Přejít na obsah

Parfémy


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 35 minutami, sancerre napsal:

@Radek Cigi EB jedině. :) Vnímám ho jako daleko zajímavější než HS a jaksi jemnější. Přišlo mi, že výdrž tam moc není a drží se blízko u těla, nejde do prostoru.

Ale výdrž asi lépe posoudí @Sphinxx a ostatní. Pokud se ti líbí Prada - L'homme, EB pro tebe může být zajímavý. 

Sancerre, děkuji Ti za odpověď. Copak David (Sphinxx) to je fajnšmekr - přál bych Ti vidět, jak jsme v srpnu seděli u mě v pergole a před sebou třídili asi 40 vzorků parfémů a vedli k nim diskuze - to už nechápala ani moje přítelkyně :lol2::rolleyes:. Že bych tedy zkusil změnu a Homme Sport vyměnil tentokrát za EB? David mi ten EB taky vychválil, tak dám na Vás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, sancerre napsal:

@Radek Cigi Verim, ze ti bude EB delat radost, a urcite i pristi jaro a leto. Jdi do toho a neváhej. :) Doma sklidíš chválu bez debat. 

Děkuju! Rozhodnuto - minimálně pro tentokrát vyměním HS za EB 😉. Ahoj. Radek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Radek Cigi napsal:

 .... - to už nechápala ani moje přítelkyně :lol2::rolleyes:. Že bych tedy zkusil změnu a Homme Sport vyměnil tentokrát za EB? David mi ten EB taky vychválil, tak dám na Vás.

To by asi pochopil málokdo, ale díky tomu jsem poznal nové niché a ujasnil si, že za některé z nich by to byly fakt vyhozené peníze. Pokud jde o ED Chanel, směle do něj, pak jsem zvědav na Tvé dojmy. Ale jak píše kolegyně, je to určitě zajímavější varianta než HS. A propos, jakou verzi jsi vzal 150ml?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 9. 2020 v 8:08, ondrejm napsal:

Pánové, poradíte něco pro ženu? Rád bych jí něco vybral a za menší nasměrování "po čem jít" budu rád :)

Spíše sladší, ale lehká vůně. Dlouho používala Si od Armaniho.

Já naposledy ženě kupoval Lancôme La Vie Est Belle L'Absolu a před tím jsem koupil Hugo Boss Nuit 🙂

Upraveno uživatelem Vorel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 9. 2020 v 8:08, ondrejm napsal:

Pánové, poradíte něco pro ženu? Rád bych jí něco vybral a za menší nasměrování "po čem jít" budu rád :)

Spíše sladší, ale lehká vůně. Dlouho používala Si od Armaniho.

Jen ne La Vie est belle. :D 

Zkus: Guerlain - La Petite Robe Noire,  YSL - Black opium (/Neon), YSL - Manifesto, D&G - pour femme. Najdeš vše v Sephoře i v Douglasu. Více lehčí jsou Chloe. 
Nebo zas Si a v Sephoře ji máš zrovna ve výprodeji..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Momentalne mam Prada l'hommearmani acqua di giò profondojean paul gaultier ultra male. Rozmyslam nad doplnenim bleu de chanel alebo chanel allure homme sport eau extreme.  Co by ste vybrali vy?

Diky za odpovede a pripadne dalsie tipy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 9. 2020 v 8:08, ondrejm napsal:

Pánové, poradíte něco pro ženu? Rád bych jí něco vybral a za menší nasměrování "po čem jít" budu rád :)

Spíše sladší, ale lehká vůně. Dlouho používala Si od Armaniho.

Já bych zkusila některou z těch nových čtveratých Gucci Bloom - růžovou, žlutou nebo červenou. Anebo i světle růžovou Gucci Guilty. Mají i takové roztomilé malé 30ml flakonky, kdyby to nebyla úplná trefa. Ale budou, jdou výborné. ;)

 

Jestli to má být s pochvalou za umělecký dojem, tak Van Cleef & Arpels - Feerie, slušná vůně a flakon široko daleko nejlepší, pokud má paní ráda šperky - viz obrázek (opravdu ten flakon vypadá přesně, jako na tom obrázku!Jen pozor, vílu ny větvi má jen verze EdP)

 

Krásný je Lalique - Amethyst, to je takový černý rybíz, růže, maliny, ale není náročný (ale vůbec nevím, jestli se to ještě prodává) - a flakon je taky krásný.

Pak Lempicka - Elle L'aime - ta je sladká a lehká, letní.

 

 

 

f1eab92d5ad1a019e24b4cbc50fb20b0[1].jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 10. 2020 v 20:20, lukasb515 napsal:

Momentalne mam Prada l'hommearmani acqua di giò profondojean paul gaultier ultra male. Rozmyslam nad doplnenim bleu de chanel alebo chanel allure homme sport eau extreme.  Co by ste vybrali vy?

Diky za odpovede a pripadne dalsie tipy :D

Z těch dvou jednoznačně Bleu de Chanel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Kluci, taková akcička do soboty včetně: na stránkách Micallef dostanete jako dárek k nákupu nad 30€ kabelkovou (OK, kapesní :D) parfumérskou desinfekci. Já ji mám, je super, nelepí a ruce po ní krásně voní (to testuju pokaždé, jestli ještě cítím).

Kód je:  FRANGIPANI_CZ

Hlavní je, že mají hromadu vůní ve slevě a dopravu zdarma. Je to poctivá niche kvalitka a ty flakony jsou pohádkové a přijde vám to za pár dní ve velké krabici plné zlatého papíru, vzorků, mašliček...

Tady najdete nějaké recenze, dámské i pánské: https://frangipani.cz/category/recenze_parfemu/m-micallef/

A např. tady v tom článku na konci je přesně popsaná ta akce: https://frangipani.cz/micallef_20th_anniversary/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...