Přejít na obsah

Doxa SUB


Návštěvník km.kmk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 293
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
Tak mam staronovy prirustek - Sub 300T Professional.
Luneta bude potrebovat trosku prace + asi preliznout pouzdro, origo brus to ted uplne

Je to parada Kubo. Tak jeste Sharkhuntery a mas to cely. No a pak jeste eventuelne modry.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, michalval napsal:


Je to parada Kubo. Tak jeste Sharkhuntery a mas to cely. No a pak jeste eventuelne modry. emoji6.png

Cely by to bylo, kdybych pridal jeste povodni BP Fifty Fathoms (utopie) a povodni Omegy Ploprof (to se snad podari do budoucna). Ale Doxove jsem ted saturovan.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, brownwld napsal:

Tak mam staronovy prirustek - Sub 300T Professional.

Luneta bude potrebovat trosku prace + asi preliznout pouzdro, origo brus to ted uplne neni.

 

IMG_2686 maly.jpg

IMG_2687 maly.jpg

Chlape, vypadas jako nadmiru spokojenej Doxa parchant:) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Právě teď, AndyAaron napsal:

Kurna dobre! Kde na to chodis? :)

Růůzně...

Synchrony jsem koupil novy tedka, to je jasny.

1200T jsem vymenil s clenem fora cca 2 roky zpet za Sub 5000T. Ty 5000ky jsem bral asi za 33k v prodejnim, kde se valely kdovijak dlouho...

Oranzovy professionaly jsem koupil na foru 2015, pote je prodal clenovi fora, ktery mi je letos prodal zpet.

Zluty Divingstary jsem koupil od clena fora, ktery je bral na ebay z Nemecka.

Stribrny Searamblery jsem bral z Doxa FB skupiny.

Cerny Sharkhuntery jsem vydrazil na UK ebay.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za info. Ja to myslel jako recnickou otazku, tak jsem necekal takovou vycerpavajici odpoved. Co sleduju stare suby, tak uz chodi za brutalni castky, takze pokud se ti povedlo ulovit nekde neco jeste za rozumnou cenu, tak tim lip.

Ja mam taky celkem vtipnou historku se svyma SUB1000T. Prvni jsem koupil ve 2017 v US a pak jsem je prodal tady mistnimu clenovi. Jenze zacali mi strasne chybet a on je prodat zpet nechtel. Tak jsem hledal a hledal a ve 2018 jsem narazil na dalsi SUB1000T v US. Tak jsem je vzal (uz za cenu o polovinu vetsi nez ty prvni). No a pak sedim s tim mistnim clenem u piva, ocumujem si navzajem na chlup stejne Doxy a on rika: "Tvl tys mi prodal nejake fejky. Jak je mozne, ze jsi mi prodal kus 0441/5000 a ty mas 0442/5000. To si to razis doma na koleni, ne?" A opravdu, oboje hodinky uplne z jineho zdroje a v jinem case, ale podarilo se nam nashromazdit kusy s po sobe jdoucim cislem. :D 

P.S. Cisla si presne nepamatuju, tak jsem to ted strelil od boku, ale proste mame kusy vedle sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 7. 2021 v 19:29, AndyAaron napsal:

Dik za info. Ja to myslel jako recnickou otazku, tak jsem necekal takovou vycerpavajici odpoved. Co sleduju stare suby, tak uz chodi za brutalni castky, takze pokud se ti povedlo ulovit nekde neco jeste za rozumnou cenu, tak tim lip.

Ja mam taky celkem vtipnou historku se svyma SUB1000T. Prvni jsem koupil ve 2017 v US a pak jsem je prodal tady mistnimu clenovi. Jenze zacali mi strasne chybet a on je prodat zpet nechtel. Tak jsem hledal a hledal a ve 2018 jsem narazil na dalsi SUB1000T v US. Tak jsem je vzal (uz za cenu o polovinu vetsi nez ty prvni). No a pak sedim s tim mistnim clenem u piva, ocumujem si navzajem na chlup stejne Doxy a on rika: "Tvl tys mi prodal nejake fejky. Jak je mozne, ze jsi mi prodal kus 0441/5000 a ty mas 0442/5000. To si to razis doma na koleni, ne?" A opravdu, oboje hodinky uplne z jineho zdroje a v jinem case, ale podarilo se nam nashromazdit kusy s po sobe jdoucim cislem. :D 

P.S. Cisla si presne nepamatuju, tak jsem to ted strelil od boku, ale proste mame kusy vedle sebe.

Ja vim, ze to byla recnicka, ale vlastne mi prislo zajimavy to popsat. :) Jo, stary kusy chodi uz za hodne vysoky penize, ale obcas ma clovek stesti...

2 kusy ciselne vedle sebe je dobra nahoda :)

Ted mam treba nabidku na Doxa Sub Mission 31, taky docela zajimavost, ktera se tolik nevidi (jen 331 kusu a jsou myslim z roku 2013/14).

Upraveno uživatelem brownwld
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...