Přejít na obsah

Paypal


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 160
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 6 hodinami, No Milk No Sugar napsal:

Když vybírám EURna CZK účet tak je PayPal schopný si vzít i 1,2Kč na euru. Ten jejich kurz je dost šílený.

Ale v tomhle případě by se to malinko vyplatilo, jelikož když platíš PayPal kurzem, tak už platíš v korunách a tudíž ti přesně tu samou platbu vrátěj. Každopádně bych se nezlobil na PayPal, tady jasná chyba na straně prodejce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Němečtí prodejci na eBay hromadně přecházejí na platební metodu 783435963_zahlungsmetodenmensi.png.2c8d391cdd77b3ebaf1c524f6c38d0bb.png, takže normální bankovní převod není možný.
 
Dají se v takovém případě poslat eura přes PayPal z euro účtu v ČR na euro účet prodejce v eurozóně bez té jejich vykutálené PayPal konverze?
 
Primární měnu PayPal účtu mám nastavenou na EUR a upřednostňovaný způsob platby na debetní Mastercard k bankovnímu účtu ve FIO vedenému v měně EUR. Přesto mi byla z euro účtu stržena jiná (= větší ☹️) částka, než jaká je uvedena v PayPal transakci.
 
Nebo to pro rezidenta v České republice nemá řešení a mám se přeorientovat na platby kartou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Pánové je to trošku OT, ale protože platíme na eBay paypalem, tak třeba má někdo zkušenost. Uklik sem se a přihodil na  eBay aukci jako první (30kč), ale pak sem zjistil, že je pošta je za 500,- a to už se mi nechce. Možná, že mě někdo ještě přehodí, ale jde ten příhoz stáhnout? Já jsem na to nepřišel.

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš požádat prodávajícího o zrušení tvého přihozu. Nemusí to ale udělat a vykoleduješ si od něj negativní feedback. Ale třeba to bude v pohodě. Jiný způsob myslím není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mu psal a on, že to mám zrušit u sebe. Ale už jsem na to přišel, takže sem to stáhnoul. Já to hledal někde v těch příhozech a vono na to musíš vodlesa :). Je to přes Help and Contact a můžeš to stáhnout když je to víc jak 12 hodin do konce aukce, pak už je to na domluvě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidal jsem si do PayPal EUR účet vedený u Spořitelny. Když si budu chtít převést EUR balanci z PayPal na tento EUR účet, nechá to PayPal 1:1 nebo s tím bude dělat nějaké kejkle? Např. Převede do CZK a ve spořitelně z CZK do EUR? Nemáte někdo s tím zkušenost? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...