Přejít na obsah

jak vyrobit,?


Doporučené příspěvky

Nechceš to trošinku specifikovat? Na tvůj dotaz je odpověď tak na malou knížku a to potom stačí zalovit na fóru a hledat učebnice a jinou literaturu. Jo a začni šetřit na mašinky.:smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechceš to trošinku specifikovat? Na tvůj dotaz je odpověď tak na malou knížku a to potom stačí zalovit na fóru a hledat učebnice a jinou literaturu. Jo a začni šetřit na mašinky.:smile_anim:

 

Volaco prestudovane mam aj prax v hodinarstve(cistenie a vymena suciastok)ale aj vyroba ma zaujima

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem amatér, ale nové setrvačky, tedy do kapsáčů točím z drátů do kola. Postup: Popustit, vytočit (tedy vysoustružit), zakalit, vyleštit čepy.Kalím na světle višňovou, popouštím na modrou. Ale nevím, zda to dělám dobře. To by ukázalo až několikaleté pravidelné nošení kapesních hodinek, což těžko..... atd. Výměna setrvačky se tady už někde řešila a popisoval jí opravdu odborník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som tiez amater ale mal som priatela hodinara (Absolvent vPOLNEJ zial uz zomrel) ale hriadel zotrvacky ani on nevedel vyrobit a anisa otom nechcel bavit inak mi vsetko ukazal vysvelila naucil.Roller mal ale ho nikdi nepouzival listil v sustruhu a ty to ako lestis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...