Přejít na obsah

Parfémy


Doporučené příspěvky

Hoši, vy jste tady všichni z dobře situovaných rodin, jistě máte vy i vaše ženy doma nějaké kosmetické zbytečnosti.

Vyhlašuju sbírku kosmetických  přebytků pro holky z Ústavu v Kostomlatech. Kdybyste byli tak hodní a chtěli zapojit především vaše manželky, přítelkyně, sestry, kolegyně, tak tady je info:

https://frangipani.cz/fifleny-fiflenam-jdeme-do-toho-znova/ 

Stačí uklidit si kosmetickou poličku, zabalit do krabice nebo tašky a poslat na shromaždiště - souřadnice zadám ASAP. My se synem a s mužem to pak zdesinfikujeme a odvezeme do Kostomlat.

Díky!🥰

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 16. 9. 2021 v 13:26, Kluk jako buk napsal:

1 Million jsem ještě netestoval, ale přišel mi teď 1 Million Privé (který bohužel končí) a ten je skvělý. Bál jsem se, aby nebyl moc podobný Code Profumo nebo Stronger With You, ale naštěstí se dost liší. Naopak mi nejvíc připomíná Boss Bottled Intense, ale je lepší.

Privé jedu několik let. Před pár týdny začal docházet, tak sem chtěl objednat jako dycky dva nový  A nikde nic. Až teď sem tu narazil na tvůj post. Kuadrát. 
Klasickej 1 Million mě tolik nebere. Krom toho mam jen YSL L’homme Intense. A nemůžu přece zůstat u jednoho parfému, se musí čenžovat. Jako hodinky. 
  
Nemáte někdo doma ikdyby načnutý balení Paco Rabanne 1 Million Privé? Koupim. Všecko 😂

@papen Nemáš nějaké zbytky na krámě?

 

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Laika napsal:

Hoši, vy jste tady všichni z dobře situovaných rodin, jistě máte vy i vaše ženy doma nějaké kosmetické zbytečnosti.

Vyhlašuju sbírku kosmetických  přebytků pro holky z Ústavu v Kostomlatech. Kdybyste byli tak hodní a chtěli zapojit především vaše manželky, přítelkyně, sestry, kolegyně, tak tady je info:

https://frangipani.cz/fifleny-fiflenam-jdeme-do-toho-znova/ 

Stačí uklidit si kosmetickou poličku, zabalit do krabice nebo tašky a poslat na shromaždiště - souřadnice zadám ASAP. My se synem a s mužem to pak zdesinfikujeme a odvezeme do Kostomlat.

Díky!🥰

 

Rad manželce uklidim😀. Dej pak vědět kam to dopravit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Maxel napsal:

Privé jedu několik let. Před pár týdny začal docházet, tak sem chtěl objednat jako dycky dva nový  A nikde nic. Až teď sem tu narazil na tvůj post. Kuadrát. 
Klasickej 1 Million mě tolik nebere. Krom toho mam jen YSL L’homme Intense. A nemůžu přece zůstat u jednoho parfému, se musí čenžovat. Jako hodinky. 
  
Nemáte někdo doma ikdyby načnutý balení Paco Rabanne 1 Million Privé? Koupim. Všecko 😂

@papen Nemáš nějaké zbytky na krámě?

Já bych zase vzal Pure Havane. :(

L'Homme Intense mám taky. Moc fajn.

Mám teď v košíku 1 Million Lucky. Uvidíme.

Jinak jeden nejmenovaný eshop momentálně jede zajímavé Black Friday slevy. Pokud má někdo rád Spicebomb Extreme, tak doporučuju po něm skočit, protože asi končí taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 11. 2021 v 17:18, Marfael napsal:

Rad manželce uklidim😀. Dej pak vědět kam to dopravit. 

Ahoj, zdravím manželku i tebe a tady je návod :)

 

 


Sběrnu balíčků nám opět zajistí autoservis  AutoČako v pražských Čakovicích (Praha 9).  Balíčky uskladní, VYDEZINFIKUJÍ OZONEM a my je pak odvezeme spolu s Žabou do Kostomlat. 

