Přejít na obsah

Paypal


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 160
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

mám dotaz na znalé neb kroutím očima i když jde o hovno

 

u airbank je nutné měsíčně 5x zaplatit kartou aby se úročilo bonusovou sazbou

 

teď na to koukám jestli sem si už splnil limit a koukám že mi paypal 10.9. strhnul 2x 23,97 korun ....... oukej

 

tak koukám do výpisu airbank a ten není strženo nic

 

tak koukám do výpisu paypal a tam není strženo taky nic

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

co to teda kurva je ? :D

 

----------------------------------------------------------------------------------

 

*ještě mě napadá, že to může souviset se změnou karty neb přišla nová a měnil sem jí tam ........co ? ........ je to vono ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Vydražil jsem na ebayi hodinky. Prodávající z DE. V průběhu aukce mi sdělil, že je ochotný poslat do CZ, po skončení aukce jsem dal "request total", naúčtoval si poštovné 9 ?, dal jsem zaplatit. Potud vše OK.

Jenže... i když mi psal, že má vše nastaveno správně, platba není nikde vidět (ani účet, ani paypal) a zobrazují se mi přesýpací hodiny a status na ebayi je "Your payment is pending". Trvá to od pátku.

Nestalo se někomu něco podobného? U mě je snad vše OK, včetně limitu (minulý týden jsem plati víc). Pročítal jsem diskuze, vždycky aspoň vidí tu platbu v paypalu, já bohužel nikde.

Upraveno uživatelem VitekB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VitekB - platil si z Paypal balance alebo kartou z paypalu? Ak kartou tak to musis vidiet v banke, co sa s transakciou stalo. Ak balance tak by si mal vidiet nieco na paypal ucte, ale s tymto nemam prakticku skusenost, ja platim vzdy z karty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vydražil jsem na ebayi hodinky. Prodávající z DE. V průběhu aukce mi sdělil, že je ochotný poslat do CZ, po skončení aukce jsem dal "request total", naúčtoval si poštovné 9 ?, dal jsem zaplatit. Potud vše OK.

 

Jenže... i když mi psal, že má vše nastaveno správně, platba není nikde vidět (ani účet, ani paypal) a zobrazují se mi přesýpací hodiny a status na ebayi je "Your payment is pending". Trvá to od pátku.

 

Nestalo se někomu něco podobného? U mě je snad vše OK, včetně limitu (minulý týden jsem plati víc). Pročítal jsem diskuze, vždycky aspoň vidí tu platbu v paypalu, já bohužel nikde.

Over si z prodavajicim email, na ktery ma on vazany ten Paypal ucet spojeny s ebayem.

Me se jednou stalo neco podobneho, prodejce mel na ebay pripojeny paypal uctet, ktey uz nepouzival a zapomel si to zmenit. Platby jsem pak mel na uctu blokovanou 2x, ale ta prvni se po par dnech odblokovala a vse bylo ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právěže ani v PayPal ani v bance nic není, prodávající tvrdi, ze ma vse (=email atd) spravne. Az si rikam, jestli mi nekeca a nesabotuje tak transakci, protoze vydrazil za malo

 

S tymto som sa este nestretol a to som uz v paypale riesil vselico - ak by predavajuci sabotoval transakciu neposle Ti dodatocne sumu za postovne.

Chcel som povedat ze musis volat Paypal customer support, ale ked nic nevidis na ucet (ani pokus, ani pending ) tak co im povies....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, tam je potřeba vybrat transakci, se kterou mám problém :D. Ale už jsem je nějak kontaktoval.

Například v mobilní aplikaci se jeví vše OK, je tam "paid", tak nevim. Podle vláken z ledna až února v ebay community je to častý issue, ale aplikovatelné řešení jsem nenašel.

Asi to zkusim zaplatit bokem přes paypal, kupující normálně komunikuje, pak si pohlídám, abych to neplatil 2x.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak podpora nic nevyřešila, že prý platba je neplatná. Borec chce, abych mu to poslal přímo na účet, což pochopitelně neudělám. Trochu se bojim, aby si nakonec za pár měsíců ty údaje nevyplnil a platba neproběhla, až to přestanu sledovat  <_< .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Mám otázku na znalých.

Mal som k účtu na Paypale priradenú debetnú kartu vydanú u slovenskej banky. Karte skončila platnosť, Paypal mi poslal zopár liebesbriefov, že by som si láskavo mal k účtu priradiť novú kartu. Čo som neurobil (!).

Dnes mi prišla klasická testovacia transakcia, stiahnutie 0,80 € a vzápätí storno transakcie. Po asi štvrť roku otvorím konto na paypale - a tá nová karta tam kurva je! Ako je to možné? S novou kartou som doteraz platil len asi dvakrát, na termináli u obchodníka mimo SK. Jediná zmysluplná cesta, ako sa k tej novej karte mohol Paypal dostať, je nejaká zmluva medzi Paypalom a mojou bankou. Je to naozaj tak alebo mám okolo toho robiť haló?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, wawrik napsal:

Mám otázku na znalých.

Mal som k účtu na Paypale priradenú debetnú kartu vydanú u slovenskej banky. Karte skončila platnosť, Paypal mi poslal zopár liebesbriefov, že by som si láskavo mal k účtu priradiť novú kartu. Čo som neurobil (!).

Dnes mi prišla klasická testovacia transakcia, stiahnutie 0,80 € a vzápätí storno transakcie. Po asi štvrť roku otvorím konto na paypale - a tá nová karta tam kurva je! Ako je to možné? S novou kartou som doteraz platil len asi dvakrát, na termináli u obchodníka mimo SK. Jediná zmysluplná cesta, ako sa k tej novej karte mohol Paypal dostať, je nejaká zmluva medzi Paypalom a mojou bankou. Je to naozaj tak alebo mám okolo toho robiť haló?

Uniká mi chronologie akcí. Dnes ti přišla testovací transakce a zúčtovala se na té nové kartě? A do Paypal ses přihlásil dnes po čtvrt roce, aby jsi to ověřil?

Nevím jak to bylo u mě. Mě končila karta asi před rokem, ale už si nevzpomínám jestli jsem tam zadával novou. Jinak jestli to je pokračující karta, tak ta má stejné číslo jako ta stará. Jiná je samozřejmě platnost a CVV.

Napsal bych Patrikovi, ten asi bude vědět nejvíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...