Přejít na obsah

...Snídaňové zátiší...


Street Glide

Doporučené příspěvky

Vedle té (velmi dobře zásobené a to i sýry) prodejny v Lošticích je muzeum tvarůžků. A v létě dělají prima Loštické slavnosti na místním fotbalovém hřišti - k jídlu jsou jen ty tvarůžky (v několika úpravách).

No a za zmrzlina ujde - ale pravidelně ji nemusím.

Upraveno uživatelem Mareka01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bublinkatá kola do prázdnýho žaludku po ránu mi přijde stejně příjemná jako třeba pít pomerančovej džus na čerstvě vyčištěný zuby :) ale v kombinaci s kafem to musí bejt slušnej nakopávač, to zase jo.

 

Edit: Tvarglovou zmrzlinu si popravdě taky nedovedu moc představit... je to něco jako studená tvarůžková pomazánku stočená v kornoutu? Na slano? Nebo je to snad sladký?

Jednou jsem ji tam měl a přišlo mi to jak vanilková sladká zmrzlina, do který někdo dal tvargle. V ty cukrárně jsem si dával tvarůžkové kremrole a dort, obojí naslano a obojí výborný. Moje přítelkyně je z Olomouce, takže to taky do sebe tlačí furt a lednice nám smrdí imrvere :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

colommbo, on 02 Říj 2018 - 10:41, said:

colommbo, on 02 Říj 2018 - 10:41, said:

A v místní cukrárně už prý nabízejí i tvarožkovou zmrzlinu, popravdě si to představit moc neumím...

Tak ta je supr. Smetanová s kousky tvarůžků. Zapíjel jsem jedenáctkou Maisel. Lidi dost čuměli, no.

 

Edit: a kdo nechce zajíždět do prodejny v Lošticích, tak za Mohelnicí je pak po cestě Motorest Studená Loučka a tam maj výběr obdobný.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Delam kakao kazdy rano nasim kuliskum a vzdycky mi z toho vyjde vice ci mene hnedy napoj.

Proc tobe ne ? Tos tam pustil horke mleko z masiny na kapuco a je to jeste nezamichany ?

Jo, žena to pění v nějakém bazmeku co má k tomu "kávovaru" na kapsle.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...