Přejít na obsah

Poraďte prosím s výběrem operátora mobilního telefonu a internetu


Doporučené příspěvky

Po nějakém místním providerovi (spolku, sdružení) ses poohlížel? Když jsem zaváděl internet do bytu k babičce na Proseku, zvolil jsem Jablonku. Ta působí na dost rozsáhlém území. Jestli ve Kbelích, to ale nevím. Možná tam máte něco podobného. Pevný internet 100 / 50 Mb/s, 150 Kč/měsíc, bez závazku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 126
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Díky moc za tip, hledal jsem na stránkách obce kde se v březnu 2018 chlubili, že pokládají optiku, na můj dotaz, kde se dají poptat služby mi řekli že to bude polozeno 2021...

 

Co se týká jižních spolku tak se přiznám, že moc nevím, kde je hledat. Dával jsem poptávku přes rychlost.cz tam se mi ozvali sami dementi, hledal jsem přes zrychlujemecesko nebo jak se to jmenuje, ale ta Jablonka je cenově úplně jinde (ale uplne) jak se ti to povedlo najít? Evidentne jsem guglovaci lama :-D v kbelich by měli být, tak je zkusím poptat, díky za tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani jsem je hledat nemusel. Působí tam už dlouho a když vloni v baráku natahovali síťovou infrastrukturu, Jablonka byla jednou z možností. Pokud jsou ve Kbelích, tak by neměl být problém se k nim připojit.

 

Gesendet von meinem ONEPLUS A3010 mit Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://rychlost.cz/pripojeni/praha-hl-m/3100-kbely/ ... tady je nejaky seznam tech co by tam to pripojeni mohli realizovat, musis si jen projit weby tech poskytovatelu a srovnat rychlosti a ceny

 

napr.: https://www.pranet.cz/domacnosti/internet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj, zkusím to zase vytáhnout na svět. Anabáze s Jablonkou dopadla tragicky, do konce roku jsem měl předplaceno, ale nedokázal jsme se s nikým spojit ani telefonem ani emailem, a vlastně jsem se do sítě nikdy nepřipojil. Nákup zařízení a cenu za rok nefunkčního internetu jsem už oplakal (jsem prostě debil, dobře mi tak) a teď tedy je na čase začít novou etapu.

 

Do konce roku nám měli zavést optiku, ale ta se nějak zdržela, řeším tedy něco na přechodno. Vyšel mi z toho nakonec VDSL od O2, jelikož je bez závazku a za 300 měsíčně. Můj cíl je, zachovat infrastrukturu také po přechodu na optiku, tedy zapojit to nyní ak, abych následně vyměnil jenom krabičku před routerem.

 

Router mám aktuálně klasický s kostkama cukru (Archer C5 V4) a sháním nějaký VDSL modem, který bych píchnul do telefonní linky a na ten následně připojil router a ve chvíli přechodu na optiku bych modem vyměnil za jinou krabičku nebo píchnul rovnou do zdi.

 

Tím že je to na půl roku tak nechci úplně dávat peníze za O2 router a ten pak prodávat.

 

Pokud by někoho napadlo nějaké řešení tak budu rád, předem moc díky za tipy a rady :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne tka to je primárně moje blbost, že jsem se s nima nedokázal rozumě spojit a po 3 mesících to vzdal... jako chápu, že to někdo dělá asi při zaměstnání, ale i tak na to házeli ultimátní bobek... Sranda je, že číslo zodpovědné osoby mi po chvíli vyhodilo už i auto jako oblíbené :-D

 

Zatím to asi vypadá, že koupím na bazaru nějaký levný router od O2 a hodím ho jako bridge... Pokud teda u O2 platí to, co jsem si ještě včera myslel a tedy že je to bez úvazku. Protože na upozornění na mobilmanii jsem rozklikl ten obrázek s nápisem "bez závazku" a objevila se mi věta: "S internetem na doma od O2 máte volnost. Tarif můžete kdykoli změnit." Ve všeobecných podmínkách jsem žádnou zmínku o délce úvazku nenašel, čili jsem trochu nervózní teď... no zeptám se, až mi zavolají, pokud z ní výpadne 2 roky smlouva tak jí prásknu z telefonem, protože to by mi přišlo jako überprasana. transpanentně jsem ji totiž několikrát řekl, že to je řešení na přechodné období, než zavedou optiku. Ani jednou se nezmínila, že by nemělo být možné ukončit po půl roce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted uz je to stejne s nejakym uvazkem jedno. Tusim ze od brezna ma platit Babisuv vejmysl ze muzes po trech mesicich od vzniku smlouvy prejit k jinemu operatorovi bez jakekoli sankce. Jediny co te muze vazat u soucasnyho operatora je nejaky zvyhodneny zarizeni na splatky atd.

 

Jestli se tenhle zakon bude dostatecne medializovat a lidi zacnou prechazet za lepsim, tak by si konecne mohli operatori zacit konkurovat vyhodnejsima tarifama i pro normalni smrtelniky a ne jen pro studenty a zamestnance.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mame jeden phone s T-Mobile twistem (predplacenka), vyuzivany mj. jako navigace, takze jsou tam data.

 

Byl tam tarif 400 MB za 99 Kc/mes., chtel jsem to ted hodit na akcni 12 GB/rok (tj. 1GB/mes. s uvazkem na rok, placeno predem) za cca 450 Kc, no ale neslo mi to objednat, jelikoz dobihala ta predchozi (jiz vypovezena) sluzba. Tedka je ten rocni tarif za dvojnasobek. :-(

 

Myslite, ze ma cenu o tu puvodni akcni cenu nekde na T-Mobile skemrat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 13. 2. 2020 v 11:35, odjinud napsal:

Mame jeden phone s T-Mobile twistem (predplacenka), vyuzivany mj. jako navigace, takze jsou tam data.

 

Byl tam tarif 400 MB za 99 Kc/mes., chtel jsem to ted hodit na akcni 12 GB/rok (tj. 1GB/mes. s uvazkem na rok, placeno predem) za cca 450 Kc, no ale neslo mi to objednat, jelikoz dobihala ta predchozi (jiz vypovezena) sluzba. Tedka je ten rocni tarif za dvojnasobek. 😞

 

Myslite, ze ma cenu o tu puvodni akcni cenu nekde na T-Mobile skemrat?

Jak Ti to nakonec dopadlo? Kde je ted nejlepší poměr cena / data ( tel / SMS unlimited beru jako samozřejmost ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, odjinud napsal:

Tvl, to je deja vu...:-)

Co se me tyce, oni tu akci dali jeste jednou v lete, tak jsem sel do ni.

Dneska je to ale asi dal, obecne lepsi ceny / data... konkretne nebim, mam zavazek na rok.

No já mám práve pocit, že tarify jsou horší. 10GB/FREE/FREE za 850 :( Tmobile

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak já s rodinou máme na čtyřech svých číslech benefitní tarif od zaměsnavatele u T-mobile a je to o mnoho lepší. To by mohla být cesta. Přidat se k někomu známému. Nevýhoda je, že se číslo de fakto převede na toho kamaráda. Teda takto to máme nastaveno my.

Upraveno uživatelem juk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Ahoj,

pomalu mi končí výhodný tarif pro dva telefony a tak se chci zeptat, jestli jste někdo toto aktuálně řešil.

Tedy, dva telefony, volání a sms "neomezeně", data stačí 1,5GB. Samozřejmě, mohu do toho zabřednout, studovat, poslat si nabídky nebo já nevím co, ale pokud byste měl někdo aktuální tip, tak bych to uvítal. Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...