Přejít na obsah

Parfémy


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To jsem se zařekl, že už nebudu nic kupovat, ale slevě se nedalo odolat. :)

Co tam davadáš za kód? 225D-FC87?? Dal sem aqva marine a davidoff cool water a 1560 kc, sleva 42 korun :-D a když dám tvoji objednávku, tak mi to ten kód vůbec nebere...

 

Elnino už taky nefunguje, ale zas je tam 200 ml davidoff za 526 kč, to je super... https://www.parfemy-elnino.cz/davidoff-cool-water-wave-toaletni-voda-pro-muze-200-ml/

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš Atlantiqve? Tak určitě. Je to na citrusovodní bázi jako ostatní Aqvy od Bvlgari. Navíc je tam mošus a benzoin/benzoe (pryskyřice s vanilkovým nádechem), která tomu dává sladkost a taky prý delší výdrž.

Zleva klasická Aqva, Atlantiqve a Marine.

post-65756-0-10720700-1587146554_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Kamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem ženská. Je to takový můj základní výběr věcí které mne zaujaly. Chci zkusit Bleu a Sauvage. Vlastně si myslím že by mohlo být fajn kombo Bleu na den a Terre večer. Zatím jsem na den vzal Issey Leau, jelikož neměli testery Bleu a chci to ještě víc očichat. Homme a Farenheit super, Ysly trochu sladké, spicebomb nezaujal, GIO trochu metro klasika, Gaultier mi přijde taky přeslazený a je tam myslím vanilka. Vetiver je super, ale mám na cestě odstřik Tom Ford Grey Vetiver, tak to chci porovnat. Ještě se do toho seznamu asi hodí ICON.

 

Rád bych zkusil něco od Le Labo, třeba Bergamote 22 je hodně doporučovaný, ale v ČR asi těžko. A zvědavý jsem třeba na Molecule 01, o čemž nevím co si myslet. Ódy jsem četl na Nauticu - Voyage, taky neznám.

 

PS: každé ženské prý voní 1 million

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zvědavý jsem třeba na Molecule 01, o čemž nevím co si myslet.

Molecule 01 je čistý Iso E Super https://medium.com/@olfactionscents/exotic-fragrant-materials-what-is-iso-e-super-1cff3eb8f954 a když víš, jak voní, snadno ji najdeš v Terre nebo Encre Noire.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...