Přejít na obsah

Nové přírůstky do kapsy


kutilprim

Doporučené příspěvky

Tak se teda hlásím do skupiny kapsářů - původně jsem to nezamýšlel dřív, než se ke mně dostanou rodinné Omegy po pradědovi, kterými jsem chtěl začít. Jenže otec se pořád nemá k tomu je v rámci pokolení předat a nějak neplánovaně mně zůstaly tyto Epos. :) V prodejním vlákně se nechytly, prošly tedy servisem a odladěním na +1s. Zkusmo jsem si je vzal v pondělí do práce, když mám svoje RADO taky v servisu... a asi mě to začalo bavit. Pro denní nošení je to nepraktická hračka na vytahování z kapsy, ale když sedím stejně půl dne u počítače jak pecka, tak jsou naopak mnohem praktičtější než náramkové. Čas mám pořád na očích - navíc krásně tikají, že je slyší kolegové i při hluku kanclu a sledovat pohyb setrvačky a krokového kola je jako dívat se do ohniště :D  Jdu teda studovat literaturu a trochu si rozšířit kapesní sbírku o pořádné vintage kousky...

image.thumb.jpeg.feb399b0cd7925212fce35e8453de776.jpeg

image.thumb.jpeg.ae5dc46eaeb3f481522b47e9f2072a01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 490
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj, až vyřešíš stojánky, tak přijdeš na to, že potřebuješ vitrinu a možná i místnost navíc. Ovšem ty hodinky jsou opravdu pěkný kousek a myslím Petře, že je to jedna z perel Tvojí sbírky. Zdarec Velda

IMG_1355.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...

Deda zemrel loni a nikdy se nezdalo ze by me nejaky specialni vztah k hodinkam. Dneska me pri vyklizeni cekalo stribrne prekvapko. IWC, priblizne z roku jeho narozeni 1924. Strojek vypada skoro NOS, sklicko zazloutle, ale pod nim krasny cifr. 

Posledni cibule jsem vyhodil (vysypal se jin cifernik a strojek stal za prd), kdyz jsem se stehoval a nijak kapsace, ale tyhle bych rad zachoval jako vzpominku. Nechavali byste cistit strojek (ze bych je treba nekdy vzal do divadla), nebo si nechavate stary kapsace v nalezovem stavu?

IMG_7025.jpeg

IMG_7018.jpeg

IMG_7028.jpeg

IMG_7024.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...