Přejít na obsah

Parfémy


Doporučené příspěvky

od Vánoc se šplíchám tím Mont Blankem Legend - moc mi to voní, ale mám verzi v toaletní vodě.... koukal jsem nedávno že je i parfemová... má někdo srovnání ?  Co se týče výdrže, intenzity atd? 

Nebo jedete taky v toaletce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Po páteční zkušenosti, kdy jsem vyzkoušel PDM, bych dal poslední šanci De Marly a rád bych koupil a vyzkoušel Layton, na Notinu ho mají za 5K, vyplatí se počkat na nějaký slevový voucher (kód) nebo to koupit rovnou? A máte někdo zkušenost s touto vůní, co se týče výdrže? Zdá se mi, že je to držák. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Sphinxx napsal:

Po páteční zkušenosti, kdy jsem vyzkoušel PDM, bych dal poslední šanci De Marly a rád bych koupil a vyzkoušel Layton, na Notinu ho mají za 5K, vyplatí se počkat na nějaký slevový voucher (kód) nebo to koupit rovnou? A máte někdo zkušenost s touto vůní, co se týče výdrže? Zdá se mi, že je to držák. Díky.

Loni v dubnu jsem na Notinu kupoval Layton 125 ml za 3,5k... A ještě předtím u nich byla možnost objednat 2ml odstřiky. Škoda, že už je nemají. U Laytonu nebo Herodu jsem spotřeboval dvoje, než jsem se rozhoupal.

Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že výdrž je rozhodně nadprůměrná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem tip na další pičifuk. Sám jsem se k tomu zatím nedostal, ale myslím že to bude dobrý...

Počin z roku 2020 od Almairaca: Richard James - Blade od grass

https://www.richardjamesfragrances.com/products/richard-james-cologne-blade-of-grass

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
On 1/31/2021 at 6:41 PM, Sphinxx said:

Díky moc, já v tom mám jasno, Herod určitě ne, ale Layton mi přijde dobrý. Každopádně díky.

Layton má nadstardní výdrž, ale na mě jde moc do sladka.

V rozporu s předchozí větou jsem neodolal a koupil Suede et Safran. Ta vůně je noblesní s nekonečnou výdrží, zatím se seznamujeme. A konečně jsem sehnal Fathom V za rozumnou cenu. Nightscape jsem přibral na slepáka podle složení a recenzí a udělal jsem dobře.

p_Oder.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 2. 2021 v 9:36, Kamil napsal:

Layton má nadstardní výdrž, ale na mě jde moc do sladka.

V rozporu s předchozí větou jsem neodolal a koupil Suede et Safran. Ta vůně je noblesní s nekonečnou výdrží, zatím se seznamujeme. A konečně jsem sehnal Fathom V za rozumnou cenu. Nightscape jsem přibral na slepáka podle složení a recenzí a udělal jsem dobře.

p_Oder.jpg

Nákup z Odéru :) - ještě jim tam něco zůstalo? Jestli mají Bosque od Humiecki&Graef, tak to zkuste, to voní úplně jako nejkrásnější nahatý chlap ve srubu v Tatrách.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo zkušenosti s tímto? Srovnávají to s TF Neroli Portofino EDP. V Notinu je 75ml za cca 4k. Díky!

Portfolio Neroli Canvas Al Haramain Perfumes perfume - a new fragrance for women and men 2018 (fragrantica.com)

Al Haramain / الحرمين - Portfolio - Neroli Canvas (parfumo.net)

 

al-haramain-portfolio-neroli-canvas-parfemovana-voda-unisex_.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku podle mě je to zbytečně drahý a nevyzkoušený. Nejlepší (ne-li lepší) alternativa TF Neroli Portofino je podle mě Essenza di Colonia od Acqua di Parma s podobnou výdrží. A jestli chceš doslovný klon, kup si na Notinu 50 ml Just Jack Neroli, je to naprosto stejné složení jako TF, ovšem za jiné peníze a dáš dvě stovky za vyzkoušení. :)

Schránka-1.jpg

Upraveno uživatelem Kamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...