lítaj 😀 Tak jsi se dočkal Kubo a rovnou Divingstary.

Kubovi i Karlovi gratuluju. Ty krásný pouzdra vám trochu zavidím. Ten náhradní tah na Divingstarech sedí dobře, vlastně jediný rozdíl je, že se nezužuje a nevidím, jaká tam je spona, jestli má extenzi nebo ne. To znamená, Kubo, že už je nebudeš ze mě mámit, jo? 😜

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 10. 2020 v 15:17, michalval napsal:

Safryš, tady ty starý Doxy lítaj 😀 Tak jsi se dočkal Kubo a rovnou Divingstary.

Kubovi i Karlovi gratuluju. Ty krásný pouzdra vám trochu zavidím. Ten náhradní tah na Divingstarech sedí dobře, vlastně jediný rozdíl je, že se nezužuje a nevidím, jaká tam je spona, jestli má extenzi nebo ne. To znamená, Kubo, že už je nebudeš ze mě mámit, jo? 😜

Tah z 1200T jim sedi dobre. Extemzi ma, alej jen takovou obyc  ja myslim, ze bych svoje stary oranzada i tqk furt unosil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 10. 2020 v 22:59, Juraj11 napsal:

Neříkám že ne. konkurence se ale snaží posouvat,což u Doxy tak moc neleti. Neříkám,nové 2stovky a třeba v chronu,pěkný. Ale na tištěný cifr,Etu a nově lepší tah i sponu,no nevím. Momentálně mám doma Eterna KonTiki diver 44mm a co se týče zpracování,tak se to nemůže rovnat.
Dle mého byl vrcholem model 5000T. Doxa je má srdcovka,mám 4tej kus,ale posun moc nevidím a ty ceny co se teď za ně dávají jsou opravdu mimoemoji2357.png
Toť jen subjektivní názor.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 Mě třeba baví, ze ta současná Doxa se těma modelama snaží co nejvíc přiblížit původní produkci- třeba bez toho tištěného cifru by to nebylo ono. Napřiklad 300 jsou prostě nádherný, jasně  2,5 kilo není málo, ale takovej vintage feel mají málokterý nový hodinky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Mě třeba baví, ze ta současná Doxa se těma modelama snaží co nejvíc přiblížit původní produkci- třeba bez toho tištěného cifru by to nebylo ono. Napřiklad 300 jsou prostě nádherný, jasně  2,5 kilo není málo, ale takovej vintage feel mají málokterý nový hodinky.
 

To je sice hezký,jenže ona se se snaží přiblížit už několik let a bohužel skoro všemi modely.Inovace skoro žádné,narozdíl od jiných značek.
Bohužel v dnešní době,kdy více parády dokáže udělat malobrand za poměrně méně peněz,to dle mého není dobře.Nedávno jsem zde prodal Zoretto,které měli stejný tah,jak nové modely i stou parádní sponou,safír lunetu,stejný tištěný cifr,s mnohem lepší lumi,heliak a Etu. Zpracování super a za mnohem nižší cenu,jediné co chybělo,je značka.
Doxa jede spíše na vlně fanoušků,problém bude až ti se nabaží.
Bylo by škoda,kdyby se zase dostala do potíží.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...