Přejít na obsah

Parfémy


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

1 Million jsem ještě netestoval, ale přišel mi teď 1 Million Privé (který bohužel končí) a ten je skvělý. Bál jsem se, aby nebyl moc podobný Code Profumo nebo Stronger With You, ale naštěstí se dost liší. Naopak mi nejvíc připomíná Boss Bottled Intense, ale je lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Sphinxx Občas tohle člověk zachytí na YouTube nebo v recenzi na Fragrantice... Pokud bys ho chtěl zkusit, tak doporučuju sáhnout po něm hned. Z internetových obchodů už prakticky zmizel. Mně se naštěstí povedlo objevit jeden s poškozenou krabičkou v outletu na Elninu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Kluk jako buk napsal:

@Sphinxx Občas tohle člověk zachytí na YouTube nebo v recenzi na Fragrantice... Pokud bys ho chtěl zkusit, tak doporučuju sáhnout po něm hned. Z internetových obchodů už prakticky zmizel. Mně se naštěstí povedlo objevit jeden s poškozenou krabičkou v outletu na Elninu.

Jojo, koukal jsem. Zase jsem si vylámal zuby na Manceře, už třetí v řadě, která mi nevoní a končím s nimi. Jinak jsem byl v Praze ve Fragranze a musím říct, že zajímavý obchod. Mají od všeho něco, ale mají hodně niche vůně a právě u Mancery jsem si uvědomil, že Montale je fakt zvláštní parfumér, nemůžu od něj nic, což se nedá říct ani o velmi bizarním Muglerovi. Tím chci napsat, že u klasiky v podobě Paca člověk nešlápne vedle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Sphinxx Jaké Mancery jsi zkoušel? Já jsem zrovna dnes ráno vyběhnul do práce s Cedrat Boise, kterou miluju. :) Testoval jsem ještě nějaké další (Oud Blue Notes, Kumkat Wood, Lemon Line, Wild Fruits), ale tolik mě neoslovily.

Jinak mám doma hromadu Montale vzorků a taky to není pro mě. Snad jen Intense Café bych si uměl představit, ale ačkoliv mám rád sladší vůně, tak tahle se pro mě přiklání na tu ženskou stranu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Kluk jako buk napsal:

@Sphinxx Jaké Mancery jsi zkoušel? Já jsem zrovna dnes ráno vyběhnul do práce s Cedrat Boise, kterou miluju. :) Testoval jsem ještě nějaké další (Oud Blue Notes, Kumkat Wood, Lemon Line, Wild Fruits), ale tolik mě neoslovily.

Jinak mám doma hromadu Montale vzorků a taky to není pro mě. Snad jen Intense Café bych si uměl představit, ale ačkoliv mám rád sladší vůně, tak tahle se pro mě přiklání na tu ženskou stranu.

Mám to teda naopak. Ve všech Mancera co jsem zkoušel, včetně opěvovaného Cedrat, je něco co mi strašně vadí. Takové moc "dosladka". Zato Montale jsou pro mě super. Jako jo, jsou takové extravagantnější. Red Vetiver mi nahradil Terre, jelikož je tam víc důraz na Vetiver a není to zjemněné citrusy. Voní mi to víc jak Terre, když začínal, než to reformulací tak nějak uhladili. A za Black Oud se pomalu stydím, ale je to návykové. Něco mezi kontejnerem na hřbitově, plným hrobového kvítí, budoárem staré dámy a římským imperatorem.  A výdrž super.

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...
V 29. 8. 2021 v 17:56, Fade napsal:

Tušíte někdo kde sehnat tenhle flakonek od Diora? Případně, může mi někdo doporučit nějaké lehce plnitelný a spolehlivý? Díky
image.png.c608871e2a38e8d4ec1a0915c35f0db6.png
 

Travalo na netu, anebo v Sephoře jejich stříbrný flakonek. Případně Aliexpress po 1 dolaru.

https://www.sephora.cz/p/pocket-atomizer---flakon-do-kapsy-458803.html

Všechno je to tak stejně spolehlivé, u všech se po čase rozleptá těsnění pod rozprašovačem a začne utíkat. Neteče to jakože fest, ale nedá se v tom vůně skladovat, chce to rychle spotřebovávat, třeba si dávat jen týdenní zásobu. Takže já doporučuju ten Aliexpres, dají se tam vybrat pěkné designy, některé vypadají opravdu luxusně. Třeba tebto https://www.aliexpress.com/item/1005002476365805.html?spm=a2g0o.search0304.0.0.31521c2dR4nYdg&algo_pvid=2295d785-071c-428f-a555-ec9987d1bf68&algo_exp_id=2295d785-071c-428f-a555-ec9987d1bf68-33 nebo toto (matné jsou pěknější): https://www.aliexpress.com/item/1005002125407547.html?spm=a2g0o.search0304.0.0.31521c2dR4nYdg&algo_pvid=2295d785-071c-428f-a555-ec9987d1bf68&algo_exp_id=2295d785-071c-428f-a555-ec9987d1bf68-43

Případně flakon Juli (google poradí, třeba od firmy Refan) asi za 50 Kč, ten je spolehlivý protože těsní celým plastovým závitem hlavy, ale je ošklivý. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Laika napsal:

Travalo na netu, anebo v Sephoře jejich stříbrný flakonek. Případně Aliexpress po 1 dolaru.

https://www.sephora.cz/p/pocket-atomizer---flakon-do-kapsy-458803.html

Všechno je to tak stejně spolehlivé, u všech se po čase rozleptá těsnění pod rozprašovačem a začne utíkat. Neteče to jakože fest, ale nedá se v tom vůně skladovat, chce to rychle spotřebovávat, třeba si dávat jen týdenní zásobu. Takže já doporučuju ten Aliexpres, dají se tam vybrat pěkné designy, některé vypadají opravdu luxusně. Třeba tebto https://www.aliexpress.com/item/1005002476365805.html?spm=a2g0o.search0304.0.0.31521c2dR4nYdg&algo_pvid=2295d785-071c-428f-a555-ec9987d1bf68&algo_exp_id=2295d785-071c-428f-a555-ec9987d1bf68-33 nebo toto (matné jsou pěknější): https://www.aliexpress.com/item/1005002125407547.html?spm=a2g0o.search0304.0.0.31521c2dR4nYdg&algo_pvid=2295d785-071c-428f-a555-ec9987d1bf68&algo_exp_id=2295d785-071c-428f-a555-ec9987d1bf68-43

Případně flakon Juli (google poradí, třeba od firmy Refan) asi za 50 Kč, ten je spolehlivý protože těsní celým plastovým závitem hlavy, ale je ošklivý. 

 

Dík moc. Mi jde hlavně o ten Dior. Ale koupil jsem ten Travalo na Alze a zatím pohoda. I když, možná to pomalu mizí, nebo jsem paranoidní 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Do Ingredients jen na vlastní nebezpečí. Tuhle jsem tam byl kupovat kolektivní dárek pro kolegyni na rozloučenou a odešel jsem s dalšíma dvěma věcma pro sebe navíc. Abych je pak přidal k těm dalším pěti, co už mám doma a nevím, kterou dřív používat... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...