Přejít na obsah

PRIM - záruční listy, návody a krabičky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 321
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak to už lakuješ ne ???.Mi neříkej že vlezeš do nějakého hodinářství či vetešnictví a tam tohle.Jinak prima nákup ještě podle čísel v záručáku přidat primky a kompletka je hotová.Nepřebejvá ti náhodou vnitřní podložka do téhle krabičky? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to už lakuješ ne ???.Mi neříkej že vlezeš do nějakého hodinářství či vetešnictví a tam tohle.Jinak prima nákup ještě podle čísel v záručáku přidat primky a kompletka je hotová.Nepřebejvá ti náhodou vnitřní podložka do téhle krabičky? Dík.

Největší radost udělala hlavně ta první krabička se záručákem, což je první model.

Nemám ji teď u sebe, ale na záručáku se píše myslím o typu 010 a roku 1959.

Jinak ten vnitřní plastový díl z hranatých plastových krabiček sháním také.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na tom záručáku je jako typ uvedeno "010-022" a výrobní číslo je 55 tisíc a nějaké drobné.

Koukal jsem do PrimBible a tam je ale zmiňováno označení hodinek jako typ "011-022", což fakticky odpovídá vloženému typu strojku, který u čísla 55 tisíc musel být určitě typem 011. Na záručáku je ale, jak jsem uvedl výše, typ "010-022".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ano... V těch konkrétních hodinkách, o kterých píšu, byl určitě kalibr značený "TYP 0101".

Já se snažil upozornit na rozdíl, kdy na záručním listě je typové označení hodinek "010 022" a v PrimBibli je typové označení "011 022".

Vysvětluji si to tak, že do tohoto konkrétního typu hodinek se dávaly dva typy kalibrů a to "TYP 0101" a také "TYP 011". Podle konkrétní situace se pak orazil záruční list těchto hodinek "010 022" nebo "011 022".

Je to věda...   :notworthy: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...