Přejít na obsah

Dotaz na administrátora ohledně koupě a prodeje


Doporučené příspěvky

Řešení (snad) se našlo - uživatel dostal od admina zprávu, že má plnou schránku. Třeba to pomůže, (díky Wanderer)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A jedna technická, kterou bych to uzavřel. Myslím, že by stačil bohatě ten půlrok členství, nováček se za tu dobu jistě zorientuje ve "správném" chování. Kombinace obou pravidel je opravdu dost omezující.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu. A respektuju, ať si to provozovatel nastaví, jak uzná. Ale neměla by to být schíza, protože např. v sekci "Koupím" toto omezení není.

Modelová situace:

1. Chci koupit nějaké hodinky, přesně nevím jaké. Prostě nějaké. A jsem v háji.

Protože do sekce "Koupím" to nedám z důvodu, že bych vypadal jak trouba.

 

2. Chci koupit nějaké hodinky, přesně nevím jaké. Prostě nějaké. Zalíbí se mi něco v prodejní sekci.

Ale jsem "neaktivní" člen, tedy "bez bonusu", sice jsem tu nějakých 25 a víc pátků, ale "nepisálek". Buď SZ, ok. Když ale SZ nejde, jsem opět v háji.

 

Je to matoucí. Já bych to teda sjednotil, ať už by to mělo být jakkoliv. Ale stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec už mi to může být asi jedno, za chvíli budu mít aktivitu posvěcenou i požadovanou "padesátkou"...

Všechny svoje hodinky jsem koupil za ty roky tady a zatím vždy "pod limitem" a to je fakt někdy na panáka... :-)

Ale neodradilo mě to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navrhuju přidat do sekce "Prodám" pravidlo, že nelze vystavit inzerát, pokud má daný uživatel plnou schránku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že jsme tady povětšinou dospělí a svéprávní, pokud něco prodávám a mám plnou schránku, tak je to moje mínus.

 

Co se týká pravidel prodeje, tak sami víte, jak se tady občas objeví honič přípěvků, který nedočetl druhou část podmínky o půl roku ...

Vážně tady chcete ty kšefraře z Bazoše, S Bazaru a Aukra ? Myslím, že je to nastavené dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plně respektuji dodržování pravidel, které zde nastavili admini.

Nicméně se pokusím vytvořit jakousi prosbu - žádost.

 

Chtěl bych zde nabídnout k prodeji "Casio G-shock GW-9400-1ER Rangeman".

Pořídil jsem je zde od člena Drew83, 13.5.2017. Měl jsem je na ruce snad 10x, pravda podařilo se mi lehce podřít řemínek.

Důvodem prodeje je dosluhující zrak, prostě na ně už nevidím, tedy nerozeznám kolik je hodin.

Mohly by někomu ze zdejších členů ještě dlouho dobře posloužit.

 

Místo nich jsem, opět tady pořídil od Jožky "Cecila", ručičkové  Casio GPW-1000.

 

Proto ta má drzost požádat o svolení a umožnění prodeje Rangemanů.

Nechce se mi dělat si problémy někde na "sbazaru", tady se obchody uzavírají vždy korektně.

Snažil jsem se toto vždy dodržovat, tedy i při koupi svých prvních hodinek Steinhart MILITARY 47, tady od člena badoo.

 

Zdá se mi nesmyslné, vytvořit zde nějakých 40 chybějících infantilních příspěvků.

Ale jak jsem psal, rozumím tomu, že jsou to Vaše pravidla.

 

případný výtěžek z prodeje zde stejně proměním v oblekovky :o)

 

hezký den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvoje osobní důvody lze jistě chápat, ovšem všeobecné (nejen tady) zkušenosti jsou takové, že jedna výjimka = lavina dalších nebo proč on výjimku dostal a já nee... Notabene stejně sis už v tomto vlákně prodejní inzerát vytvořil... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xenomorfus: taky SZ, díky

 

 

tomu "proč já NE a on JO" rozumím, klasická "Pandořina skříňka"

 

ale když už tady to vlákno je, tak jsem se zeptal

vypadá to, že řešení se naskytlo, jen mne mrzí, že tímto prudím někoho, kdo svůj čas umí jistě využít užitečněji, než prodejem mých hodinek

ukázka toho, že jste tady převážně "slušní chlapi", všechna čest

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Twl spacku, tax toho nakonec nesmyslnejma postama dosahnul, vid?

A neargumentuj tim, ze ses tady vosumdesat let.

Stacilo delat nechapavyho troubu (pac kupovat muzes) a padesatka je tam...

Mýlíš se. Nesmyslné posty si představuju jinak - smajlikovýkřiky, "vměstnání" jedné věty do pěti postů, dělání ze sebe troubu dotazama, které si můžu vyguuglit, atd.

Jen jsem se snažil poukázat na něco, co se mi nelíbí. Zazněly tu pochopitelné argumenty pro i proti a to mi nevadí.

A že jsem si tím nahonil posty? Však o tom to tady celé je. Pravidla zdejšího fóra mi nedávají jinou možnost. No a zrovna to bylo v tomto vlákně a ne v jiném. Já to doposud zde považuju za zajímavou diskusi. Klidně mi můžeš mi citovat některý můj post, který Ti přijde nesmyslný.

Taky jsem mohl čtyřicetxkrát postnout fotku do vlákna "Co máte dnes na ruce" a bylo by zameteno. Nějakou sebereflexi ale pořád mám. Ale už to neřeším, protože jsem právě "splnil kvalifikační limity".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však už tam je - od rána. No tak jsem se o pár let opozdil, no... :-)

Ono to tady poctivě projít (a pročíst) je zábava na x let taky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen doplním k té možnosti nepřispívání - pravidla jsou nastavený přímo u té sekce, že do ní nemůže přispívat člen, který není ve skupině member_50. Do té skupiny se člověk dostane automaticky, když se počtem příspěvků přehoupne přes 50, nebo co vím, bylo možné mu ji ručně nastavit a v hodně specifických případech se to i stalo (obnova smazaného člena).

 

Druhá věc je, že když tu jste 150 let, tak jste mohli jednou za rok udělat pár fotek svojí chlupaté ruky s těma nově pořízenýma hodinkama a hodit ji do vlákna co mám dnes na ruce. Těch 50 příspěvků byste dávno nasbírali, takže podle mě to celkem jde i bez případných "nesmyslných postů". Je to svým způsobem ochrana před lidma, co sem doběhnou s dotazem - mám super starej šrot po dědovi, jak velkej balík za to dostanu a už to cpou do prodejního vlákna, aby pak brečeli, že za ty starý vorloje je pár stovek přece málo, když jsou tak starý a urazili tu půlku lidí. Když někdo přijde slušně, je mu vždy nabídnuta pomocná ruka...

 

Proč to imho není jen ten čas - kolikrát si lidi totiž založí účet, zapomenou na něj a po pár letech sem zase přijdou, takže pouze ten čas jaksi nezaručí, že jsou s místníma pravidlama stotožnění....hlídat aktivitu, zda se člověk hlásí a čte už je fakt silný kafe a mazat účty bez aktivity (např od registrace má do 30 postů a od posledního je víc jak rok), aby se tomu předcházelo, to asi nikdo nechce...pro šmelináře by pak bylo totiž jednoduchý založit si několik účtú a když se jim některý smaže, použijí další, který už půl roku od registrace má za sebou...takto se každý stihne odkopat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...