Přejít na obsah

Pravé?


Doporučené příspěvky

Ahojte,

leto sa blíží, ja mám po skúškach čiže sa môžem odmeniť:smile_anim:. No a kedže ja mám vodu rád padla voľba na seiko divery. Jedny som našiel na ebay, len neviem či sú pravé... proste by som sa nerád odr...

 

Za rady vopred ďakujem. S pozdravom Tom

 

No podle mě pravé budou, ta cena je adekvátní, akorát bych si dal pozor na tu vodotěsnost, prodávající uvádí, že vodotěsné nejsou a navíc je tam i fotka bez dýnka... možná bych trochu připlatil a koupil nové se stejným strojkem...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aftermarket=neoriginál?? No ja ich plánujem mať nielen na leto...Neskôr, ak budú peneži, tak by mohlo dôjsť aj na úpravy

 

Tak nějak, i když těžko říct, může to být totéž, co u varianty "od výrobce". Každopádně cena není nijak závratně nízká na to, abys ještě pár stovek nedošetřil na nové. (doprava 35 dolarů tomu taky nepřidá)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

leto sa blíží, ja mám po skúškach čiže sa môžem odmeniť:smile_anim:. No a kedže ja mám vodu rád padla voľba na seiko divery. Jedny som našiel na ebay, len neviem či sú pravé... proste by som sa nerád odr...

 

Za rady vopred ďakujem. S pozdravom Tom

 

Prave jsou, ale maji aftermarket vlozku lunety a naramek. Aftermarket = druhovyroba. Jestli pro Tebe neni jejich cena strop, sel bych do novych. Tyhle hodinky sezenes nove na gumovem (origo) remeni za cenu okolo 3000 kc, na ocelovem naramku nejsou o tolik drazsi. Doporucuju nakup na 21jewels.com - na gume nebo na Jubilee oceli. Mam ty stejne kupovane tamtez.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle mě pravé budou, ta cena je adekvátní, akorát bych si dal pozor na tu vodotěsnost, prodávající uvádí, že vodotěsné nejsou a navíc je tam i fotka bez dýnka... možná bych trochu připlatil a koupil nové se stejným strojkem...?

No ja mám na ne len 130 EVRI... Takže si s novými nemôžem veľmi vyskakovať, aj keď do 130 by som sa za samotné hodinky a poštovné dostal, tak by to zabila dph a clo..

Tak mi neostáva nič iné len striehnuť tu na inzerciu a dúfať...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave jsou, ale maji aftermarket vlozku lunety a naramek. Aftermarket = druhovyroba. Jestli pro Tebe neni jejich cena strop, sel bych do novych. Tyhle hodinky sezenes nove na gumovem (origo) remeni za cenu okolo 3000 kc, na ocelovem naramku nejsou o tolik drazsi. Doporucuju nakup na 21jewels.com - na gume nebo na Jubilee oceli. Mam ty stejne kupovane tamtez.

 

A to si neplatil dph a clo?? lebo tie na gume by išli...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No veď to, že pre mňa je tá DPH zdrvujúca. Samotné hodinky+cesta=cca140 E, 20%DPH=28E Sumasumarum 168E čo je u mňa fest nad limit.

A teba neomrzeli??:evil:

 

Na 21jewels je postovne v cene a s DPH muzes mit kliku (a nebo taky bohuzel ne). Ale ty penize na DPH das do kupy nejakou jednorazovou brigadou... Ne, neomrzely :). A i kdyby, tak ty max 2 tisice, co bych za ne dostal, mi za ten prodej urcite nestoji, to bych je radeji venoval brachovi.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 21jewels je postovne v cene a s DPH muzes mit kliku (a nebo taky bohuzel ne). Ale ty penize na DPH das do kupy nejakou jednorazovou brigadou... Ne, neomrzely :). A i kdyby, tak ty max 2 tisice, co bych za ne dostal, mi za ten prodej urcite nestoji, to bych je radeji venoval brachovi.

 

Ach chcem mat brata :P

Upraveno uživatelem oldtimes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...