Přejít na obsah

VintageLover


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 5 týdnech...

Inzerát v prodejním vláknu mě tak dlouho přitahoval, až jsem Karlovi pomohl od jeho výtvoru - bílo červených Elton sportů. I přes všemožné nástrahy České pošty se podařilo obchod úspěšně dokončit a Karlovi musím poděkovat za vstřícný přístup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

těžko napsat o Karlovi něco jiného než chválu...Karel je hodinkový nadšenec a velký znalec....klábosení s ním o hodinkách je silně nakažlivé ... :) ...možné ještě více než to jeho vlákno...

 

dnes druhý obchod a zase na jedničku s hvězdičkou...

 

měl jsem možnost vidět ty jeho Avie z prodejního vlákna naživo....a je to 18-kt vymazlená nádhera....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsíci...

Tak jsem se s Karlem zase rád potkal, něco se přesunulo ke mně na zápěstí a jemu na konto. Už to jsou spíš přátelské návštěvy, rádi se vidíme, ale neodpustím si napsat, že Karel má u mě kredit serióznosti jeden z nejvyšších a velice si toho vážím. Takže díky a zase někdy příště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

Díky Karle, musím se připojit k ostatním a dát 110%-ní hodnocení! Vše naprosto v pořádku, hodinky zaslány ještě před zaplacením !!! Takhle si představuji pravého gentlemana fóra. :clap:

Škoda, že jsem si nemohl vyzvednout hodinky osobně, určitě bychom pokecali. Někdy příště ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...