Přejít na obsah

Parfémy


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Základní mi přesně sedí do vkusu, jen výdrž je průměrná. Fraiche jsem zatím nezkoušel, Night vision ano, ale podle mě do té řady nepasuje a klasický Spicebomb od Oliviera Polge (tvůrce Invictu, Bleu de Chanelu, Dior Homme atd.) je z nich nejlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...

Nezkoušel někdo z Vás už ten nový ARMANI Aqcua di Gio Profondo EDP?? Stojí za to - myslím hlavně na jaro, léto?

 

V parfumerii Douglas je tento víkend on-line akce se slevou 20% vždy od 19:00h do 10:00h a tento parfém stojí ve 100 ml verzi 2.600,-Kč a při slevě pak 2.080,-Kč.

 

Díky za názory a info - a vím, že je to subjektivní :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já za sebe napíšu, že nemám rád těžší aromatické vůně, mimo podzimního a zimního počasí. Takže na leto, pokud Armani tak asi klasika AdG. Případně za mě Issey Miyake L´Eau D´Issey Sport, výborná vůně na jaro, léto. No a nebo připlatit a skočit do Dior Homme Cologne, moje TOPka na léto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezkoušel někdo z Vás už ten nový ARMANI Aqcua di Gio Profondo EDP?? Stojí za to - myslím hlavně na jaro, léto?

 

V parfumerii Douglas je tento víkend on-line akce se slevou 20% vždy od 19:00h do 10:00h a tento parfém stojí ve 100 ml verzi 2.600,-Kč a při slevě pak 2.080,-Kč.

 

Díky za názory a info - a vím, že je to subjektivní :clap:

 

 

Koukni na Jeremyho

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já za sebe napíšu, že nemám rád těžší aromatické vůně, mimo podzimního a zimního počasí. Takže na leto, pokud Armani tak asi klasika AdG. Případně za mě Issey Miyake L´Eau D´Issey Sport, výborná vůně na jaro, léto. No a nebo připlatit a skočit do Dior Homme Cologne, moje TOPka na léto.

 

Davide zkus tohle, jedna z mých top vůní s neuvěřitelnou výdrží..

post-65756-0-04494500-1584188267_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamile, ten Paolo Terenzi, to je ta verze 100 ml za cca 4,5k? Na netu je i verze EDP za cca 1.850,-. Ten tvůj je tuším parfémový extrakt a ten levnější bude asi parfémová voda. Je to vůně i na léto? Můžeš jí trochu charakterizovat, poněvadž 2 ml odstřik jsem nesehnal. A nebo, jestli už jí prubnul David, může se vyjádřit i on. Díky, kluci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paolo je brácha a parfumer, firma je TT na Tizianu. Všechno jsou to parfemové extrakty, pokud vím. Asi se někde jen upsali. Cena je kolem 4 tisíc, občas se u některého prodejce objeví pod dva tisíce. Jsou to jen jednotlivé kousky a chce to hlídat, ale je to pořád stejný produkt. :)

 

Podle mě je to vůně na jakékoli roční období. Zezačátku mix citrusů, slanosti a svěžího mořského vzduchu. Pak se přidá levandule, gin, lehce koření, ale citrusy a slaný vánek stále dominují. V základu cítím zelenou a zemitou pačuli s dřevem (údajně santalové a cedrové). Jak vtipně poznamenal jeden recenzent, připomíná to Bvlgari Aqva Atlantiqve na steroidech. Výdrž je fenomenální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamile, ten Paolo Terenzi, to je ta verze 100 ml za cca 4,5k? Na netu je i verze EDP za cca 1.850,-. Ten tvůj je tuším parfémový extrakt a ten levnější bude asi parfémová voda. Je to vůně i na léto? Můžeš jí trochu charakterizovat, poněvadž 2 ml odstřik jsem nesehnal. A nebo, jestli už jí prubnul David, může se vyjádřit i on. Díky, kluci.

Bohužel, já vůbec neměl čas to řešit, ani to není nijak urgentní, ale mám to v merku. Jinak Radku, ta Aqua di Parma, jak tady píše kolega nade mnou má taky super svěží vůně, ale chce si to vočmuchat ... pokud se nic nezměnilo, tak pestrý výběr má nová Sephora na Andělu, tam jsem ji i dvakrát koupil. 

 

Paolo je brácha a parfumer, firma je TT na Tizianu. Všechno jsou to parfemové extrakty, pokud vím. Asi se někde jen upsali. Cena je kolem 4 tisíc, občas se u některého prodejce objeví pod dva tisíce. Jsou to jen jednotlivé kousky a chce to hlídat, ale je to pořád stejný produkt. :)

 

Podle mě je to vůně na jakékoli roční období. Zezačátku mix citrusů, slanosti a svěžího mořského vzduchu. Pak se přidá levandule, gin, lehce koření, ale citrusy a slaný vánek stále dominují. V základu cítím zelenou a zemitou pačuli s dřevem (údajně santalové a cedrové). Jak vtipně poznamenal jeden recenzent, připomíná to Bvlgari Aqva Atlantiqve na steroidech. Výdrž je fenomenální.

Super popis, díky za něj, zní to výborně.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhledove se budu stehovat a doma mam ve skrince cca 25ks ruznych panskych rozpouzivanych a jiz nejakou dobu nepouzivanych parfemu. Nektere skoro plne, nektere pulka a tak... (nemyslim si ze by byly starsi nez dva roky)... Nabidnout to tady, nebo to hodit do historie?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Aqua di Parma, jak tady píše kolega nade mnou má taky super svěží vůně, ale chce si to vočmuchat ...

 

Super popis, díky za něj, zní to výborně.

 

U AdP jsem se dočmuchal k Colonia Intensa a Essenze, ty mi voní nejlíp.

 

A Aqva Bvlgari používám tři, takže mohu srovnávat. :)

post-65756-0-94797300-1584517962_thumb.jpg

post-65756-0-11205500-1584517975_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se teď dal na zkoušení arabských parfémů a musím říct, že mě žadný z nich nezklamal jak vůní, tak výdrží. Všechno jsou to poměrně svěží záležitosti, často přirovnávány ke Creedu nebo PR, ale úplné kopie to nejsou. Zleva Club de Nuit Intense Man, Tres Nuit, Sapphire, L`Aventure Knight.

post-65756-0-39307900-1584518716_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamil: Tak tady se zásadně rozejdeme, já můžu od AdP hlavně ty jejich svěží pecky, například modré Blu Mediterraneo Arancia di capri, to je luxuska s citrusy ve formě pomerančů a mandarinek, boží kombinace, pro mě po Dioru absolutní TOP. A pak mi hodně voní Bergamotto di Calabria nebo Fico di Amalfi. A propos Radku, jestli chceš něco svěžího a máš rád citrusy ve vůních, jako já, tak všechny tři Ti s klidem doporučím. Zejména první a třetí jmenovanou.

 

No a BVLGARI mám taky rád, ale aktuálně mám od nich oblíbenou AQ Amaru a teď jsem si vočmuchal Atlantiqve, ale to mě nijak neoslovilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamil: Tak tady se zásadně rozejdeme, já můžu od AdP hlavně ty jejich svěží pecky...

 

Ale ty moje jsou taky svěží pecky, podívej se na složení. Málo svěží je Oud, co psal kolega nahoře. Třeba Essenza se hodně blíží klasické 4711 s mnohem lepší výdrží. Ale ty modré mají slabší výdrž a abys to na sebe lil po deci, s tvojí spotřebou. :lol2:

post-65756-0-06788600-1584519545_thumb.jpg

post-65756-0-26707800-1584519555_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Kamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...