Přejít na obsah

Parfémy


Doporučené příspěvky

Máte někdo zkušenost s tímto: Acqua di Parma (konkrétně s Arancia di Capri) Zatím jsem nezkoušel a chystám se na to.

 

A potom Armani Acqua di Gio Profumo?

 

Jasně, že parfém je subjektivní záležitost, ale Vaše názory mě zajímají. Díky!

Radku, AdP, konkrétně Aranci je super, mám rád citrusové vůně s podílem mandarinky. A tady jsem se našel. Předtím jsem měl Varvatos Artisan Aqua, ale moc nevydržel, pak jsem skočil do Bvlgari Aqua Amara, ale stáhli mi ji ze Sephory, takže jsem AdP a fakt pecka. Je to malinko dražší, než výše uvedené, ale fakt super.

 

Jestli Ti můžu doporučit, tak kolekci AdP mají v Sephora na Andělu a myslím, že si určitě vybereš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Terre je velmi dobrej na začátku, po třech hodinách je u mě konec. Ale je to lepší volba než Profumo, nicméně to je člověk od člověka, chce to zkusit nebo koupit malej tester v ampuli za pár korun a vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je Terre moc těžká, jak píše Sibiř.

Jsem na lehčí vůně.

Znám jednoho borca z fóra (nebudu jmenovat) a tomu se rozbil flakón s 200ml Hermes Terre v přední příhrádce vozu.

A bylo po pitchi, z auta měl rázem arabský burdel. :)

Upraveno uživatelem marosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja teda na Armaniho nedam dopustit, ale to je zas uplne jina vune. Hermes Terre je tezka vune, takova arabska az, rekl bych.

Já měl tohohle a těžký mi nepřišel, ale za boha si nevzpomenu zda to byl parfém nebo EdT ... protože v tom bývá zásadní rozdíl v intenzitě, ale spíš jsem měl EdT. Tehdá mi ho doporučil tuším Zrnič.

 

Tak ještě doplním odkaz: https://www.fragrantica.com/perfume/Herm-s/Terre-d-Hermes-17.html

 

Děkuju za rychlou reakci, pánové. Půjdu vyzkoušet a pak dám vědět. A tebe Davide moc pozdravuji ze Šumavy.

Nápodobně, a pak dej vědět.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po doručení vzorků a několika dnech testování jsme společně s přítelkyní objednali následující:

 

- Acqua di Parma Mirto di Panarea EDT

- Acqua di Parma Arancia di Capri EDT

- Hermés Voyage d'Hermés EDT

- Hermés Terre d'Hermés EDT

- Hermés Le Jardin De Monsieur Li EDT

 

 

Až mi dojde Creed Green Irish Tweed, tak zkusím jedno z těchto:

 

- Acqua Di Parma Colonia Concentréé Oud nebo Leather.

 

 

Díky Vám za rady a inspiraci!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně některý EDT sedí víc, než EDP, i když je třeba se přestříknout. Ale není to v žádném případě pravidlo, protože u spousty parfémů jsem to měl naopak nebo jsem se k EDP stejného parfému "provoněl" časem.

 

Já vím, Sibiři, že máš ten Terre Hermes v EDP, tak uvidíme, zda setrvám u toilette nebo se při dalším nákupu posunu výš :clap:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně některý EDT sedí víc, než EDP, i když je třeba se přestříknout. Ale není to v žádném případě pravidlo, protože u spousty parfémů jsem to měl naopak nebo jsem se k EDP stejného parfému "provoněl" časem.

Já to mám úplně stejně, například teď aktuálně u Bleu De Chanel - EdT a EdP nebe a dudy. EdT daleko lepší a může na handry, parfem by měl primárně na kůži.

 

Jinak super volba za AdP Radku!

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem poněkd konzervativně doplnil zásoby. Akorát s tím Penhaligon´s mám problém. Na jaře v NY jsem zašel do firmní prodejny, očuchával kde co a jen tak ze srandy zkusil taky tu, co mám doma (Blenheim Bouquet) a ejhle, ono to vonělo úplně jinak. Tak kdepak se stala asi chyba....?

 

post-29493-0-85303600-1565858169_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...