Přejít na obsah

Nové přírůstky do kapsy


kutilprim

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 490
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ty staré IWC jsou bomba:))

já čekám až dojdou tyto IWC: http://www.ebay.de/itm/IWC-Taschenuhr-Silber-Vintage-Art-Deco-/132083620832?_trksid=p2047675.l2557&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&nma=true&si=KBrN7vcIBflLRWKDzSiicPec56c%253D&orig_cvip=true&rt=nc

Měl by tam být vzácný kalibr 77. A ve značených pouzdrech jich bylo vyrobeno jen kolem 600 kusů.

Pak hodím fotky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omega Regina watch z poloviny druhé dekády minulého století, ocelové pouzdro o průměru 48 milimetrů bez krčku a oblíku, kalibr Omega 17 LIBSPN. Hodinky byly vyrobeny pro Kanadský trh, možná pro kanadskou železnici.

 

post-953-0-00000300-1488039779_thumb.jpg

 

post-953-0-46777100-1488039779_thumb.jpg

 

post-953-0-89050600-1488039779_thumb.jpg

 

post-953-0-95712500-1488039780_thumb.jpg

 

edit:fotky

Upraveno uživatelem tolja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

To jsou kapesní hodinky, dnes slouží většinou už jen ke kochání. Proč to každý nutně potřebuje nějak pitvat? Sto let jste o nich nic vědět nepotřebovali a byli jste spokojení. Co se změnilo?

 

Buď rád, že takové krásné hodinky máš a kochej se taky. Badatelské úsilí ti stejně nic nepřinese, nebudeš vědět o nic víc než dnes.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou kapesní hodinky, dnes slouží většinou už jen ke kochání. Proč to každý nutně potřebuje nějak pitvat? Sto let jste o nich nic vědět nepotřebovali a byli jste spokojení. Co se změnilo?

 

Buď rád, že takové krásné hodinky máš a kochej se taky. Badatelské úsilí ti stejně nic nepřinese, nebudeš vědět o nic víc než dnes.

Ale vždyť já rád jsem:)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...