Přejít na obsah

Parfémy


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@Bert Robo, já tam žádnou obálku nemám nebo ještě spím tvl .. :D

Ale u Tebe obálku mám, nechápu, asi jsem v ingnoru. :D

Nicméně už vidím ty recenze na odkazovaných stránkách, toho jsem si původně nevšimnul

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nespíš, Laika má ASI zakázanou poštu ...

Přiznám se, že jednotlivá uživatelská nastavení nehodlám řešit. Stačí mi kolegové, kteří

1. zapomněli heslo

2. mají jiný přihlašovací a jiný zobrazovaný Nick

3. používají Tapa

4. ..... a vůbec .....

 

:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 6. 2020 v 8:31, Sphinxx napsal:

@Laika Ahoj, chtěl jsem Ti napsat SZ s dotazem, ať to tu neplevelím, ale nějak mi to nejde, respektive nevidím tu možnost odeslat zprávu.

Nicméně já se v tom jejich složení nevyznám, mají takový strohý popis, můžu požádat o doporučení nějaké svěží, ideálně citrusové vůně s dobrou výdrží od tohoto výrobce? Předem děkuji.

Ahoj, no já bych odsud brala jediný - Molécule 234•38. Přesně jak to píšu v té recenzi, ty ostatní jsou buď dřevnaté anebo vyloženě babské (Pink).

Ale jestli nejde o výhodný nákup, tak ještě počkejte, objevila jsem novou značku - Alex Simone - a budou mít v červenci kód na slevu 10% +ještě další slevka 5%, tak to zatím nastudujte. :) Mají 4 vůní a 4 ze 6 jsou vyloženě svěží vůně - citrusy, rebarbora, vzduch, moře... Je to moc pěkné, pro mne docela objev, tady v té niche kategorii těch svěženek moc není. A mají i čisté parfémy. Dá se to vyzkoušet v Douglasu Na Příkopě nebo v Brně v Sensualité.

(BTW kod bude i na ostatní vune ze Sensualite)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 6. 2020 v 8:57, Bert napsal:

Nespíš, Laika má ASI zakázanou poštu ...

Přiznám se, že jednotlivá uživatelská nastavení nehodlám řešit. Stačí mi kolegové, kteří

1. zapomněli heslo

2. mají jiný přihlašovací a jiný zobrazovaný Nick

3. používají Tapa

4. ..... a vůbec .....

 

:-)

Aha...tak to se jdu na to podívat, kdoví o kolik zpráv od sexy kluků už jsem přišla....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Laika napsal:

Ahoj, no já bych odsud brala jediný - Molécule 234•38. Přesně jak to píšu v té recenzi, ty ostatní jsou buď dřevnaté anebo vyloženě babské (Pink).

Byl jsem ve čtvrtek - a Molécule 234•38 už nebude, myslím že mají poslední kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj kluci, tak Comporta od S-parfémů už je taky za polovičku, tady máte nějaké recenze: https://frangipani.cz/•-comporta-niche-z-portugalska/#comment-11908

Já bych šla asi jen do té poslední.

Ale chci vás upozornit, že tam mají ve slevě svíčky Vino rosso a Vino bianco, ta červená voní jako svařák a ta bílá jako kolínská, jsou pěkné, uděláte tím radost svým ženám (nebo i sobě, pokud jste romantici :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si teda taky trochu zabuzním... Chci EDT Fahrenheit. Odzkoušené notino je v prdeli. Zahlídl jsem tady odkazy na parfum.cz, parfumcity.cz, parfemy-premier.cz. Jsou to ok eshopy? Nebo rada na jiný konkrétní? Dík.

Edit: a co ty testry...má cenu škudlit?

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, nickolas napsal:

Si teda taky trochu zabuzním... Chci EDT Fahrenheit. Odzkoušené notino je v prdeli. Zahlídl jsem tady odkazy na parfum.cz, parfumcity.cz, parfemy-premier.cz. Jsou to ok eshopy? Nebo rada na jiný konkrétní? Dík.

Edit: a co ty testry...má cenu škudlit?

Všechny tři co píšete jsou OK a konkrétně ty jejich flašky budou překoupené z Notina. Kupujte, dokud jsou za tyhle ceny.

Vyplatí se podívat i na slovenské Notino, určitě tady všichni máme najekého Laca na kterého se to dá poslat, oni tam mají trochu jiné vztahy s různými značkami, mívají jiný sortiment - ale konkrétně ten Dior, Chanel, Guerlain...bude stejný.

A pak se hodí nakupovat na Strawberrynet - pravděpodobně vám to chytí celnice a napálí clo+DPH, ale Jahoda všechny poplatky pečlivě vrací. Tam je ten sortiment tedy hodně děravý. Ale zase mívají limitky + dobré slevové akce. Vyplatí se tam zaregistrovat mail, jednou nakoupit a nechat si posílat nabídky,  oni vás budou lámat k nákupu různýma slevovýma kódama atd. Jak přijít k poště zdarma na to přijdete sami. :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Kluk jako buk napsal:

Děkuju za info. Notino mě teda včera zase ukecalo na nějakou letní slevu, tak mám na cestě další balík. Nevíte, jak z tohohle hobby ven?

Nějaká odvykačka? U ženských fungují jako substituce nákupy v Pařížské, u chlapů nevím, hodinky už máte, tak placatý auta, lodě, letadla, pozemky na Měsíci...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Hoši, co nového, čím voníte o prázdninách?

Mám pro vás slevové kódy na Sensualite na všechny parfémy:

  • pro Česko: Frangipani sleva 10% k nákupu nad 700 Kč do 31.7.2020
  • pro Slovensko: FrangipaniSK  sleva10% k nákupu nad 26 € do 31.7.2020

+ jako registrovaný zákazník máte navíc slevu 5%

 nabídka parfémů je NICHE PARFÉMY ZDE a MAINSTREAM ZDE

Sleva platí i na vzorky parfémů, jinak mají v Brně salon a tam se dá všechno vyzkoušet (ale kód platí jen na e-shop)

Kdybyste si chtěli přečíst recenzi něčeho ze Sensualite, tak tady (ale zatím je tam jen Mandarinka a ta je dost holčičí): https://frangipani.cz/alexandre-j-mandarine-sultane-review/

Slunce v duši a na kapotě! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si jdu dnes poprvé na zkoušku pro Creed Aventus a minulý týden jsem pořídil Dior eau Sauvage, ale klasiku 66. Jinak toto léto spíš útlum. Do konce prázdnin se ještě chystám na Tom Ford Potrofino Neroli vs. Mandarino di Amalfi, tady se ještě musím rozhodnout. Ale jak jsem psal, dal jsem si prázdninový detox :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, ondrejm napsal:

Creed aventus jsem teď dojel tester, vůně příjemná, přesně dle mého gusta. Měl jsem jen problém s výdrží, 8 hodin a nebyl skoro cítit.

Ja s nim mam opacnu skusenost. Este vecer je vraj citit tak, ze mi ho zakazali pouzivat v den polovacky 😞   A to su samozrejme handry prezlecene.

Ale je pravda ze ja ho necitim, ale okolie ho vnima.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...