Přejít na obsah

Skrytá identita


Návštěvník Kamil

  

227 hlasů

  1. 1. Máte druhou identitu?

    • ano
      7
    • ne
      220

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Tady na Chronomagu je móda mít druhý nick a rýpat z něj do ostatních, psát chytré SZ, apod. To mě "bohužel" nikdy nebavilo, tak si alespoň z druhého nicku občas koupím nějaké digitálky a cítím se, že jsem taky tak nějak "IN".

 

To jako, že by pak už nikdo s jacobem, kupcem digitálek, nepromluvil?!? :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 238
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tady na Chronomagu je móda mít druhý nick a rýpat z něj do ostatních, psát chytré SZ, apod. To mě "bohužel" nikdy nebavilo, tak si alespoň z druhého nicku občas koupím nějaké digitálky a cítím se, že jsem taky tak nějak "IN".

 

To jako myslíš vážně, nebo jsi tam zapomněl přidat smajlíka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze zase si krmime zoslabnute ega a priznavame bezvyznamne tajne nícky, ale ani jeden naozaj k téme ? Tusim si založim aj ja nejaký další a ráno to priznam, dokonca aj konkrétne ho uvediem, nech som aj ja za statocneho charakterneho geroja, co má dost charakteru aby to priznal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

druhý nick ztratil smysl zrušením +/- u postů, předpokládám, že někteří členové "nahrávali" svému "lepšímu" nicku + body, aspoň podle toho, jak to některým naskakovalo u každé odpovědi, bych to tipoval, já ho nemám, jsem rád, že si pamatuju jedno heslo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole, zarputily odpurce double nicku ma druhy nick ... to mi hlava nebere :D :D

 

Jak jsem již psal, tento nick je mladší, než ten původní, skrze který nikdy nepřispívám. Byl jsem "donucen" založit si nick jacob (jediný ze kterého přispívám), jelikož na ten původní jsem dostal ban. To jsi tady ale ještě nebyl :). Jinak za šest let osm příspěvků, to je 0.75 příspěvků za rok a 0.003 příspěvků denně. Myslíš, že tím mohu někde škodit jako Tolja? Upraveno uživatelem jacob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem již psal, tento nick je mladší, než ten původní, skrze který nikdy nepřispívám. Byl jsem "donucen" založit si tento nick (jediný ze kterého přispívám), jelikož na ten původní jsem dostal ban. To jsi tady ale ještě nebyl :). Jinak za šest let osm příspěvků, to je 0.75 příspěvků za rok a 0.003 příspěvků. Myslíš, že tím mohu někde škodit jako Tolja?

 

 

To nevim a popravde je mi to fuk. Jen mi to prislo usmevne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem již psal, tento nick je mladší, než ten původní, skrze který nikdy nepřispívám. Byl jsem "donucen" založit si nick jacob (jediný ze kterého přispívám), jelikož na ten původní jsem dostal ban. To jsi tady ale ještě nebyl :). Jinak za šest let osm příspěvků, to je 0.75 příspěvků za rok a 0.003 příspěvků denně. Myslíš, že tím mohu někde škodit jako Tolja?

 

Jacobe, on Tolja někde škodil? Nedejbože skrzenějaký jiný nick? - Podle mne korektně pomohl očistit prodejní vlákno od nabídky, která nebyla košer.

Ostatně jsme stále jen na poli dohadů. Já Pepahopovi děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

Ostatně jsme stále jen na poli dohadů.

 

ano :-) ..... já bych Kamilovo téma ještě povýšil na úrověň ---- nick x rodinná přízeň -- aneb kolik "nás" u rodinného krbu používá jeden nick a "kdo komu hraje na ruku" --- to by mohla být větší p...l :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jacobe...

Každý si tady na Chronomagu v rámci pravidel může psát co chce, to je naprosto bez debaty :). Jen to měl Tolja psát ze svého nicku. Nebo až tak upřímný být nechtěl? Mohl vzít telefon a Longovi zavolat, když se znají. Sorry,ale já tam vidím jasnou sviňárnu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano :-) ..... já bych Kamilovo téma ještě povýšil na úrověň ---- nick x rodinná přízeň -- aneb kolik "nás" u rodinného krbu používá jeden nick a "kdo komu hraje na ruku" --- to by mohla být větší p...l :smile_anim:

 

zvláště v onom vlákně by to pěkně pročistilo vzduch :smile_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...