Přejít na obsah

Paypal


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 160
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

WIN 10 (64). Donedávna to taky funglovalo bez problémů. Zkoušel sem povolovat okna, vypnout adblock, anitvirák (eset). v Exploreru sem to normálka zaplatil, ale povužívám Chrome. Teď mi chodí i potvrzení kodu na mobil pro platbu paypal, tak nevim jestli sem tam něco nerozmrdal... to je samý opatření pro bezpečnost, až se v tom člověk nevyzná, ale nevim o ničem co by to mohlo takhle rozesrat

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Cca pul roku zpet fungovalo. Mam jiny dotaz. Platul jsem na Ebay zbozi, prodejce obchod zrusil kvuli sve chybe - chybne zadana velikost. Platil jsem pres Paypal, spojeny s moji kartou. Platba z karty odesla, vracene penize na uctu nemam. Na vypisu  Paypal vidim, ze platba byla vracena. Pisi, ze few days a platba bude na uctu. Mate zkusenost, jak dlouho je few days? Jsou to jiz 3 dny. Mam mBank

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevim, kde je chyba. Platil jsem 519 €, obchod zrusili, ale na ucet mi vratili jen 487 €. Odchozi platba uctovana uplne jinym kurzem (26,70), nez prichozi (25,13). Ucet mam vedeny v CZK. 

 

Upraveno uživatelem slabak
Pismenka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vratili v pohode. Kupoval jsem helmu na motorku. Vybral, do kosiku, zaplatil. Prodejce v Holandsku podekoval a dal kladny feedback. Za 2 dny zprava, ze nejakou chybou inzerovali helmu, kterou vlastne nemaji skladem, tak se omlouvaji a vraci penize. Platil jsem 519€, vratili 519 €. Jen ten kurz nejak nestimuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...