Přejít na obsah

Parfémy


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník maxigabrielg

Guerlain vetiver = tatkov Pitralon (tak vonia na mojej pokozke).

Takze suverennym vitazom je Tom Ford Grey Vetiver. Na spici peletonu ostal jediny.

dobre si vybral!

nie je sice jediny, ale je vyborny!

ja som sa znova vratil na Roadster od Cartier

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Hmm, zajímavá otázka ...

 

Těžší, kořenitější a velmi dlouho drží je například - Dior Homme Intense - obsahuje kosatec, stejně jako Gucci a je taková velmi specifická a originální vůně - je to parfemovaná voda, takže dlouho vydrží.

 

Další alternativou je Dolce&Gabbana - The One

 

Případně mě napadá ještě jedná vůně, na tu mám dobré vzpomínky, ale už je špatně sehnatelná v kamenných obchodech a sice - Yves Saint Laurent - Body Kouros - silná a opět velmi originální vůně, můžu potvrdit, že na tuhle vůni se ptalo hodně žen :) . Z celého výběru, ale doporučuji určitě Diora Homme Intense, případně klasický Homme - je to spíše elegantní oblekovka s velmi dlouhou výdrží.

 

Dakujem za radu, nakonieco som kupil Dior a som spokojny. Aj ked ma prekvapuju odlisne reakcie, niektorym zenam sa pacila ako muzska vona a niektore ju povazovali za zensku vonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď si pohrávám s myšlenkou koupit Dior Homme Cologne ve 200ml na léto, ta svěžest citrusů je úžasná :) .

Já dostal od bratrance Dolce Gabbana Light Blue, letní vůně, tak jedu teďka i toto, ale střídám ty voňavky podle nálady?Asi jsem uchylnej?. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník maxigabrielg

ja v ramci oslav narodenin som dostal za bednu vonaviek, ale kedze ma kamoska a rodina uz dobre pozna, tak sa takmer ziadna novinka neobjavila, ale klasiky ako GIO, alebo aj stare Dior stalice.

heh, ked chcem nieco nove, tak to si takmer vzdy musim kupit ja sam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja v ramci oslav narodenin som dostal za bednu vonaviek, ale kedze ma kamoska a rodina uz dobre pozna, tak sa takmer ziadna novinka neobjavila, ale klasiky ako GIO, alebo aj stare Dior stalice.

heh, ked chcem nieco nove, tak to si takmer vzdy musim kupit ja sam

Taky to tak doma mám, ale přiznám se, že dělám stejný princip, když opravdu nevím co komu koupit.. Stará osvědčená klasika nikdy neurazí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...