Přejít na obsah

Paypal


Doporučené příspěvky

před 1 minutou, Beet napsal:

Uniká mi chronologie akcí. Dnes ti přišla testovací transakce a zúčtovala se na té nové kartě? A do Paypal ses přihlásil dnes po čtvrt roce, aby jsi to ověřil?

Áno. Nová karta má iné číslo.

Dík za tip, skúsim mu napísať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Odpovědi 160
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Synátor si na Ali objednal podložku pod myš za 0,50 USD a nějak si nevšiml, že doprava z FR je 46 USD (z CN zdarma...). Číňan byl nakonec vcelku vstřícnej a pošle mi zpět 38 USD. Jenže na účet paypal, kterej jsem už hodně dluho nepoužíval a ani ho nedokážu oživit. Nepomohl by mi pls někdo s touto transakcí? Samozřejmě náklady uhradím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

pánové nejde mi platit na ebay, už druhý den to zkoušim a pořád to nejde. Zadám platbu PayPal, odkáže mě to na přihlašovací okýnko PayPalu, ale pak to pořád načítá a objeví se tam obrázek jako že stránka nelze načíst. Neví někdo co s tim?

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Strocek napsal:

pánové nejde mi platit na ebay, už druhý den to zkoušim a pořád to nejde. Zadám platbu PayPal, odkáže mě to na přihlašovací okýnko PayPalu, ale pak to pořád načítá a objeví se tam obrázek jako že stránka nelze načíst. Neví někdo co s tim?

Já kupoval naposledy minulý pátek a v pohodě.

Teď jsem to zkoušel a opravdu se tam načetla stránka, že něco nefunguje. Ale hned jsem to zkusil znovu a už v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych to taky tak viděl, ale jestli to už třeba někdo neřešil, že by věděl. Mám poslední aktualizaci Chromu, tak jestli třeba něco povolit v nastavení nebo tak něco, ale nejsem v tom kovanej tak nevim

ještě doplnim, že já se normálně taky do paypalu z chormu přihlásim, ale když platíš na ebay, tak tě to odkazuje na vyskakovací okna a to poslední k zaplacení mi nejede

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...