Přejít na obsah

Parfémy


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nevím, jak to máš daleko do Intersparu Štěrboholy, je tam obchod parfums.cz a mají tam luxusní ceny.

 

Teď nevím jestli to bylo na mě, ale rozdíl je pár stovek, na Parfums ho mají za 3.364,-Kč tam se se svou kartou dostanu u Sephory taky, respektive trochu níže, koupím jej v Sephora/Fann.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ho právě na sobě...a ano, je to krásná vůně, doporučuji :)

 mně taky...ale přítelkyně se furt nemůže rozhodnout, zda ji nenávidí nebo miluje grrr :D

prostě to čeří vody, to není žádnej čajíček a lá vůně mejdla z drogerie Teta

Upraveno uživatelem vanderB.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak som si objednal vzorky, som zvedavy co vyhra

 

Paco Rabanne 1 Million toaletná voda pre mužov 1 ml odstrek
Paco Rabanne 1 Million Intense toaletná voda pre mužov 1 ml odstrek
Hermes Un Jardin Sur Le Toit toaletná voda unisex 1 ml odstrek
Cartier Declaration d'Un Soir toaletná voda pre mužov 1 ml odstrek
Cartier Santos toaletná voda pre mužov 1 ml odstrek
Cartier Declaration L'Eau toaletná voda pre mužov 1 ml odstrek

Hermes Terre D'Hermes parfém pre mužov 1 ml odstrek
Hermes Un Jardin En Méditerranée toaletná voda unisex 1 ml odstrek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak změň přítelkyni, přece nebudeš měnit vůni, buď chlap

 

já ji teprve zkoušel párkrát v Sephoře, ještě mám plno starej pičifuků...to se zas ale neboj, že bych si to kvůli ní nekoupil, já ji taky nekafrám do kabelek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Takze moje subjektivne hodnotenie (na mojej pokozke)

 

Paco Rabanne 1 Million toaletná voda pre mužov 1 ml odstrek - sladka nie prilis vyrazna vona NIC

Paco Rabanne 1 Million Intense toaletná voda pre mužov 1 ml odstrek - vyrazne sladka vona NIC

Hermes Un Jardin Sur Le Toit toaletná voda unisex 1 ml odstrek - svieza lahka letna vona skor pre zeny NIC

Cartier Declaration d'Un Soir toaletná voda pre mužov 1 ml odstrek - dobra, ale prilis ma zatial nezaujala SKUSIM VIACKRAT

Cartier Santos toaletná voda pre mužov 1 ml odstrek - evokuje mi vonu lacnej kolinskej na tele postarsej obeznej zeny NIC

Cartier Declaration L'Eau toaletná voda pre mužov 1 ml odstrek - este som neskusal

Hermes Terre D'Hermes parfém pre mužov 1 ml odstrek - dobra, ale prilis ma zatial nezaujala SKUSIM VIACKRAT

Hermes Un Jardin En Méditerranée toaletná voda unisex 1 ml odstrek -svieza, letna, aj pre muzov, dobra, ale prilis ma zatial nezaujala SKUSIM VIACKRAT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze moje subjektivne hodnotenie (na mojej pokozke)

 

to je jak hodinky na konkrétním zápěstí :D  super, díky za náhled, v hodnocení Cartier (v podobné škatulce mám i hodně od Chanel, zejména tedy dámské vůně, co zkoušela drahá) a PacoRabbane se shodujeme na 100% :cheers:

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď nevím jestli to bylo na mě, ale rozdíl je pár stovek, na Parfums ho mají za 3.364,-Kč tam se se svou kartou dostanu u Sephory taky, respektive trochu níže, koupím jej v Sephora/Fann.

Davide,

 

Dneska při čekání  na letišti jsem si jen tak čichnul k téhle voňavce.  To voní jak vymačkanej citron na tatrance  :mobile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze moje subjektivne hodnotenie (na mojej pokozke)

 

Paco Rabanne 1 Million toaletná voda pre mužov 1 ml odstrek - sladka nie prilis vyrazna vona NIC

Paco Rabanne 1 Million Intense toaletná voda pre mužov 1 ml odstrek - vyrazne sladka vona NIC

Hermes Un Jardin Sur Le Toit toaletná voda unisex 1 ml odstrek - svieza lahka letna vona skor pre zeny NIC

Cartier Declaration d'Un Soir toaletná voda pre mužov 1 ml odstrek - dobra, ale prilis ma zatial nezaujala SKUSIM VIACKRAT

Cartier Santos toaletná voda pre mužov 1 ml odstrek - evokuje mi vonu lacnej kolinskej na tele postarsej obeznej zeny NIC

Cartier Declaration L'Eau toaletná voda pre mužov 1 ml odstrek - este som neskusal

Hermes Terre D'Hermes parfém pre mužov 1 ml odstrek - dobra, ale prilis ma zatial nezaujala SKUSIM VIACKRAT

Hermes Un Jardin En Méditerranée toaletná voda unisex 1 ml odstrek -svieza, letna, aj pre muzov, dobra, ale prilis ma zatial nezaujala SKUSIM VIACKRAT

 

Kromě vůní od PR je to skvělá volba,  za mě vyhrává Cartier Declaration d'Un Soir a nebo úplná klasika Cartier Declaration, tohle jsou opravdu nádherné vůně. Do podobný kategorie bych zařadila i Tom Ford  Grey Vetiver, který je nádherný hned od začátku a není potřeba dlouho čekat, kupuji ji opakovaně.  Nově doma "máme" od Toma Forda i Noir, který už nějaký ten čas na rozležení  potřebuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezkoušeli jste náhodou někdo Chopard Noble Cedar?

Platonicky se mi líbí některé jejich hodinky, na které nemám. Chtěl bych jako malou náplast vyzkoušet alespoň jejich parfém, ale v žádném kamenném obchodě jsem na něj nenarazil. Vím, že je to uhozený myšlenkový pochod, ale prostě mi to leží v hlavě.  

Marcusi,

 

v případě, že jsi neměl možnost vyzkoušet, nabízím ti za malý poplatek (pošta + bublinka) poslat zbytek v origo flakónu. Vůně je to hezká, ale pokud tě vůně láká díky cedru v názvu, tak já ho tam osobně moc necítím. Někde se schoval, cítím tam spíš vetiver, taky sladkost, ale ne "ulepenou" , šalvěj. Mně přijde hezká, uklidňující, bylinná, čistá, není v ní nic co by v ní vadilo. Můj názor je ten, že se většině může líbit a co se týká výdrže, je docela slušná.

 

Pokud mám porovnat Chopard Noble Cedar s klasickým Declarationem, jak píše výše Mazzi, tak jednoznačný vítěz je Cartier, ale jsem názoru, že tyto vůně se moc porovnávat nedají, každá je jinak hezká. Cartier je oproti Noble Cedr daleko víc sexy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...