Jak postupovat:

Zabalte vaše balíčky
Napište na obal výrazně “Fifleny fiflenám” (to je důležité, nebudu je rozbalovat, tak ať je odlišíme od ostatní pošty); Nezapomeňte na vaši zpáteční adresu!
Přiložit přáníčko
Pošta/kurýr na adresu:

AUTO ČAKO, spol. s r. o. – “Fifleny fiflenám”
Ke Stadionu 899/32
Praha 9 – Čakovice
Osobní doručení – nemusíte balit do balíku, stačí do tašky + označit: 

Praha 9: do Auto Čako – můžete donést ve všední dny mezi 7,00-18,00 
okr. Mladá Boleslav: když mi dopředu napíšete na mail romana@frangipani.cz, řeknu vám adresu, kam můžete balíčky donést prakticky nepřetržitě (je tam recepce); můžeme si tam spolu třeba i dát kafe :slight_smile:
 

Poslední den, kdy by měly dorazit balíčky: 11/12 2021

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Radek.VV napsal:

Potřebuju ženě koupit parfém, většinou kupuju v kamenném obchodě,  ale teď musím řešit přes e-shop.

Poradíte kam se dívat, ať nekoupím nějaký fejk, recenze obchodů čtu, ale jasno v tom úplně nemám...

Klidně SZ, ať tady neděláme někomu reklamu.

 

děkuji :)

Notino, Elnino

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravíčko, potřebuji nějakou příjemnou vůni pro náctiletou slečnu.

Nikam se moc nedostanu a jsem úplně bez přehledu.

Měl by někdo nějaký ověřený tip?

Představa - svěží, ovocně květinová, orientální tón.

Voní jí třeba tohle, ale není... https://www.anabis.com/cz/Al-Rehab-Ghala-Al-Bahrain.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jero: Jero, nepíšeš kolik je dceři, mojí je 15 let a používá ji druhým rokem. Já mohu zcela s klidným svědomím doporučit Paul Smith, konkrétně Rose. Je za super cenu, za mě docela long lasting vůně, čistá vůně a jak jsem psal, za pusu.

Odkaz zde: https://www.parfemy-elnino.cz/paul-smith-rose-parfemovana-voda-pro-zeny-100-ml/?utm_source=googlesurface&utm_medium=organic&utm_campaign=shopping&gclid=EAIaIQobChMIgriJ-9DT9AIVAtN3Ch0NXglSEAQYBCABEgLTAvD_BwE

Fragrantica zde: https://www.fragrantica.com/perfume/Paul-Smith/Paul-Smith-Rose-2522.html

Mimochodem mě připomíná dámskou DKNY A Drop of Rose. Pokud jde o DKNY, to je taky super záležitost. Ale s Paul Smith rozhodně sázka na jistotu. Pokud koupíš, tak dej vědět, jaký to mělo úspěch.

EDIT: koukám, že dost lidem to připomíná Francise Kurkdjiana, konkrétně A La Rose. To mě zaujalo, protože na této vůni od Kurkdjiana mám rád bergamot s pomeračnem, nicméně cena skoro 10x vyšší oproti výše uvedené. Jen to zmiňuji pro určitou podobnost a cenovou dostupnost PS.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sphinxxi dík, určitě po tom kouknu, něco podobného jsem měl na mysli.

BTW konkrétní věk mi přišel skoro fuk, ono jsou ty náctky na zabití všechny 🤨, mám to o fous mladší.

Chytla mě pátrací a vzal jsem na zkoušku tohle https://www.fragonard.com/en-int/mademoiselle-amour/mademoiselle-amour-p-1393.htm

a ještě pár ptákovin, snad to bude cajk.

Paul Smith dostane šanci taky. Můžu dotaz jak drží? 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 12. 2021 v 14:58, Jero napsal:

Spinxxi mohu referovat, že Paul Smith Rose je doma a velmi mile překvapil. Řekl bych, jak jsi psal,  za pár korun, velká paráda. 

Díky za tip 👍

To bylo rychlé, tak jsem rád, že se tip osvědčil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...