Přejít na obsah

Seiko SNKF07 - první hodinky, se kterými jsem absolutně spokojený


Doporučené příspěvky

Po mnoha peripetiích jsem se dopracoval k hodinkám, které absolutně odpovídají mému vkusu a po kterých jsem vlastně netoužil,ale tak nějak jsme se našli. Na zdejším fóru je to ta nejspodnější laťka žebříku,ale myslím si, že pokud bychom mluvili o poměru cena-výkon, byly by na špičce. Ve skutečnosti jsou nádherné, mají krásné proporce, perfektní zpracování a Seiko jsou první automaty , které jsem někdy v roce 1978 viděl a nechápal jsem , jak je možné, že hodinky jdou bez baterek a bez natahování. Takže taková trochu citovka.Líbí se mi na nich, že jsou nositelné jak k obleku tak o víkendech na chatě. Fotky nejsou moje,ale nemám bohužel nic čím bych je byl schopen solidně vyfotit.

post-10670-099646000 1336150231.jpg

post-10670-000506300 1336150268.jpg

post-10670-064324900 1336150287.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný hodinky, gratuluju. Pro mě jsou nejhezčí v modré verzi, bohužel se těžko shání (ve slušném stavu). Každopádně jedny z nejlepších low-cost hodinek od Seika. Záměrně píšu low-cost a ne low-end - proč, to +- vyjádřil kolega nade mnou

A kromě super vzhledu a zpracování jsou taky populární kvůli 24mm rozteči nožiček, viz spinach :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...