Přejít na obsah

zdrazovani


Návštěvník dlubix

Doporučené příspěvky

Raz (nikto nevie kedy), tá cenová bublina spľasne, hlavne, ak je tu rýchly nárast u rovnakých hodiniek kde nedostávam nič naviac v desiatkach percent a celkove ide o hromadnú výrobu v stotisícoch kusov s minimom ľudskej práce. Ani zlato večne nestúpalo pokiaľ je ho dostatok, limity určite existujú.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se člověk podívá na Chrono24, tak se dají No Date u německých prodejců sehnat těsně pod EUR 5 tisíc (pod CZK 130 tisíc), tak v čem je rozdíl oproti Carollinu nebo Bechyněmu kde za ně chtějí 160 tisíc ?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se člověk podívá na Chrono24, tak se dají No Date u německých prodejců sehnat těsně pod EUR 5 tisíc (pod CZK 130 tisíc), tak v čem je rozdíl oproti Carollinu nebo Bechyněmu kde za ně chtějí 160 tisíc ?  

Mensi konkurence? :) Ja myslim, ze Chrono24 hodne prodejcu s kamennym kramem pouziva jako dalsi prodejni kanal. Jedna cena na prodejne, jina cena na Chrono24 (nizsi i diky vyssi konkurenci). Rozdil bude jen v marzi prodejce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi, pokud vim, tak ROLEX letos nezdrazoval, posledni zdrazeni bylo 07/2012, a tehdy sly suby na 6,850EUR, cesti AD delaj cenu podle kurzu ? a vzhledem k tomu, ze EURO je vejs, nez bylo, tak by to vcelku odpovidalo.. ale je fakt, ze suby nad dve kila jsou uz hodne drahej spaß...

 

cenik AD Deutschland 07/2012:

 

Rolex Milgauss black 116400: 163.800,- / 6.200EUR

Rolex Milgauss GV: 175.500,- / 6.600EUR

Submariner 116610LN182.000,- / 6.850EUR

Submariner 116610LV: ?,- / 7.250EUR

GMT-Master II 116710LN: 179.400,- / 6.800EUR

Deep Sea 116660: 257.400,- / 9.750EUR

 

btw. ceny predtim byly SubLN za 6.250EUR a SubLV 6.660EUR v Nemecku, zdrazeni bylo ca 10%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Praha zdražovala kvůli koruně, viz Sibir. Podzimní oficiální zdražení nás teprve čeká :(

Suby LN za dvě kila budou v listopadu 2015 - to je můj tip.

Souhlas. LVc příští rok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sešup dolů... tak teď jsem se fakt pobavil :D :D :D

 

jj, inflace je swine. navic, nekde jsem cetl spekulace, ze rolex za 2012 poslal na COSC certifikaci zhruba stejne mnozstvi kalibru jak v roce 2011, ale vic nez realne odpovidalo jejich prodejum za ten rok (udajne proto, aby si udrzeli prvni misto v zebricku). pokud je tato informace pravdiva, dalsi zdrazeni by davalo smysl -- nemam volume, udelam price increase, abych si udrzel trzby...

Upraveno uživatelem IzTaPa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdražují pravidelně rok co rok...  

Vysvětlení je Indie, Čína, Blízký Východ

 

ano, zdrazuji kazdy rok a pohadku si k tomu muzou vymyslet jakoukoliv. co jsem se snazil rict, ze podle tech spekulaci, co jsem cetl, zdravit zkratka musi aby si udrzeli (a ne zvysili) trzby. a zdrazeni pred vanocema pro ne taky dava dobry smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...