Přejít na obsah

DŮLEŽITÉ! ZMĚNA PRAVIDEL PRODEJE


Jay Doll

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 242
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

To máš pravdu, když pro mě to je takové jednání za zády všech, i když přiznám jednou jsem to využil, ale tam jsem s tím problém neměl, neboť se jednalo o uzavřené staré vlákno a dotaz se vyplatil a skončil k mé spokojenosti. :)

 

ale vůbec žádná blokace nákupu to není. Písneš SZ prodávajícímu a kšeft se točí. :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš pravdu, když pro mě to je takové jednání za zády všech

 

S timhle se netrap, prodej/koupe je soukroma vec prodavajiciho a kupujiciho. Na kontaktu prodejce pomoci SZ nevidim nic spatneho. On se muze sam rozhodnout, jestli se do obchodu s takovym clovekem pusti, nebo ne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To možná trochu ztíží práci modům - mělo by se to případně vyplevelit. A navíc mám pocit, že když se někomu smázne přízpěvek, tak ale zůstane započítaný do celkového součtu. Mně se to alespoň stalo, když jsem si ztriploval přízpěvek pomocí "servis je temporarily v pytli" a když jsem si pak nadbytečné opakovačky smáznul, tak počet zůstal. Nešlo by to taky nějak vyselektovat - když už jsme u toho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To možná trochu ztíží práci modům - mělo by se to případně vyplevelit. A navíc mám pocit, že když se někomu smázne přízpěvek, tak ale zůstane započítaný do celkového součtu. Mně se to alespoň stalo, když jsem si ztriploval přízpěvek pomocí "servis je temporarily v pytli" a když jsem si pak nadbytečné opakovačky smáznul, tak počet zůstal. Nešlo by to taky nějak vyselektovat - když už jsme u toho?

 

Myslím, že i tohle řeší post recount, který dnes dělal Kamil. Takže by mělo stačit udělat ho třeba jednou za měsíc.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Myslím, že i tohle řeší post recount, který dnes dělal Kamil. Takže by mělo stačit udělat ho třeba jednou za měsíc.

 

To ovšem předpokládá, že si za měsíc budu pamatovat, jak jsem to udělal. Což nepředpokládám.

Kdyby za mnou furt nelez ten Němec....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...