Přejít na obsah

Parfémy


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dneska jsem měl chvíli čas, tak jsem šel prozkoumat něco nového a jsem překvapen z nového Bosse Sport. Z počátku mi přišel hodně silný, až nepříjemný, ale po chvíli se rozležel a voní velice svěže a čistě. Palec nahoru, pak bych chtěl poděkovat za tip od Versace Man Eau Fraiche.

 

Každopádně top je stále Dior Sport Homme, to je prostě moje srdcovka.

post-2202-012600100 1336829441.jpg

post-2202-026245200 1336829484.jpg

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem měl chvíli čas, tak jsem šel prozkoumat něco nového a jsem překvapen z nového Bosse Sport. Z počátku mi přišel hodně silný, až nepříjemný, ale po chvíli se rozležel a voní velice svěže a čistě. Palec nahoru, pak bych chtěl poděkovat za tip od Versace Man Eau Fraiche.

 

Každopádně top je stále Dior Sport Homme, to je prostě moje srdcovka.

 

Hugo Boss Sport, to je on?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám se, že poměrně dost ujíždím na parfémech. Vystřídal jsem mnoho značek, vůní a natrvalo jsem se usadil u mé nejoblíbenější vůně od Christiana Diora - Sport Homme.

 

Přidejte taky své oblíbené.

 

(Jinak za mě ještě další typy: YSL Live Jazz, Hugo Boss Selection, dříve i zelená Lacoste)

 

To je náhoda, zrovna včera jsem dostal tester toho Diora a byl jsem nadšený. Akorát ta cena...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dva roky skoro furt hlavně Burberry Brit a Burberry London.Mám ještě další různý,ale tohle zatím nic nepřekonalo.Mám rád kořeněný vůně,něco jako nosej německý důchodci :D

 

Burberry London jsem si teď vzal na zkoušku a je to příjemná vůně, navíc jediná, kterou jsem ochoten vystřídat Baldessariniho, kterého používám už asi 8 let v kuse... :)

 

Posted Image

 

Takže myslím, panedgi, že pokud máš rád kořeněné vůně, tak i tento Hugo by ti mohl fakt zavonět...

Upraveno uživatelem m.n.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...