Přejít na obsah

Parfémy


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Moje žena je všech těch Chanelu, YSL, CK, Dior atd co sem měl nebo mám stejně nejvíc odvařená z Issey Miyake l'eau d'issey pour homme ...budgetovka flaska edt 125ml do petistovky...lehká citrusová vůně s bergamotem, yuzu a nevím čím ještě....říká, že to voní trochu unisex...já sem si na začátku nebyl jistý koupil sem to jen tak z pr*ele, ale fakt sem si ji taky oblíbil a když chci něco nepobuřujícího tak šáhnu dost často po tomhle

a6dbd516ba16cf808e117922beceeb0c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 3. 2022 v 7:39, Nick06 napsal:

Chci na léto citrus jednoduchy a nekomplikovaný máte zkušenost např:  Clinique Happy for Men?

 

A co klasika Chanel - Allure Homme Édition Blanche?

Screenshot_20220319-131325_Samsung Internet.jpg

Upraveno uživatelem Marty89
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
V 15. 3. 2022 v 7:39, Nick06 napsal:

Chci na léto citrus jednoduchy a nekomplikovaný máte zkušenost např:  Clinique Happy for Men?

clinique-happy-for-men-toaletni-voda-pro-muze___33.jpg

 

Co mi tuhle vůni připomíná a mohlo by déle vydržet, je tohle:

https://www.ingredients-store.com/le-labo-bergamote-22-eau-de-parfum

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
před 1 hodinou, pesnoaar napsal:

Díky! kilo dvě neřeším, spíš mi přišla podezřelá ta poloviční cena, tak jsem chtěl ověřit důveryhodnost obchodu.

Skvělá volba, používám už léta a je to jeden z top oudů na trhu. No a ohledně té ceny, kolem 5-6tis stojí balení 180ml. Tak se u toho Vivantisu koukni, jestli to není nějaký menší objem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
před 4 hodinami, Tomáš Kincl napsal:

Neměl by někdo tip kde sehnat výhodněji Creed Aventus? Případně nějaký kód/voucher? Děkuju.

 

používam 4roky ale zatiaľ max 10% nejaká tá zĺava sa na ňom objavila, jedine tester keď Ti to nevadí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 7. 2022 v 10:32, Tomáš Kincl napsal:

Neměl by někdo tip kde sehnat výhodněji Creed Aventus? Případně nějaký kód/voucher? Děkuju.

Viz Heureka, jinak asi bez šance. Já mám Aventus rád, ale ta přepálená cena mě naprosto odrazuje. Jelikož nic z Armafů, Explorerů nebo Orionů se mu IMHO nepřibližuje, tak zůstávám u Cedrat Boise a jsem spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Jaké máte zkušenosti s kvalitou parfémů v Duty Free na letištích?? Třeba na Ruzyni? Srovnání třeba s Notino. Co jsem koukal, tak to je cenově (logicky) výrazně levnější v těch duty free zónách. Ale co kvalita, pravost a skladování? Díky za reakce.

Jinak nakupuji hlavně na Notino, Douglas a Elnino.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdravím, rád bych se podělil o svou zkušenost s různou kvalitou parfémů. Před pár lety jsem v Amsterdamu vlezl do voňavkárny a narazil jsem tam na parfém Prada Luna Rossa Carbon. Vůně se mě i paní líbila, tak jsem si parfém po návratu v čechách objednal. Nejlépe cenově vycházela dárková kazeta která obsahovala i sprchový gel. Vonělo to parádně stejně jako v Amsterdamu. Po dvou letech mě ale  parfém došel a tak jsem si ho objednal na Notinu. Avšak to co mě přišlo se nedalo s tím původním ani srovnávat, jako při troše fantazie by tam jistou podobnost člověk našel, ale více méně to byla hrůza. Parfém jsem proto vrátil s tím že se poohlédnu jinde. Vlezl jsem do voňavkárny Sephora, ale ani tam se vůně nepřibližovala kvalitě původního parfému na který jsem byl zvyklý. Jako bylo to o půl facky lepší než z Notina, ale furt to nebylo ono. No a proto jsem poprosil kamaráda, aby mě parfém přivezl z Milána přímo z butiku Prada. Kámoš tam vlezl, hned u něj byly dvě prodavačky a celý ochotný a že parfém mají a že mají různě velká balení a že jaké balení chce. No tak se dohodly že vezme balení 70ml a že 75 euro. Jedna prodavačka s ním teda šla ke kase a druhá šla parfém zabalit. Takže všechno se zdálo být v nejlepším pořádku, až do té doby co jsem parfém rozbalil a zjistil že je flakón  nějak podezřele malej a že mu tam holky nadělily pouze 50ml balení za cenu 70ml. No ale alespoň to teda už konečně voní tak jak má a tak jsem vlastně spokojenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...