Přejít na obsah

Staronový úlovek


Doporučené příspěvky

a jeste ke vsemu za jakou cenu se ti to povedlo! gratuluju:-)

 

Díky, také mě překvapilo co všechno se dá udělat za relativně malý peníz. Trochu mě pak zaráží, když vidím v různých hodinářstvích módní zančky jako D&G nebo Boss atd. za ceny kolem 8 tis. a přitom mají v sobě jen Miyoto OS20..... Tohle mě vyšlo sotva na čtvrtinu a je to velmi kvalitní swiss made, kter už má více než 50 za sebou a ještě dalších 50 let fungovat bude :)

 

ještě foto strojku

 

post-20230-018919700 1338804151.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Díky :), jen už teď vypadají zase trošku jinak. Možná i hodně jinak. Vyčistil jsem starý ciferník, protože se mi líbil víc a dal jsem ho tam zpátky. Tady je na něj odkaz, ať neházím na forum hromadu stejných fotek ;-)

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/51721-vecny-puntickar-aneb-zpatky-na-zacatek/page__p__799402__fromsearch__1#entry799402

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Takže změna barva ruček, protože k vyčištěnému, původnímu ciferníku ta černá opravdu nešla :-). Barva je krémově bílá, luminiscenční, takže za šera a ve tmě úžasně svítí :-)

 

post-20230-034412400 1349271616.jpg

 

post-20230-052854700 1349271628.jpg

 

 

Upraveno uživatelem Delawer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádhera, ale ty černé mě stejně přišly takové šmrncovnější.

 

Díky. U toho černého cifru mi připadaly takové obyčejné. Jednalo se o nově přetisklý ciferník, podařilo se mi ho za levno koupit na Aukru. Ten starý je nádherně propravovaný, má zajímavé indexy - vždy se mi líbila ta 4 a 10. A ta jeho stříbrná barva je také perfektní, ta lumi na ručkách se od ní pěkně odráží. No a prostě je původní, je to ten se kterým byly vyrobeny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádhera, taky mi nejdřív ty první přišly šmrncovnější, ale spíš ve smyslu celkového kontrastu - asi mi víc připomínají současné elegantní retro (nic proti). Ale ta druhá verze, to je "vintage" a moc se ti povedly. Připomínají mi jeden babiččin prastarý budík :). Gratuluju, pěkná práce, mě se líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádhera, taky mi nejdřív ty první přišly šmrncovnější, ale spíš ve smyslu celkového kontrastu - asi mi víc připomínají současné elegantní retro (nic proti). Ale ta druhá verze, to je "vintage" a moc se ti povedly. Připomínají mi jeden babiččin prastarý budík :). Gratuluju, pěkná práce, mě se líbí.

 

 

Díky za pochvalu. I když nevím jestli se nemám urazit za ten babičin budík :D... budu sem muset hodit nějakou lepší fotku ;-). Práce s nimi bylo opravdu hodně, můžu říct, že téměř rok, koupil jsem je loni mezi Vánocemi a teprve teď můžu říct, že jsou hotovy..... i když jeden nikdy neví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za pochvalu. I když nevím jestli se nemám urazit za ten babičin budík :D... budu sem muset hodit nějakou lepší fotku ;-). Práce s nimi bylo opravdu hodně, můžu říct, že téměř rok, koupil jsem je loni mezi Vánocemi a teprve teď můžu říct, že jsou hotovy..... i když jeden nikdy neví...

 

 

:-D to s tím budíkem neber tak doslovně. Pro mě je to synonymum něčeho důvěrného, co mám spojené s příjemnými vzpomínkami. To tvoje dílko je v tomto směru povzbuzující a inspirativní, takže tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-D to s tím budíkem neber tak doslovně. Pro mě je to synonymum něčeho důvěrného, co mám spojené s příjemnými vzpomínkami. To tvoje dílko je v tomto směru povzbuzující a inspirativní, takže tak.

 

 

 

Tak to pak jo, to i ten budík beru :D. Jinak díky za pochvalu, tady ještě jedna fotka na novém katalogu Doxy

 

post-20230-040350000 1349979846.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...