Přejít na obsah

DŮLEŽITÉ! ZMĚNA PRAVIDEL PRODEJE


Jay Doll

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 242
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Keď sa v inej diskusii rozhodovalo o tom, aké budú podmienky predajnej sekcie, nebolo to tak, že obe tieto podmienky naraz nešlo zadať? Už ste ten filter vymysleli alebo to budú musieť sledovať moderátori?

 

Obávám se, že druhá možnost je správná. A na vás všech je, když si něčeho všimnete a modi ne, abyste no nahlásili
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, že druhá možnost je správná. A na vás všech je, když si něčeho všimnete a modi ne, abyste no nahlásili

 

Obavam se, ze ani to nepomuze viz. muj ranni prispevek do prodejniho vlakna EDOX. Nekdo z modu ho smazal i presto , ze upozornoval na to, ze inzerat odporuje pravidlum...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě jedním slovem - kravina.

Nových prodejů není zdaleka tolik, aby si to každej nemohl prohlídnout a udělat si názor. Pro mě je chronomag primárním zdrojem hodinkových nákupů, a do jiných sekcí moc nepřispívám, no a co? 200 nebo 500 příspěvků? To je mimo realitu, to bych nemohl prodat nic z těch hodinek, co mám, kdybych chtěl.

BTW, když nově registrovanej prodává třeba IWC za 100k, stejně nějaká chronomagovská reputace je k ničemu a do hry vstupuje jiný ověřování (osobní známost, ověření u hodináře atd.)

Když to ještě víc zavřeme, bude se v prodejích do cca 25 tisíc pořád točit ty samý hodinky, který měl na ruce už z fóra každej. Ostatní půjdou prodat jinam. Bude to takové naše, malé, smrádek, ale teploučko.

A banovat nově příchozí za to, že nepostnou dost malý obrázky (když to forum stejně resizuje?!) není nic jinýho než buzerace.

Vážím si práce modů, ale raději si je představuju jako trpělivé učitele, než policajty.

Howgh.

 

 

EDIT: a hele, už mám přes 200 příspěvků! Jdu slavit! ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je chronomag primárním zdrojem hodinkových nákupů, a do jiných sekcí moc nepřispívám, no a co? 200 nebo 500 příspěvků? To je mimo realitu, to bych nemohl prodat nic z těch hodinek, co mám, kdybych chtěl.

 

Jenze forum neni primarne o sekci Prodam/Koupim, ale o diskusich o hodinkach. Hledas-li hlavne prodejni/nakupni kanal, zkus Ebay, chrono24.com.

A banovat nově příchozí za to, že nepostnou dost malý obrázky (když to forum stejně resizuje?!) není nic jinýho než buzerace.

 

Forum resizuje pouze pro view, prohlizec stahuje obrazek v plne velikosti. Sorry, ale prvni, co udelam, kdyz nekam jako novy prijdu, je, ze se rozkoukam a zjistim, jak to chodi. Tedy prectu si pravidla a chovam se podle nich. To neni buzerace, ale pravidla slusnyho chovani.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerad to píšu, ale jak se ukázalo, jediná možnost je důsledná kontrola prodejního vlákna. Půl roku se dá přečkat a příspěvky nahonit. Ale taky musím přiznat, že netuším, jak velký problém pro toto fórum a jeho prodejní sekci tito pochybní prodejci představují. Jak moc jich je? Ale vzhledem k tomu, jak se to tu řeší asi víc, než by bylo milé a dalo se považovat za statistickou chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych nechal rok + 50 příspěvků, které mod nebo uznaný člen uzná za "hodnotné".

V čem je vtip - příspěvků do typu Ostatní a povzdechy bezproblémově nasekám kolik bude nutno.

 

Najít nebo vlastnit hodinky, zjistit k nim nějaké základní info, nebo dokonce "extract from archives" (accutron prim), něco k nim vyfotit, nebo znát a popsat fígl a dát sem je trochu o jiném čase na pozadí, který vylučuje easy-money. Bohužel ale asi taky nějaký automat nahrazující hodnotící "faktor". Čímž se dostameme zpět na nějakou reputaci, kterou musí někdo "nespravedlivě" vyhodnotit.

 

U nákupů bych ale byl pro uvolnění, je to riziko prodávajícího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenze forum neni primarne o sekci Prodam/Koupim, ale o diskusich o hodinkach. Hledas-li hlavne prodejni/nakupni kanal, zkus Ebay, chrono24.com.

 

No to nejsme ve sporu. ALe znamená to, že budeme prodej mrzačit, aby náhodou nebyl moc frekventovanej?

 

Forum resizuje pouze pro view, prohlizec stahuje obrazek v plne velikosti. Sorry, ale prvni, co udelam, kdyz nekam jako novy prijdu, je, ze se rozkoukam a zjistim, jak to chodi. Tedy prectu si pravidla a chovam se podle nich. To neni buzerace, ale pravidla slusnyho chovani.

 

To vím, ale snad už nejsme v době dial-up připojení, na nějakej ten kB se nehledí. Obecně jsem omezení na velikost fotek nechápal, přijde mi to jako pravidlo dost samoúčelný, ale to je jiná věc.

ad. slušný vychování - míře provinění musí odpovídat míra sankce, z banu se nikdo nemá moc šanci poučit.

 

Já tady nekopu za to, abych mohl prodávat - akorát bych si rád měl z čeho při nákupu vybírat - a další zpřísnění pravidel vede podle mě opačným směrem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě je to berlička moderátorů, kteří si chtějí ušetřit starosti. Celkově mě zde přijde práce moderátorů jaksi liknavá.

Vím co to je, sedět každý den minimálně 2 hodiny nad forem a přesunovat, mazat, upozorňovat, přesměrovávat, sám jinde moderuji, tady mi ale přijde, že moderátoři tak možná něco smáznou, další z uvedených akcí se tu už tak moc neprožívají. :))

S 50 příspěvky a půl rokem registrace souhlasím, cokoliv dalšího je jen vrtoch zdejších dlouhodobějších členů. Jistě přišli na forum jako zdatní chronomagoři a mohli rozdávat moudra ve všech vláknech (to může, a nemusí být ironie) :) když ale někdo přijde jako hodinkami téměř nepolíbený, co má asi komentovat? "jóo tyhle hodinky jsou pěkný" ?!

Většina informací je na foru už někde napsána, pokud si dotyčný nováček dá práci, nemusí se ani na nic ptát....

To, že tady dennodenně jede volná diskuze o tisíci jinejch věcí, do které se zapojují hlavně zdejší "ověření členové" a hlavní diskutéři, mající toto forum jako své jediné (nebo jich v plné míře stíhají víc), to je jiná věc, to ty příspěvky jedou rychle (tím nehodlám shazovat jejich hodinkovědomosti, každopádně všechny jejich posty určitě hodinkové nejsou - tím narážím na tu "kontrolu kvality postů" kterou tu někdo naťukl).

Tak sem se rozepsal ale mě to prostě nedá.

Ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se tu obnovil přístup k prodejní sekci jako k bonusu pro přispívající členy, tak proč se nevypne počítání příspěvků v celé prodejní sekci a v sekci Ostatní diskuse? IP Board to umí. Přispělo by to k lepšímu rozlišení členů a přestali by existovat ti, kteří mají 95% příspěvků v prodeji. Ti si můžou zvolit profi, přes které lze prodávat i s jedním příspěvkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...