Přejít na obsah

Parfémy


Doporučené příspěvky

Oficiální vyjádření z Notina:

Dobry den, v soucasne dobe u nas nekoupite produkty vybranych znacek. Je to z toho duvodu, ze jsme se dohodli na zcela novych podminkach distribuce a produkty techto znacek budeme nakupovat pouze od jednoho dodavatele. Obrovskou vyhodou je to, ze budeme mit kompletni sortiment techto znacek a nevyhodou je to, ze pred navezenim novych produktu a jejich opetovym prodejem, musime vyprodat stare zasoby, pripravit zalistovani apod. takze po nejakou dobu nebudeme produkty techto znacek prodavat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Spicebomb od Rolfa jsem teď v sobotu dodělal a určitě ho neplánuji znovu. Blbec jsem si vzal rovnou 150ml a dost dlouho mi trvalo než jsem jej spotřeboval, hlavně teda za mě spíš na zimu, podzim. Po čase mě to začalo dost otravovat a už jsem myslel, že skončí místo Airwicku. Nakonec jsem jej vypotřeboval, ale protože voněl kamarádce, tak jsem ji koupil k svátku "atomizér"do auta, odstříkal tam tohohle Rolfa a zbytek dodělal v sobotu. Mimochodem z tohoto "decentního dárečku" měla fakt velkou radost, takže tak marný to zase nebylo :D .

A k parfému - zpočátku dobré, ale pak mi začala vadit ta kůže a tabák ... a už se k němu nevrátím. Takže Radku, když chceš zkoušet, vzal bych nejmenší obsah. Já měl EdT, nedokážu si představit, jak musí "vonět" ten Extreme, jestli je to stejné, jako rozdíl mezi Chanel Allure Sport edt a extreme, tak potěš teda :( ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Sphinxx napsal:

Spicebomb od Rolfa jsem teď v sobotu dodělal a určitě ho neplánuji znovu. Blbec jsem si vzal rovnou 150ml a dost dlouho mi trvalo než jsem jej spotřeboval, hlavně teda za mě spíš na zimu, podzim. Po čase mě to začalo dost otravovat a už jsem myslel, že skončí místo Airwicku. Nakonec jsem jej vypotřeboval, ale protože voněl kamarádce, tak jsem ji koupil k svátku "atomizér"do auta, odstříkal tam tohohle Rolfa a zbytek dodělal v sobotu. Mimochodem z tohoto "decentního dárečku" měla fakt velkou radost, takže tak marný to zase nebylo :D .

A k parfému - zpočátku dobré, ale pak mi začala vadit ta kůže a tabák ... a už se k němu nevrátím. Takže Radku, když chceš zkoušet, vzal bych nejmenší obsah. Já měl EdT, nedokážu si představit, jak musí "vonět" ten Extreme, jestli je to stejné, jako rozdíl mezi Chanel Allure Sport edt a extreme, tak potěš teda :( ...

Ahoj Davide,

díky za info - Ty mi ten můj výběr pěkně "hejtuješ" :suicide_anim::lol2::lol2:. Ale jo, Ty i Pepa máte pravdu, recenze (i když třeba skvělé) jsou jedna věc, ale osobní vnímání parfému + práce našich PH jsou věcí další, proto beru recenze jen jako doporučení k vyzkoušení - ideálně 2 ml odstřiku, ať vím, co a jak. Už žádné nákupy naslepo. Teď čekám, jestli mi Notino pošle 2 ml odstřiky parfémů, které nemá vůbec v nabídce, myslím ty odstřiky. Díky za názor, radu, kamaráde!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já Ti to nechci kazit, vyber si co uznáš za vhodné, ale je to reálná zkušenost, mě se to úplně rozpadlo. Víš dobře, že mám rád svěží,  hlavně citrusové vůně, takže i to je u mě dost rozhodující v tom názoru. Vyzkoušej a uvidíš co a jak, třeba Ti to sedne.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdu si pro radu přátelé. Jedu naprostý mainstream - Dior Homme Intense, Sauvage, Chanel Allure Homme, Armani Stronger With You, YSL Opium. Doporučíte mi něco v této kategorii, čím bych si udělal radost? Nemyslím parfém za 20, ale třeba kolem 5 je to ještě dobrý. Samozřejmě levnější neodmítám, značka je mi jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, jacob napsal:

Jdu si pro radu přátelé. Jedu naprostý mainstream - Dior Homme Intense, Sauvage, Chanel Allure Homme, Armani Stronger With You, YSL Opium. Doporučíte mi něco v této kategorii, čím bych si udělal radost? Nemyslím parfém za 20, ale třeba kolem 5 je to ještě dobrý. Samozřejmě levnější neodmítám, značka je mi jedno.

Ahoj, určitě se ti tu ozvou místní opravdu odborníci, ale nějaké tipy přidám: Creed Green Irish Tweed, Creed Aventus, Parfums de Marly Herod nebo Carlisle, Acqua di Parma Oud Parfum, Tom Ford Tobacco Oud či Vanille. Mně třeba vůbec nesedí Amouage… Ale určitě to všechno vyzkoušej na vlastní kůži a to doslova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Radek Cigi napsal:

Ahoj, určitě se ti tu ozvou místní opravdu odborníci, ale nějaké tipy přidám: Creed Green Irish Tweed, Creed Aventus, Parfums de Marly Herod nebo Carlisle, Acqua di Parma Oud Parfum, Tom Ford Tobacco Oud či Vanille. Mně třeba vůbec nesedí Amouage… Ale určitě to všechno vyzkoušej na vlastní kůži a to doslova.

Aqua di Parma určitě, ale zůstal bych u klasiky max u toho černého Essenza, Oud je opravdu dost těžká a intenzivní vůně, která zůstane víc jak den, spíš dva, stále na kůži...já ji třeba miluji a je to tzv. můj doživotní parfém, ale nesedne svojí silnou intenzitou každému. A jak vás tady čtu, opravdových fajnšmekrů na těžké vůně je tu poskrovnu, tak ať není kolega potom frustrován jako Sfinx :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Creed Aventus mi doporučilo více lidí. Zkusím alternativu v podobě Club de Nuite a někde si určitě očichám originál. Děkuji za radu. Jinak Radku za doporučení na Tom Ford díky, vůně je mi moc příjemná, ale tou Vanille se voní kamarádka a mám to s ní až moc spojené :-). Pokud máte někdo další tipy, budu rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Jacob : myslím, že nic nezkazíš Vetiver od Guerlainu, to je absolutní klasika a musí ji mít doma každý (tedy každý z nás, že :) ).

https://www.parfemy-elnino.cz/guerlain-vetiver-toaletni-voda-pro-muze-100-ml-tester/?gclid=Cj0KCQjwncT1BRDhARIsAOQF9LnTPyl0SL0EaCHpmicNL1MkxMTg05GAUtxz_ZJ08eXwynE-5T6Yz8QaAs23EALw_wcB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, M10 napsal:

Aqua di Parma určitě, ale zůstal bych u klasiky max u toho černého Essenza, Oud je opravdu dost těžká a intenzivní vůně, která zůstane víc jak den, spíš dva, stále na kůži...já ji třeba miluji a je to tzv. můj doživotní parfém, ale nesedne svojí silnou intenzitou každému. A jak vás tady čtu, opravdových fajnšmekrů na těžké vůně je tu poskrovnu, tak ať není kolega potom frustrován jako Sfinx :)

Jasný, ten AdP Oud Parfum je opravdu těžký kalibr, ale ten citrus, dřevo a kůže + intenzita - je boží!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...