Přejít na obsah

...Snídaňové zátiší...


Street Glide

Doporučené příspěvky

.....jasně je to tak !!!,.....prostě ranní start a příprava na den a třeba i s trochou nadsázky,proč ne......když jde někdo po snídani nebo na oběd koupit hodinky,tak má logicky třeba už připravený peníze u sebe,tak proč ne :-))) je to real,........píšu to proto,protože tady je spousta kafralů s košilema zapnutejma až ke krku,co se neumějí zasmát a hned za vším vidí záminku pro útoky klávesnicí a jejich příspěvky jsou akorát poznámky a kritiky,.....zamyslete se,uvolněte se,dejte si práci a hoďte příspěvěk na dané téma,......pokud máte však nějaké neustálé vnitřní či duševní problémy,jednoduše stačí toto vlákno nesledovat :-))))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš ty rohlíky nějak opačně ne? jinak salám vypadá luxusně

....sa mi prevratili :)

Salam som sa naucil kupovat par km za hranicami v prvej rakuskej dedine. Vzdy to cerstvo pred tebou nakrajaju, na tenucko, vonia to jak salam aj to tak chuti. A ceny jak u nas.

 

edit: ked tak kukam na tu fotku....hodinky, noze, salky, nespresso aj zahranicne nakupy potravin som sa naucil tuto na fore........jediny problem su tie dengy, ktore coskoro zmiznu (zaloha na cestu k domu).

 

edit2 aj o kosackach a grile som sa tu naucil, ale nejako sa mi uz nezmestili do ranajkoveho zaberu.

Upraveno uživatelem ivan_989
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to pak jo..

jinak salam vypadá výborně..já si zvyknul na prosciuto crudo případně cotto...a jak tak přemýšlím asi nic jiného nekupuju...Gran moravie je taky dobrá..ale proti řeznictví v Rakousku asi pořád horší

....sa mi prevratili :)

Salam som sa naucil kupovat par km za hranicami v prvej rakuskej dedine. Vzdy to cerstvo pred tebou nakrajaju, na tenucko, vonia to jak salam aj to tak chuti. A ceny jak u nas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za identifikaci. Ten matny kov vypada luxusne. Vygooglil jsem si obrazky a jsou celkem originalni. Fakt pekne hodinky. Ja bych je tada pohopitelne nedal na kuzi, ale jinak je to fakt povedeny kousek. 

 

No jo. Ten matný kov je titan. Jestli jsi teda googlil jen obrázky. Měl jsem z toho ze začátku trochu strach, ale titan je super a Koníky mám rád čím dál tím víc.

 

Standardně je nosím na NATu, ale zastesklo se mi po kůži, tak jsou teď na kůži. NATO mě ohromě baví a i se pohodlně nosí. Včera jsem objednal další dva kousky.  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam taky rad toto vlakno. Je to sice trosku zvlastni, kdyz nekdo vybali sto dvacetieurovek (obrazne), ale jinak je to prdel. Mame tady vlakna, kdo na cem jezdi, kdo co to a tamto, coz neni o nicem jinem, nez o vypovidani zivota, tak proc ne treba takovyto mix, ktery take vypovida o zivotnim stylu nekoho jineho. No a neni predvadeni se jako predvadeni se. Pro nekoho je to prdel vyvalit mega na stul s kverem a nevidi v tom nic jineho, nez zabavu pro ostatni a nekdo ma skutecne se potrebu predvest, takze bych to negeneralizoval.

 

Chlapi, myslím, že se to tady bere moc vážně :) . Myslím, že tam je určitá dávka nadsázky a ta kontroverze se mi na tomhle vlákně hrozně líbí :) . Jakej je rozdíl, když si někdo vezme hodinky za sto litrů na ruku a hodí je do vlákna a mezi tím, když někdo "dozdobí" obrázek prachama, pepřákem, zbraní, klíčema od auta. Vždyť to jsou všechno věci, které denně nosíme u sebe (já až na ten pepř :D ), je to taková příprava na den, nebo se pletu?

 

Martar: snídaně šampionů ... po takové snídani bych asi neměl hlad až do večera :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...