Přejít na obsah

Parfémy


Doporučené příspěvky

Vy ty voňavky nikdo nemáte doma? Že sem všichni strkáte fotky z webu.

 

Že bysme z toho jako vytvořili další vlákno ve stylu "Co máte dnes na těle?". Myslím, že ne, Kamile. V tomto případě opravdu stačí informační packshot z webu. Tedy alespoň podle mě. Nicméně pokud bych chtěl někdo důkaz, že tyto voňavky opravdu používám (a nekradu jen krabičky z webu a ve skutečnosti na sebe nanáším pyžmo z nutrie), tak jsem ochotnej se sejít zítra v 23.51 na Václaváku u koně. A budu mít u sebe kompletní balení mých parfémů. Ovšem i pepřák. Pro případ, že by mě chtěl voňufávat nějakej úchyl. ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Kamil

Lepší než vymýšlet krkolomná a rádobyvtipná vysvětlení je fotka, řekl bych.:)

 

 

Já už se po letech ustálil na Davidoff Cool Water na běžné použití.

post-147-086658600 1336774050.jpg

 

A na večer nebo slavnostnější příležitosti klasické hnědé Gucci.

post-147-007290400 1336774056.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jo a vemu s sebou bodyguarda, kdybys chtěl zaútočit pepřákem. Takže dneska před půlnocí pod vocasem, jo?


No jo, ale jestli mě ten bodyguard začne očmuchávat, tak ho nekopromisně zlikviduju zbytkem pitralonu, kterej s sebou nosím pro případ, že bych se náhodou ocitnul na sjezdu majitelů vozů Volha...


Lepší než vymýšlet krkolomná a rádobyvtipná vysvětlení je fotka, řekl bych. :)


No a někdy je, Kamile, autentická fotka právě úplně zbytečná. Protože její, rádobyvypovídající, hodnota je nulová.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nepotřebuju parfémy, bo nesm.dím, bo se meju. Parfémy, kolik je tu ženských????? Je tu vlastně nějaká??????? Opravdová, bez pinďoura???? Jestli jo, tak to je vlákno pro ni. Ještě navrhuju vlákno trenky - slipy, to bude v hodinkových diskusních stránkách stejně důležitý.

 

A teď do mě!!!!

 

Proč nejde napsat slovo nesm.dím???

s R místo tečky???

Upraveno uživatelem Dřevák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé téma, ale proč ne ... B)

 

Je to už hodně dlouho, co jsem měl jasného favorita a voněl se jím každý den - Davidoff Good Life.

 

Pak jsem náhodou dostal jinou voňavku, L'Eau Par Kenzo a zjistil jsem, že se mi trefila do vkusu a není to na mně tak zlé ... B)

Od té doby jsem začal více zkoušet a skončilo to tak, že na sebe téměř každý den dávám něco jiného ...

 

Zůstal jsem sice věrný Davidoffu, ale rozjelo se to dál - Cool Water, Echo, Altitude Silver Shadow ...

No a abych toho vyzkoušel v životě více, aktuálně tu mám ještě Giorgio Armani Eau Pour Homme, Calvin Klein Truth a Azzaro Chrome ...

 

 

Od té doby nemám svého favorita a připadám si jako hodinkový panic ... :)

 

Každopádně jsem chtěl dodat, tedy pro některé, že v určité společnosti je naprosto nepřípustné, abyste nějak nevoněli, protože to tam patří stejně jako formální oblečení, upravenost, oholenost, učesanost, atd. ... ;)

Upraveno uživatelem rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, pokud tady budete psát tohle, tak to zamknu. Ptám se, co kdo používá za parfémy, zda mi něco neuniká... Buzeranty a blbé poznámky si nechte pro sebe, pokud vám tohle vlákno vadí, nepište sem. Děkuji

 

Každý je nějaký, taky nemám potřebu se vyjadřovat tam, kde vím kulové a nebo kde mě to nezajímá.

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá, první OT, které mělo být spíše odlehčením (když už jsme v "zábavě") jsem měl já, tak to nyní zkusím napravit....

Samozřejmě i já souhlasím s tím, že muž má vonět a tak jsem v současnosti na Boss Orange a Dior Homme, přičemž druhý jmenovaný mám již podruhé za sebou a jsem velmi, velmi spokojený. A nejen já....:-)

post-8128-025761100 1336815277.jpg

post-8128-007393500 1336815288.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám na teple letné dni clinique happy for men. Je to svieza veselá vôňa ktorá má vie dobre naladiť a mám z nej vyslovene pozitívny pocit. Meno parfumu je zvolene naozaj trefne. Na striedacku mám givenchy pour homme blue label. Vybral som si ich podla pocitu z vone.Sem-tam ked som šiel okolo parfumerie strekol som si nejakú vzorku. Vyberal som asi rok. Ale teraz som spokojný. Skratka rovnaký postup ako pri výbere mojich hodiniek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poznámka ušitá přímo mě na tělo, v které společnosti, společnosti buzerantů ?

 

No, ono spíše záleží, kde se pohybuješ a co v životě děláš, než jaké máš tělo a co se ti líbí a nebo nelíbí ... B)

 

Mohu tě ujistit, že ve vyšších diplomatických kruzích a nebo velkých společnostech není v managementu jediný člověk, který by ovoňoval své okolí potem, protože něco reprezentuje, když už ne sebe samotného ...

Na takové úrovni už je to taková samozřejmost, že si jsou toho lidé vědomi a nepotřebují se prezentovat negativně ...

 

Upocený by snad mohl chodit jen nebožtík Steve Jobs, Abramovič a nebo podobný výkvět společnosti, u kterých už je všechno jedno, protože se jejich postavení nedá ničím narušit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád jsem si říkal, kdo se tady asi pohybuje v diplomatických kruzích a ve vysoké společnosti, kdo je ta elita národa a už to konečně vím. Otázkou ovšem zůstává čemu říkáš velká společnost, chtělo by to přesnější formulaci.  

Upraveno uživatelem Harlequin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...