Přejít na obsah

G-SHOCK mlžení


Corvus

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

Mám G_SHOCK Mudman a mlží se mi sklíčko. Všimnul jsem si toho skoro okamžitě a vrátil se do obchodu, Tam mi řekli, že je to normální a znovu prověřili vodotěsnost - v pořádku. Hodinky sice očividně fungují bez problémů, ale nějak mi to nedá.

 

Je to skutečně normální, nebo s tím mám něco dělat?

 

O hodinkách vím jen to, že se nosí na ruce, tak prosím o shovívavost.

Upraveno uživatelem Corvus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus tomu dát trochu času a přečti si následující odkazy (a odkazy v nich), které jsou o záměrných i nechtěných "experimentech" s orosením sklíčka hodinek.

 

46117-zamlzeni-hodinek

 

21886-co-vydrzi-g-shock

 

39402-tag-heuer-aquaracer-300m

 

Možná tam najdeš něco, co bude shodné s tvým případem. A i kdyby ne, tak alespoň získáš představu o tom, na co bychom se tě asi stejně zeptali, abychom ti mohli nějak pomoci.

Upraveno uživatelem Petr_P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pročetl to, co se mi podařilo otevřít.

Jelikož hodinky jsou po záruční lhůtě, tak to asi bude něco stát. Štve mě to, že jsem tam zašel měsíc po nákupu a řekli mi, že je to v pohodě.

Jenže problém se zhoršuje. Hodinky jsou teď zamlžené dlouhou dobu a nějak se to ne a ne rozptýlit. Funkce hodinek jsou v pořádku, nezaznamenal jsem žádný problém. Navíc jsem se s nimi nepotápěl, maximálně plaval nebo se sprchoval. Nikde jsem s nimi nijak moc nepraštil atp.

Nějak jsem žil ve falešné představě, že hodinky G-SHOCK jsou stavěné na drsné zacházení, což byl asi omyl.

Kdysi jsem měl laciné potápěčské automaty ADEC a u těch se to nestalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak jsem žil ve falešné představě, že hodinky G-SHOCK jsou stavěné na drsné zacházení, což byl asi omyl.

Kdysi jsem měl laciné potápěčské automaty ADEC a u těch se to nestalo.

 

No kromě Frogmanů jsou dneska G-shocky plastový čínský digi. Ale u nových nebo neotevřených se mi to nikdy nestalo. Upraveno uživatelem t2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kromě Frogmanů jsou dneska G-shocky plastový čínský digi. Ale u nových nebo neotevřených se mi to nikdy nestalo.

 

Takhle bych to rozhodně nenapsal, Gshocky pořád drží super kvalitu a odolnost (ve své třídě) bez ohledu na to, že jsou vyrobeny většinou v PRC.

Mlžení, které popisuje zakladatel vlákna určitě není v pořádku /dovedu si představit v ledovém bazénu po sauně, ale jinak ne. Informace od prodejce "je to normální" je špatná a šel bych tam i po záruce.. Pokud ne, tak co nejdříve otevřít, odstranit vlhkost (nechat vyschnout snad postačí), zkontrolovat těsnění a dál používat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pročetl to, co se mi podařilo otevřít....

 

Omlouvám se :frusty: , teď už by ty odkazy měly fungovat všechny:

 

46117-zamlzeni-hodinek

 

21886-co-vydrzi-g-shock

 

39402-tag-heuer-aquaracer-300m

 

Jinak platí to, co napsal gougy :smile_anim: ? reklamovat, reklamovat, ?.. případně (nechat) otevřít a vysušit. Je to právě popsané v těch vláknech, hodinky jsou sice voděodolné, ale vlhkost je uvnitř zamčená jak ve kleci a nemůže ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za radu.

Rozhodně vlítnu na prodejce, snad to nebude stát majlant.

Já rozhodně nic otevírat nebudu, to by nedopadlo dobře :-D

Asi už jsem ve věku, kdy bych si měl pořídit nějaké solidní hodinky.

 

 

Tak teď jsi mně trochu urazil Posted Image Doma používáme jen Gčka. A mohu ti říct že to jsou solidní hodinky. Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...